Luteine Yves Ponroy kapsulės N30


Luteine Yves Ponroy kapsulės N30
Kaina apie 9.21 Eur

Maisto papildas


SKIRTA

Asmenims, tausojantiems regėjimą;
Asmenims, kurie nori apsaugoti akis nuo nepageidaujamo saulės šviesos, taršos ar senėjimo poveikio
Vyresniems nei 50 metų asmenims, trokštantiems regėjimo komforto.


SAVYBĖS


Padeda apsaugoti akies lęšiuką nuo laisvųjų radikalų poveikio, patiriamo dėl ultravioletinių spindulių, taršos ir senėjimo;
Padeda filtruoti mėlynuosius spindulius iš ultravioletinių spindulių spektro ir padeda didinti tinklainės atsparumą saulės ir senėjimo poveikiui (platesnį produkto aprašymą rasite pakuotės viduje).

AKTYVIOSIOS MEDŽIAGOS

Liuteinas: vienas iš trijų karotenoidų, esančių priekinėje akies (lęšiuko) dalyje ir tinklainės fotoreceptinėse ląstelėse.

Padengia akies dugną ir apsaugo tinklainę nuo žalingo mėlynųjų spindulių, sukeltų UV spinduliuotės, poveikio. Liuteinas koncentruojasi mažame plotelyje netoli makulos atsakingame už centrinę regą.
Dalyvauja saugant tinklainę nuo laisvųjų radikalų poveikio, atsirandančio dėl senėjimo ir saulės šviesos. Keletas tyrimų įrodė ryšį tarp didelės makulos pigmentacijos (liuteino kiekio) ir mažesnės makulos degeneracijos rizikos, kuri yra su amžiumi susijęs tinklainės dėvėjimasis, pasireiškiantis juoda dėme regos lauko centre. Liuteinas padeda lėtinti lęšiuko drumstėjimą (kataraktą).

Ksantofilas: šis karotenoidas akyje natūraliai pririštas prie liuteino. Daugybė tyrimų įrodė, kad gausesnis liuteino ir ksantofilo vartojimas lemia mažesnę oksidacijos, nulemtos amžiaus procesų, tinklainėje riziką.

1 KAPSULĖS MAISTINĖ VERTĖ

Liuteinas 6 mg

Ksantofilas 0,36mg

PRODUKTO PRANAŠUMAI

100% natūralios augalinės veikliosios medžiagos

Liuteino ir ksantofilo ekstraktai iš medetkų

Veiksminga dozė: 6 mg liuteino per dieną

REKOMENDUOJAMA VARTOTI
1 kapsulę ryte su nedideliu kiekiu skysčio.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.