TetroBreath PLUS+ rinkinys


TetroBreath PLUS+ (ypatingai stiprus) rinkinys
TheraBreath, California, JAV
Kaina apie 40.26 Eur

PRODUKTŲ ĮSIGYTI GALIMA TIK INTERNETU www.gaivuskvapas.lt

Kasdien valant dantis, liežuvį bei skalaujant burną su TETROBREATH PLUS produktais užkirsite kelią blogam burnos kvapui net pačiais sudėtingiausiais lėtinės halitozės atvejais.

Kas yra TetroBreath? Kaip užkirsti kelią halitozei – vaistai nuo blogo kvapo?

Dr. Katz („The California Breath Clinics“ direktorius): „Mano pagrindinė specialybė yra bakteriologija, todėl galiu šį procesą suvokti ir kaip odontologas, ir kaip bakteriologas. Tai padėjo man surasti veiksmingą priemonę nuo halitozės.“

Dr. Katz‘as blogo kvapo klinikose išgydė virš 10 000 halitozės atvejų ir atskleidė vieną svarbų faktą: vienintelis moksliškai įrodytas ir kliniškai efektyvus būdas stabdyti halitozę – kovoti su bakterijos gebėjimu gaminti lakiuosius sieros junginius (LSJ), paverčiant šiuos junginius į bekvapes ir beskones organines druskas. Kitaip tariant, reikia sulėtinti greitį, kuriuo bakterijos skaido baltymus ir išskiria pašalinius produktus, kuriuos reikia neutralizuoti.

„TetroBreath“ buvo sukurtas pagal pagrindinį principą: norint užkirsti kelią blogam burnos kvapui reikia paveikti LSJ gaminančias bakterijas. „TetroBreath“ prisodrina deguonimi bakterijas ir slopina gebėjimą greitai skaidyti baltymus bei daugintis. Taip pat jo patentuota formulė (Oxyd-8) nuolat neutralizuoja kvapus, kuriuos sukelia burnos bakterijos, todėl jūsų burnos kvapas skleidžia gaivų kvapą.

Nuo „TetroBreath“ produktų išleidimo 1997-aisiais, sukurtos formulės tapo Amerikos geriausiai (Nr.1) parduodamu gaivaus burnos kvapo sprendimu. Jau milijonai žmonių pasitikti „TetroBreath“ norėdami palaikyti savo burnos kvapą gaivų, burną švarią, o dantis sveikus ir apsaugotus nuo dantų akmenų bei gedimo.

TETROBREATH PLUS+ (ypač stiprus rinkinys)

Produkto aprašymas

Įpatingai stipraus poveikio TetroBreath priemonės, skirtos žmonėms, turintiems lėtinę halitozę.

Kaip naudoti šį produktą

Švelniai nuvalykite savo liežuvį higieniniu liežuvio valikliu, siekdami patį liežuvio pagrindą. Tada ant higieninio liežuvio valiklio uždėkite šiek tiek dantų pastos (gelio) ir tepkite ja liežuvį kiek galėdami giliau, nesukeldami springimo reflekso. Dantis reikia valyti 1-2 min., o taip pat gomurį, vidinę skruostų pusę ir liežuvį. Jei pajusite norą spjauti, taip ir padarykite, bet neskalaukite burnos vandeniu. Kai baigsite valyti, mažiausiai 60 sek. kruopščiai skalaukite burną skalavimo priemone.


KITI TETROBREATH PRODUKTAI

VISA TIESA APIE BLOGĄ BURNOS KVAPĄ

BALTAS LIEŽUVIS - KAIP ATSIKRATYTI BALTO LIEŽUVIO EFEKTO

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.