Mastofit


Mastofit
Kaina apie 5.79 Eur

Natūralus nevaistinis kompleksas “Mastofit” – mastopatijos problemai spręsti!
"Mastofit" – naujos kartos augalinis kompleksas indol–3–karbinol ir Guveinio (Fucus vesiculosus) ekstraktas bei Tikrojo skaistmino (Vítex agnus–castus) vaisių ekstraktų pagrindu, kuris sumažina mastito pavojų. Augaliniai indolai, kurių poveikis yra plačiai tiriamas per pastarąjį dešimtmetį, teigiamai veikia krūties audinių metabolizmą. Jei skundžiatės krūtinės ar krūties skausmu, kuris yra ciklinio pobūdžio ar daugiau stiprus skausmas, kuris nueina į petį ir pažastį, menkiausias prisilietimas prie krūtinės yra skausmingas – nedelskite! Kompleksas "Mastofit" – indol–3–karbinol ir Guveinio (Fucus vesiculosus) bei Tikrojo skaistmino (Vítex agnus–castus) vaisių ekstraktų pagrindu, siekia padėti moterims:
• kai yra krūtų pabrinkimas/kraujavimas,
• kai yra rizika susirgti mastitu/mastopatija.
 
Indol–3–karbinol – pagrindinė biologiškai aktyvi medžiaga, esanti kryžmažiedžių šeimos daržovėse. Svarbiausia indol–3–karbinol funkcija (be antioksidacinių savybių) yra fermentų aktyvumo pirmojo ir antrojo ksenobiotikų metabolizmo etapų ir apsauginės funkcijos nuo kai kurių vėžio formų reguliavimas.
Guveinio (Fucus vesiculosus) ekstraktas – organinio jodo šaltinis, kuris apsaugo nuo komplikacijų.
Tikrojo skaistmino (Vítex agnus–castus) vaisių ekstraktas – iridoidų ir eterinių aliejų šaltinis, kurių sudėtyje yra diterpenas, kuris slopina prolaktino gamybą.
Sudėtis (1 tabletėje): brokolių (Brassica oleracea) koncentratas 175,2 mg, pūslėtasis guveinis (Fucus vesiculosus) 20 mg, tikrųjų skaistminų (Vitex agnus castus) vaisių ekstraktas 0,8 mg, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas.
Vartojimas ir dozavimas: suaugusiems gerti po 1 – 2 tabletes 3 kartus į dieną valgio metu, užsigeriant nedideliu kiekiu vandens. Vartojimo trukmė 2 mėnesiai. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Kompeksinis "Mastofit" tablečių ir kremo naudojimas, leidžia pasiekti optimalią aktyvių medžiagų koncentraciją į problemines sritis.
 
UAB „Safora“,
Vilkpėdės g. 6 (korpusas 1), Vilnius
Tel: +370 5 238 9030
www.safora.lt

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.