ACCU-CHEK® Active


Gliukometras
Kaina apie 5.60 Eur

Gliukomatis ACCU-CHEK® Active
PRIETAISAS, PRADŪRĖJAS, 10 JUOSTELIŲ, 10 ADATĖLIŲ
 
Svarbūs rodikliai veiksmingam diabeto valdymui
  • Gliukozės kiekio kraujyje matavimas prieš valgį ir 2 val. po valgio bei šių rodiklių vertinimas yra labai svarbus siekiant geros diabeto kontrolės, mažinant diabeto komplikacijų išsivystymo riziką. Todėl labai svarbu matuoti gliukozės kiekį kraujyje bent 2 kartus per dieną: prieš valgį ir 2 val. po valgio.
  • Su ACCU-CHEK® Active Jūs galite pažymėti ir analizuoti gliukozės kiekį kraujyje prieš valgį ir 2 valandos po jo. Tokiu būdu užtikrinsite, kad Jūs prižiūrintis gydytojas gautų visus duomenis, kurių reikia taikomam gydymui įvertinti.
  • ACCU-CHEK® Active funkcijų, dėka lengviau suprasite, kokią įtaką turi maistas Jūsų gliukozės kiekiui kraujyje.
  • Jūs ir Jus prižiurintis specialistas galės lengvai peržiūrėti matavimų prieš valgį ir po valgio rezultatų vidurkius per pastarąsias 7, 14, 30 dienų.
 
Daugiau kaip 12 milijonų žmonių, sergančių
diabetu, visame pasaulyje pasirinko
ACCU-CHEK® Active
(Duomenys skaičiuojami nuo 2001 metų)
 

Tikslus, patogus ir paprastas matavimas
  • Paprastas kodavimas: tereikia įdėti juostelių mikroschemą. Pradedami kiekvieną naują juostelių pakuotę, iš gliukomačio išimkite seną ir įdėkite naują juostelių mikroschemą.
  • Labai paprastas ir patogus naudojimas: didelis ir aiškus ekranas; paprastas valdymas, nes matavimui atlikti nereikia spausti jokių mygtukų. Yra galimybė užlašinti kraujo ant juostelės ją ištraukus iš gliukomačio.
  • Patikimi rezultatai greičiau nei per 5 s. Matavimų rezultatai apskaičiuoti ir rodomi kraujo plazmoje, jų tikslumas yra artimas rezultatams, gautiems laboratorijoje.
 
 
Patikimiems rezultatams - ypatingas dėmesys
 
Įspėjimas apie per mažą kraujo mėginį. Gliukomatis įspėja apie užlašintą per mažą kraujo kiekį. Optimalaus lašo dėka užtikrinamas tikslus matavimas.
 
Įspėjimas apie pasibaigusį juostelių galiojimo laiką. ACCU-CHEK® Active  juostelės gali būti naudojamos tik iki datos, nurodytos ant juostelių indelio. Jeigu matuosite su pasibaigusio galiojimo juostelėmis, ACCU-CHEK® Active gliukomatis įspės Jus ir automatiškai pažymės gautą matavimo rezultatą "exp" ženkliuku. Įspėjame, kad matuojant su pasibaigusio galiojimo juostelėmis, gauti rezultatai gali būti netikslūs.
 
Dviguba pasitikrinimo galimybė. Atlikus matavimą, pačios juostelės dėka Jūs galite greitai palyginti gautą matavimo rezultatą vizualiai ir įsitikinti jo tikslumu.
 
Suderinamas su kitais ACCU-CHEK®  prietaisais:
Accu-Chek Smart Pix duomenų nuskaitymo prietaisas.
Jokių laidų ar programinės įrangos. Su šiuo prietaisu perkelsite duomenis iš gliukomačio infraraudonųjų spindulių jungtimi tiesiai į kompiuterį.

Accu-Chek Softclix pradūriklis.
Beskausmis pradūrimas dėka Clixmotion technologijos.
ACCU-CHEK® Active gliukozės kiekio matavimo juostelės.
Naujajam ACCU-CHEK® Active gliukomačiui tinka juostelės, kurios buvo naudojamos su ankstesniu modeliu.
 
Daugiau informacijos www.diabet2.com

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.