Ostron


Kaina apie 11.46 Eur

OSTRON N60
LIFEPLAN®
 
Ostron tabletės N60
 
KAULAMS STIPRINTI
 
Maisto papildas
 
Kalcis yra mineralasreikalingas nervų ir raumenų ląstelėms, dantims, dalyvauja baltymų sintezėje, krešėjime, reguliuojant kraujospūdį. Trūkstant kalcio pradeda lūžinėti nagai, pasidaro trapūs dantys, moterims klimakteriniame laikotarpyje, o neretai ir vyrams, pasidaro trapūs ir greitai lūžtantys kaulai. Tokiais atvejais yra būtini maisto papildai, turintys kalcio .
Dauguma žmonių kaulams stiprinti vartoja maisto papildus, kuriuose yra kalcio gliukonato. Šis kalcio junginys yra blogai įsisavinamas ir nepakankamai efektyvus.
 
Didžiosios Britanijos kompanija Lifeplan pagamino ypatingai veiksmingą preparatą OSTRON, kurio sudėtyje esantis kalcis yra trijose cheminėse formose. Šie trys junginiai: kalcio karbonatas, kalcio citratas ir kalcio aminorūgščių chelatas sudaro maksimalią kalcio koncentraciją ekstraceliuliniame skystyje, tuo pačiu pagerindami kalcio įsisavinimą. Vyresniems žmonėms, o neretai ir jauniems, būna mažas skrandžio sulčių rūgštingumas, todėl jiems, kad pagerėtų kalcio įsisavinimas, reikia kitokių kalcio cheminių formų, tokių kaip kalcio citratas, kurio tirpumas nepriklauso nuo rūgštingumo sąlygų . Ypač veiksmingas OSTRON sudėtyje esantis trečiasis kalcio junginys – kalcio aminorūgščių chelatas yra viena geriausių iki šiol sukurtų kalcio formų pasaulyje. Tai bioorganinis kalcis, kuris gerai tirpsta esant mažam skrandžio sulčių rūgštingumui ir yra dvigubai geriau absorbuojamas negu kiti kalcio junginiai. Kalcis yra absorbuojamas aktyviu transporto mechanizmu , kuriame pagrindinį pernešėjo vaidmenį vaidina aminorūgštys. Kraujyje chelatai sudaro mobilų kalcio rezervą , iš kurio kalcis gali būti lengvai panaudojamas medžiagų apykaitoje. Moksliniai tyrimai rodo, kad kalcio aminorūgščių chelatas ne tik stabdo ostoeporozės vystymąsi, bet ir atstato kaulinį audinį kai procesas jau yra prasidėjęs.
 
Kompanijai Lifeplan sukūrus OSTRON, turintį kalcio karbonato, kalcio citrato ir kalcio aminorūgščių chelato, jis pasauliniu mastu pripažintas ypatingai geros sudėties maisto papildu, skirtu kaulams stiprinti. OSTRON sudėtyje taip pat yra kitų aktyvių medžiagų, būtinų tinkamam kaulų tankio palaikymui: vitaminų D, B6, folio rūgšties, magnio, mangano, vario, cinko ir boro iš trijų šaltinių. Šios medžiagos skatina kaulų formavimąsi, apsaugo nuo kaulinio audinio rezorbcijos, jos yra būtinos kalcio pasisavinimui ir metabolizmui.
 
 
Dviejose OSTRON tabletėse yra:
 Kiekis
% RPN*
Vitaminas D
5,0 μg
100
Vitaminas B6
2,0 mg
100
Folio rūgštis
400 μg
200
Kalcis (iš trijų šaltinių)
800 mg
100
Magnis
400 mg
133
Cinkas
15 mg
100
Boras (iš trijų šaltinių)
3 mg
-
Varis
2 mg
-
Manganas
2 mg
-
 
Vartojimas:   gerti 2 tabletes per parą valgio metu užsigeriant nedideliu kiekiu skysčio.
 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.