Bifolac Premium


Bifolac Premium N20
Bifodan
Kaina apie 11.35 Eur

Maisto papildas

Didelė 11 probiotikų koncentracija

Veiksmingas ir tikslingas probiotikų išsiskyrimas

Bifolac® Premium privalumai

• Sukurta gerai virškinimo trakto būklei palaikyti.

• Labai veiksminga sudėtis, 11 atrinktų padermių.

• Padeda atkurti virškinimo trakto pusiausvyrą, pvz., po antibiotikų vartojimo.

• Simbiotinis produktas (sudėtyje yra prebiotiko).

• Nereikia laikyti šaldytuve.

Bifolac® Premium sudėtyje yra 11 probiotikų padermių, natūraliai būnančių žarnyne, kurio mikrofloros pusiausvyra gera, ir svarbių gerai virškinimo trakto būklei palaikyti.

ProTargetTM probiotikų pernaša

Dėl mažo skrandžio pH probiotikai gali būti lengvai sunaikinti. Bifolac® Premium kapsulė yra padengta patentuota žarnyne suyrančia danga ProTargetTM.

Tyrimais, atliktais su Bifolac® kapsulėmis in vitro, nustatyta, kad ProTargetTM reikšmingai apsaugo probiotikus nuo skrandžio rūgšties poveikio ir užtikrina, kad gyvybingi probiotikai patektų tiksliai į žarnyną ir išsiskirtų jame, tai yra ten, kur jų reikia.

Probiotikai

Žmogaus virškinimo sistemoje yra milijardai naudingų bakterijų, dažnai vadinamų probiotikais. Jie yra gyvybiškai svarbūs tinkamai virškinimo trakto pusiausvyrai ir normaliam funkcionavimui palaikyti.

Senstant naudingų bakterijų kiekis virškinimo trakte sumažėja, todėl skrandžio ir žarnyno infekcinių ligų bei diskomforto rizika didėja. Kai kurių tyrimų metu nustatyta, kad naudingų bakterijų kiekis 60 metų žmogaus organizme gali sudaryti tik tūkstantąją dalį to kiekio, kuris būna jaunesnių žmonių organizme. Nestabilią virškinimo trakto pusiausvyrą gali nesunkiai sutrikdyti įvairūs veiksniai, tokie kaip antibiotikų vartojimas, netinkamas gyvenimo būdas, senėjimas, kelionės, aplinkos ir mitybos pokytis.

Daugelio tyrimų metu nustatyta, kad nepriklausomai nuo amžiaus kasdienis probiotikų vartojimas gali atkurti ir palaikyti tinkamą virškinimo trakto pusiausvyrą bei pagerinti su virškinimo traktu susijusią savijautą.

1 Bifolac® Premium kapsulės sudėtis

Ne mažiau kaip 5 x 108 gyvybingų Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarium, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus casei, Lactobacillus bulgaricus, Lactococcus lactis, Streptococcus thermophilus. Be to, sudėtyje yra patentuoto mišinio, kurį sudaro kukurūzų krakmolas, pregelifikuotas kukurūzų krakmolas, tirštikliai: hipromeliozė, algino rūgštis, saldžiųjų ceratonijų derva; oligofruktozė (FOS), glajinė medžiaga šelakas, magnio stearatas, dažiklis titano dioksidas, antioksidatorius askorbo rūgštis, stabilizatorius trietilcitratas, alyvuogių aliejus.

Rekomenduojamos paros dozės

1-2 kapsules per parą, esant padidintam poreikiui – 2-3 kapsules per parą. Kapsulę reikia nuryti visą, nekramčius.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Jaunesni kaip 1 metų vaikai bei nėščios ar krūtimi maitinančios moterys gali vartoti tik gydytojo leidimu.

Laikymo sąlygos

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25  oC temperatūroje. Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, maisto papildo vartoti negalima.

Gamintojas

Bifodan A/S, Danija

www.bifodan.com

Platintojas

UAB Norameda

Užsisakykite internetu

www.norameda.lt

Bifolac® gali būti tiekiama šiomis pakuotėmis:

Bifolac® kapsulės ProTargetTM apvalkalėlyje, N20

Bifolac® kapsulės ProTargetTM apvalkalėlyje, N30

Bifolac® Premium kapsulės ProTargetTM apvalkalėlyje, N20

Bifolac® kramtomosios tabletės, N30

Bifolac® milteliai, 10 paketėlių po 1,5 g

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.