Wellwoman Tricologic


Kaina apie 43.75 Eur

Vidutinės kainos:
Wellwoman Tricologic tabletės N60 - 151,06 Lt
 
Maisto papildas
 
Wellwoman Tricologic plaukams
Sveiki ir vešlūs plaukai – lengvai pasiekiama svajonė su Wellwoman Tricologic
 
Vešlūs, sveiki ir gražūs plaukai yra kiekvienos moters svajonė. Daili šukuosena suteikia pasitikėjimą savimi, todėl dažna moteris didžiules lėšas skiria šampūnams, kondicionieriams, serumams ir kitoms plaukų priežiūros priemonėms.
 
Iš esmės, moterų plaukų slinkimas yra skirtingas nei vyrų. Dažniausiai moterys tai patiria apie 30-uosius gyvenimo metus, bet kai kurioms pasireiškia ir nuo 20-ies. Plaukų plonėjimas ir retėjimas dar labiau pastebimas tampa sulaukus keturiasdešimtiesir ypatingai menopauzės metu. Apie 50% moterų su laukusios 50-ies pastebi, kad plaukai tapo plonesni ir retesni.
 
Wellwoman Tricologic formuluotė sukurta remiantis moksliniais tyrimais. Produkto sudėtyje suderintos visos plaukų folikulų mitybai bei sveikai galvos odai reikalingiausios medžiagos – amino rūgštys, lignanai, specialūs augaliniai elementai, vitaminai, mineralai. Ypač svarbu tai, kad sudėtinių dalių naudingas poveikis per kraują pasiekia pačias plaukų šaknis. Kiekvieno elemento kiekis produkte yra kruopščiai parinktas, siekiant pasiekti maksimalų efektą, daugumos medžiagų dozės yra šiek tiek aukštesnės nei nustatytas RPN, tačiau neviršija saugumo limitų.
 
Wellwoman Tricologic  sudėtyje yra patentuotas unikalus kompleksas Volumin, susidedantis iš jūrinės kilmės kolageno, silicio ir natūralių antioksidantų. Šio kompleso dalys veikia sinergiškai maitindamos plauko folikulą ir padėdamos plaukams išlikti sveikiems ir vešliems.
 
Kolagenas – vienas iš gausiausių natūralių baltymų, randamų žmogaus organizme, šaltinių. Tai vienas pačių svarbiausių plauko struktūrinių elementų.Jis suteikia plaukui stiprumą bei sugebėjimą išlaikyti drėgmę. Sulaukus 25 –erių kolageno kiekis organizme pradeda mažėti, maždaug po 1,5% kasmet. Tai viena iš priežasčių kodėl plaukų būklė metams bėgant prastėja. Todėl papildydama kolageno atsargas organizme, moteris tarsi užkerta tam kelią.
 
L-cistinas – amino rūgštis, padedanti pailginti plauko gyvavimo laikotarpį. Taipogi, šis elementas suteikia plauko folikulo antioksidacinę apsaugą, palaiko plauko stiprumą.
 
Inositolis – jis veikia kaip plauko augimo faktorius. Taipogi, atitolina plaukų žilimo procesą. Inositolio stoka organizme gali lemti stiprų plaukų slinkimą ir egzemą.
Wellwoman Tricologic sudėtyje esantys augaliniai malpigijų (arba acerola vyšnių) bei vynuogių sėklų ekstraktai  pasižymi ypač stipriu antioksidaciniu poveikiu ir neutralizuoja žalinguosius laisvuosius radikalus, kurie lemia priešlaikinį senėjimo procesą.
 
Betakarotenas yra puikus vitamino A šaltinis, kuris reguliuoja riebalų gamybą galvos odoje. Jo trūkumas lemia plaukų sausumą bei riebią galvos odą.
 
Vitaminas C svarbus ne tik jungiamojo audinio formavimuisi odoje, bet taipogi, padeda įsisavinti geležį ir formuotis raudoniesiems kraujo kūneliams.
 
Vitaminas E irgi svarbus antioksidantas, o be to, palaiko odos atsinaujinimo procesą.
 
L-lizinas – yra įrodyta, kad ši esminė amino rūgštis pagerina plaukų augimą žmonėms, susidūrusiems su plaukų slinkimo problema.
 
Folio rūgštis, vitaminų B kompleksas svarbūs raudonųjų kraujo kūnelių gamybai ir taip pat plaukų folikulų aprūpinimui deguonimi bei energijos atpalaidavimo procesui. Folio rūgšties trūkumas gali lemti plikimą bei priešlaikinį plaukų žilimą.
 
Biotinas – svarbus iškritusių plaukų ataugimui ir pagerina odos būklę. Jis taipogi užkerta kelią priešlaikiniam plaukų slinkimui ir žilimui bei reguliuoja odos riebalų sekreciją.
 
Pantoteno rūgštis – šio elemento stoka gali lemti plaukų augimo sulėtėjimą, pigmentacijos pokyčius.
 
Cinkas - jo stoka gali pakenkti DNR bei baltymų sintezei, kas gali lemti šiurkščių ir retų plaukų augimą.
 
Jodas yra svarbus tiroksino formavimuisi, kuris yra būtinas plauko augimui.
 
Manganas ir chromas būtini energijos gamybos procesui, kaulų ir kraujo formavimuisi, nervų funkcijai ir baltymų apykaitai. Mangano stoka lemia lėtesnį plaukų augimą bei slinkimą.
 
Silicis – mineralas, kuris ypač reikalingas plaukams, nagams, odai bei kaulams.
 
Varis – tik kepenys ir smegenys turi daugiau vario nei plaukai. Jis dalyvauja plauko folikulo ląstelių kvėpavimo procese, taipogi, jis yra sudėtinė tirozinazės dalis ir dalyvaujaplauko spalvai svarbaus melanino gamyboje. Vario stoka gali neigiamai paveikti plauko tekstūrą.
 
Selenas – tai gliutationio peroksidazės dalis, kuri padeda apsisaugoti nuo žalingo oksidacinio poveikio. Taipogi, selenas gali padėti kontroliuoti pleiskanojimą, seborėjinį dermatitą. Jo stoka gali lemti plaukų slinkimą bei plaukų spalvos pokyčius.
 
Kam ypač rekomenduojamas Wellwoman Tricologic?
  • Moterims (35-60 m), siekiančioms pagerinti savo plaukų būklę- sustabdyti slinkimą, įveikti plaukų sausumą ir lūžinėjimą.
  • Moterims, kurios po gimdymo susiduria su paaštrėjusiu plaukų.  
 
 
Trejose tabletėse yra:
RPN%*
Jūrinės kilmės kolagenas
200 mg
-
L-lizinas
100 mg
-
Inozitolis
90 mg
-
L-cistinas
60 mg
-
Vynuogių sėklų ekstraktas
5 mg
-
Vitaminas E
60 mg
600
Vitaminas C (iš malpigijų)
60 mg
100
Silicis
60 mg
-
Pantoteno rūgštis
90 mg
1500
Magnis
50 mg
17
Vitaminas B3
36 mg
200
Geležis
15 mg
107
Cinkas
15 mg
100
Vitaminas B1
10 mg
714
Vitaminas B6
10 mg
500
Vitaminas B2
8 mg
500
Karotenoidų mišinys
3 mg
-
Varis
750 µg
-
Manganas
0,5 mg
-
Folio rūgštis
400 µg
200
Jodas
150 µg
100
D-biotinas
150 µg
100
Selenas
150 µg
-
Chromas
50 µg
-
Vitaminas B12
20 µg
2000
Vitaminas D3
15 µg
300
Jūrinės kilmės kolagenas
200 mg
-
L-lizinas
100 mg
-
Inozitolis
90 mg
-
Pantoteno rūgštis
90 mg
1500
 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.