Dermatix Ultra


Dermatix Ultra gelis 6g N1
Kaina apie 22.54 Eur

Dermatix® Ultra
Dermatix Ultra gelis 6g N1
Dermatix Ultra gelis 15g N1

 

Silikono gelis randų gydymui
 

Kas yra Dermatix Ultra
gelis?
Dermatix Ultra yra vietiškai naudojamas skaidrus silikono gelis, kuris greitai išdžiūna bei padeda išlaikyti odos drėgmės balansą ir yra skirtas odos randams, susidariusiems po chirurginių procedūrų, nudegimų bei kitų sužalojimų, prižiūrėti.
Nustatyta, kad Dermatix Ultra lygina, minkština ir mažina randus, panaikina niežulį ir diskomforto jausmą rando vietoje, taip pat sumažina dėl randų atsiradusius odos spalvos nelygumus. Dermatix Ultra gelį galima lengvai tepti ant įvairių odos vietų, įskaitant veidą, sąnarius ir sulenkimus. Jis greitai džiūna, padengdamas odą nematoma „plėvele“, suteikdamas švelnų, šilkinį pojūtį.
Dermatix Ultra sukurtas naudojant tuos pačius bazinius ilgų grandinių polimerus kaip ir vietiškai naudojamų silikono juostų gamyboje, tik jis tiekiamas tūbelėje. Šis gelis sudarytas iš ciklinio ir polimerinio siloksanų bei vitamino C esterio. Gelis parduodamas
6 g, 15 g arba 60 g tūbelėse*.

Kada naudoti Dermatix Ultra gelį?
Dermatix Ultra naudojamas keloidinių ir hipertrofinių randų (susiformavusių po bendrųjų chirurginių procedūrų, trauminių žaizdų ar nudegimų) gydymui ir profilaktikai, kai žaizda bei odos paviršius jau sugijo.

Kaip naudoti Dermatix Ultra gelį?
Prieš naudodami pirmą kartą atsargiai nukirpkite tūbelės galiuką. Nuplaukite pakenktą paviršių bei nusausinkite servetėle. Dermatix Ultra galima tepti tik ant švarios, sausos odos. Švelniai įmasažuokite mažą Dermatix Ultra kiekį į randą. Naudokite dukart per dieną arba taip, kaip nurodė jūsų gydytojas. Dermatix Utra geliui išdžiūvus, galima naudoti kosmetiką.
Dermatix Ultra taip pat tinka naudoti ir vaikams.

Kada negalima naudoti Dermatix Ultra gelio?
  • Dermatix Ultra negalima naudoti ant atvirų ar šviežių žaizdų.
  • Dermatix Ultra negalima tepti ant gleivinių arba arti prie akių.
  • Dermatix Ultra negalima tepti ant kitų odą gydančių priemonių nepasitarus su gydytoju.
 
Koks galimas Dermatix Ultra gelio šalutinis poveikis? 
Retais atvejais gelis gali sukelti odos paraudimą, skausmą ar sudirginimą. Jei rūpinatės dėl šių ar kitų pašalinių reiškinių, pasitarkite apie tai su gydytoju arba vaistininku.

Kaip reikia laikyti Dermatix Ultra?
  • Laikyti vaikams nematomoje ir nepasiekiamoje vietoje.
  • Laikyti žemesnėje nei 25° C temperatūroje, atokiau nuo šildymo šaltinių.
  • Nenaudoti pasibaigus galiojimo laikui, nurodytam ant pakuotės.
 
Daugiau informacijos
Daugiau apie Dermatix Ultra galite sužinoti iš vaistininko arba gydytojo.

* Ne visose šalyse galima įsigyti visas formas
 
Gamintojas: Hanson Medical, Inc., Kingston, WA 98346 USA

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.