Lutax AMD Plus kapsulės N30


Lutax AMD Plus kapsulės N30
Santen Oy
Kaina apie 15.43 Eur

Lutax AMD Plus kapsulės N30 

Omega-3 riebalų rūgštys, antriniai augaliniai junginiai, vitaminai ir mikroelementai akims

Maisto papildas Lutax® AMD Plus sukurtas ir pagamintas vadovaujantis naujausiais mokslo duomenimis specialiai akių mitybai užtikrinti.

Omega-3 riebalų rūgščių, dokozaheksaeninės rūgšties (DHR), eikozapentaeninės rūgšties (EPR), karotenoidų liuteino ir zeaksantino, antocianidinų, priklausančių augaliniams polifenoliams, vitaminų E ir C, mikroelementų vario ir cinko derinys.
Maisto papildas „Lutax® AMD Plus“ sukurtas ir pagamintas vadovaujantis naujausiais mokslo duomenimis. Tai subalansuotas omega-3 riebalų rūgščių, dokozaheksaeninės rūgšties (DHR), eikozapentaeninės rūgšties (EPR), karotenoidų liuteino ir zeaksantino, antocianidinų, priklausančių augaliniams polifenoliams, vitaminų E ir C, mikroelementų vario ir cinko derinys.
Sudėtis
Koncentruoti žuvų taukai su omega-3 riebalų rūgštimis 150 mg, kuriuose: dokozaheksaeninė rūgstis (DHR) 64,5 mg, eikozapentaeninė rūgštis (EPR) 9 mg, liuteinas 3 mg, zeaksantinas 190 µg, antocianidinai 5 mg, vitaminas C 120 mg, vitaminas E 40 mg, varis 500 µg, cinkas 15 mg.

Rekomenduojama vartoti

Vieną kapsulę per parą. Patartina užgerti trupučiu vandens. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Patartina vartoti valgant, kad organizmas optimaliai įsisavintų riebaluose tirpias maistingąsias medžiagas (vitaminą E ir omega-3 riebalų rūgštis). Saugoti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Pakankamai vartojant antioksidacinių maistingųjų medžiagų stiprėja organizmo ir akių apsauginiai mechanizmai.

Kasdieniniam racionui papildyti pakanka vienos kapsulės Lutax® AMD Plus.

Lutax® AMD Plus pakuotėje yra 30 kapsulių.

 

Jei turite klausimų ar norite gauti daugiau informacijos apie Lutax® AMD Plus, prašome kreiptis:

„Santen Oy" atstovybė,

9-ojo forto g.70-329 Kaunas LT-48179 Tel./Faksas:+370 37 366628 www.santen.lt

Mes visuomet pasiruošę jums padėti.

Peržiūros data 2010-02-15

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.