Liveril


Kaina apie 35.81 Eur

Vidutinės kainos:
Liveril tabletės 1222 mg N60 - 123,66 Lt
 
Maisto papildas
 
Liveril kepenims
Liveril užtikrina mitybos papildymą net 26-iomis gerai kepenų funkcijai reikalingomis medžiagomis.
Tai ne tik silimarino kompleksas, kaip kad daugelis Lietuvos rinkoje esančių preparatų kepenims. Liveril yra VISŲ kepenims reikalingiausių medžiagų kompleksas.
 
Silimarinas (280 mg) - flavonoidų (silibinino, silidianino, silichristino) kompleksas - saugi ir efektyvi priemonė kepenų funkcijos bei gero  virškinimo palaikymui. Palankus kepenims silimarino  poveikis yra dėl kelių mechanizmų - antioksidacinio, riebalų peroksidacijos slopinimo, kepenų detoksikacijos gerinimo, apsaugos nuo glutationo išsekimo bei antiuždegiminio poveikio.  
 
Amino rūgštys -  L-gliutationas, L-lizinas, L-karnitinas,r L-ornitinas bei N-acetilcistinas efektyviai padeda palaikyti kepenų detoksikacinę funkciją. L-Gliutationas - labai galingas antioksidantas, kurio veikla nukreipta mažinti laisvųjų radikalų, žalojančių ląsteles gamybą. L-Glutationas yra vienintelė aktyvi forma, kuri gali reaguoti į svetimus toksinus ir pašalinti juos iš organizmo. N-acetilcisteinas stimuliuoja glutationo sintezę, skatina kepenų detoksikaciją ir yra galingas nukleofilas, galintis sugaudyti laisvuosius radikalus. L Karnitino stoka gali turėti įtakos kepenų ligų atsiradimui. L-Ornitinas turi teigiamą terapinį efektą pacientams su kepenų ciroze ir stabilia, aiškia lėtine hepatine encefalopatija.
 
Cholinas yra būtinas gerai kepenų funkcijai dėl jam būdingos riebalų eksportavimo funkcijos; Cholino trūkumas gali būti siejamas susijusiais su kepenimis pašaliniais reiškiniais.
 
Galingi antioksidantai – kofermentas Q10, selenas, cinkas, vitaminai C ir E palaiko itin reikšmingą laivųjų radikalų neutarlizavimo funkciją. Esant lėtinėms kepenų ligoms labai pagausėja žalingų laisvųjų radikalų gamyba. Kepenų ligų gydymas kombinuojant antioksidantus yra efektyvesnis už gydymą monoterapija.
 
Natūrali detoksikacija
Liveril sudėtinės dalys padeda palaikyti kepenų detoksikacinę funkciją. Tam itin didelę įtaką turi amino rūgštys  L-gliutationas, L-lizinas, L-karnitinas ir L-ornitinas
 
Dviejose tabletėse yra:
Kiekis
RPN%
Silimarinas (iš tikrųjų margainių)
280 mg
-
Vitaminas C
150 mg
250
L-karnitino tartratas
100 mg
-
Cholino bitartratas
100 mg
-
Inositolis
100 mg
-
N-acetilcisteinas
100 mg
-
L-ornitinas
100 mg
-
Artišokų ekstraktas
100 mg
-
L-lizinas
50 mg
-
L-gliutationas
30 mg
-
Vitaminas E
30 mg
300
Pantoteno rūgštis
20 mg
333
Vitaminas B3
18 mg
100
Cinkas
15 mg
100
Vitaminas B6
10 mg
500
Vitaminas B1
10 mg
714
Geležis
6 mg
43
Vitaminas B2
6 mg
375
Kofermentas Q10
5 mg
-
Manganas
4 mg
-
Karotenoidų mišinys
2 mg
-
Varis
1000 mcg
-
Folio rūgštis
500 mcg
250
Selenas
150 mcg
-
Vitaminas B12
30 mcg
3000
Vitaminas D3
20 mcg
400
RPN – rekomenduojama paros norma
 
Sukurta bendradarbiaujant su
Prof.A.H.Beckett OBE, PhD, DSc, Professor Emeritus, University of London
 
Vartojimas. Kasdien gerti dvi tabletes pagrindinio valgio metu arba iš karto po valgio, nekramtant, užgeriant pilna stikline vandens ar kitokio gaiviojo gėrimo. Nevartoti esant tuščiam skrandžiui.
Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.
 
Maisto papildas Liveril nėra maisto pakaitalas.
 
Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 oC temperatūroje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
 
Gamintojas. VITABIOTICS LTD., 1 Apsley Way, Londonas, Jungtinė Karalystė
Atstovas Lietuvoje. UAB ENTAFARMA Plius, Žirnių g. 26, Vilnius
 
Serija: žr. ant pakuotės
Geriausias iki:  žr. ant pakuotės

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.