Radirex


Radirex tabletės N10
Herbapol Wroclaw
Kaina apie 2.32 Eur

Informacinis lapelis

RADIREX

Rabarbarų šaknų tabletės

Vidurių laisvinamasis vaistas

SUDĖTIS
Vienoje tabletėje yra 513,5 mg rabarbarų šaknų miltelių (Rhei radix pulvis).

Poveikis 1,8-dioksiantraceno junginius, kurių yra radirekso sudėtyje (glikozidų forma), storosiose žarnose mikroorganizmų fermentai metabolizuoja į antronus, t.y. metabolitus, sukeliančius vidurių laisvinamąjį poveikį. Šios medžiagos veikia žarnų judesius (slopina nuolatinį spazmą bei skatina propulsiją, t.y. stimuliuoja stumiamuosius judesius). Pagreitėja žarnų turinio slinkimas, jis trumpiau liečiasi su žarnos sienele, todėl iš jo mažiau pasisavinama skysčio. Be to, dėl aktyvaus chloro jonų išskyrimo padidėja vandens ir elektrolitų šalinimas.

INDIKACIJOS

Radireksas yra vidurių laisvinamasis preparatas. Jis vartojamas įvairių priežasčių sukeltam vidurių užkietėjimui mažinti.

Dozavimas ir vartojimo būdas

Viduriams laisvinti suauguasiems žmonėms reikia gerti iš karto 2-3 tabletes, vyresniems negu 12 metų vaikams - 1 tabletę. Preparatą geriausia gerti vakare, prieš miegą. Pacientui geriausiai tinka tokia mažiausia dozė, kuri suminkština vidurius.

KONTRAINDIKACIJOS

Žarnų nepraeinamumas, ūminis žarnų uždegimas, pvz., Krono liga, oopinio kolito paūmėjimas, aklosios žarnos uždegimas, nežinomų priežasčių sukeltas pilvo skausmas, kraujavimas iš žarnų, pvz., hemorojaus mazgų, glomerulonefritas, okssalatų sukelta inkstų akmenligė, nėštumo ir žindymo laikotarpis.

PAKUOTĖ 10 tablečių.

LAIKYMO SĄLYGOS

Preparatą reikia laikyti 5-25oC temperatūroje, sausoje, tamsioje, vaikams neprieinamoje vietoje.

Gamintojas
HERBAPOL Wroclaw S.A. ul. Sv. Mikolaja 65/68 50-951 Wroclaw, LENKIJA 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.