Linea ORO probiotikai


Linea ORO probiotikai 2g N20
Kaina apie 8.04 Eur

PROBIOTKAI su Inulinu
(gerosios žarnyno bakterijos)
 
20 paketėlių po 2g burnoje tirpių granulių
 
Maisto papildas
 
Probiotikai skiriami kaip pagalbinė priemonė papildyti gerosiomis bakterijomis  žarnyno mikroflorą, kurią nualina antibiotikų vartojimas, blogi ar pasikeitę mitybos įpročiai (pvz. kelionių metu), pervargimas.
Inulinas yra maisto skaidulinė medžiaga, kurios padeda probiotinėms bakterijoms greičiau įsitvirtinti ir normalizuoti žarnyno mikroflorą bei paspartina maistinių medžiagų slinkimą žarnynu ir toksinų pasišalinimą.
 
Burnoje tirpios granulės
Linea ORO probiotikai yra šiuolaikinių technologijų pagalba pagamintos granulės, kurios tirpsta burnoje, todėl aktyviosios maisto medžiagos greitai patenka į organizmą ir pradeda veikti.
 
Linea ORO probiotikai tiekiami atskiruose hermetiškuose paketėliuose, todėl juos patogu nešiotis su savimi, taip pat jų nebūtina užgerti vandeniu.
 
Sudėtis: probiotinės bakterijos Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum ir Lactobacillus casei, inulinas, saldikliai sorbitolis, aspartmas ir acesulfamas K, kvapioji medžiaga, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas.
 
Viename paketėlyje yra 900 milijonų kolonijas sudarančių gyvų ląstelių.
 
Vartojimas:
Vartoti po 1 paketėlį per parą, prieš valgį. Granules suberkite tiesiai į burną ir nurykite.Jos yra malonaus vanilės skonio. Jei norite, galite granules sumaišyti su nedideliu kiekiu vandens ir išgerti.
 
Turi fenilanino šaltinį.
Vartojant dideliais kiekias gali laisvinti vidurius.
Neviršyti nustatytos rekomeduojamos dozės.
Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas
Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Laikyti gamintojo pakuotėje. Saugoti nuo šviesos ir drėgmės.
 
 
Gamintojas:
Fine Foods NTM S.p.A

Via Berlino, 39-Zingonia-Verdelino, Italija

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.