Omeprazole STADA


Omeprazole STADA 20mg skrandyje neirios k.kaps.N30
Stada
Kaina apie 5.68 Eur

PAKUOTĖS LAPELIS: INFORMACIJA VARTOTOJUI

Omeprazole STADA 10 mg skrandyje neirios kietos kapsulės

Omeprazole STADA 20 mg skrandyje neirios kietos kapsulės

Omeprazole STADA 40 mg skrandyje neirios kietos kapsulės

Omeprazolas

Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą.

- Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti.

- Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

- Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų).

- Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Lapelio turinys

1. Kas yra Omeprazole STADA ir kam jis vartojamas

2. Kas žinotina prieš vartojant Omeprazole STADA

3. Kaip vartoti Omeprazole STADA

4. Galimas šalutinis poveikis

5. Kaip laikyti Omeprazole STADA

6. Kita informacija

1. KAS YRA OMEPRAZOLE STADA IR KAM JIS VARTOJAMAS

Omeprazole STADA priklauso vaistų, vadinamų protonų siurblio inhibitoriais, grupei. Šie vaistai slopina skrandžio rūgšties sekreciją ir stabdo opų formavimąsi bei skatina esamų opų gijimą. Šie vaistai taip pat lengvina stemplės (vamzdelis, kuris jungia burną su skrandžiu) uždegimo sukeliamus negalavimus ir skatina pažeidimų gijimą.

Omeprazole STADA galima vartoti:

· jeigu sergate dvylikapirštės žarnos (iš skrandžio išeinančios žarnos) opa;

· jeigu sergate skrandžio opa (opa, esanti skrandyje);

· jeigu sergate refliuksiniu ezofagitu arba gastroezofaginio refliukso liga (kurią sukelia skrandžio sulčių ištekėjimas į vamzdelį, kuris jungia burną su skrandžiu);

· jeigu anksčiau sirgote refliuksiniu ezofagitu, ligos pasikartojimo profilaktikai;

· jeigu sergate liga, vadinama Zollinger-Ellison'o sindromu (kasos auglys, kuris skatina per didelę skrandžio rūgšties sekreciją);

· jeigu sergate nesteroidinių vaistų nuo uždegimo (NVNU) sukelta opa;

· opų pasikartojimo profilaktikai, jeigu vartojate vaistų, vadinamų nesteroidiniais vaistais nuo uždegimo (NVNU) ir anksčiau turėjote opų;

· kartu su tinkamais antibiotikais, jeigu turite opą ir yra nustatyta Helicobater pylori infekcija.

· vyresniems kaip 1 metų ir sveriantiems 10 kg ir daugiau vaikams:

- refliuksinio ezofagito gydymui;

- simptominiam rėmens, rūgšties atpylimo, sergant gastroezofaginio refliukso liga, gydymui.

2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT Omeprazole STADA

Omeprazole STADA vartoti draudžiama:

- jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) omeprazolui arba bet kuriai pagalbinei Omeprazole STADA medžiagai;

- kartu su klaritromicinu (vaistas infekcijoms gydyti) ligoniams, kurie serga kepenų funkcijos sutrikimu;

- jeigu vartojate atazanavirą (gydoma ŽIV infekcija).

Specialių atsargumo priemonių vartojant Omeprazole STADA reikia:

Jeigu yra šių būklių:

- Pasakykite gydytojui, jeigu yra ar neseniai pasireiškė šie simptomai - netikėtas svorio mažėjimas, pasikartojantis vėmimas ar vėmimas krauju, tamsios išmatos. Gydytojas gali atlikti papildomą tyrimą, vadinamą endoskopija, kad nustatytų diagnozę ir paneigtų, kad nėra kitos, sunkesnės, būklės.

- Gydantis skrandžio rūgšties sekreciją slopinančiais vaistais šiek tiek padidėja virškinimo trakto užkrečiamųjų ligų rizika. Pasakykite gydytojui, jeigu atsiranda virškinimo trakto simptomų, pavyzdžiui, viduriavimas ar pilvo skausmas.

- Jeigu ilgai (ilgiau nei vienerius metus) gydotės šiuo vaistu, turite reguliariai konsultuotis su gydytoju, kad įsitikintumėte, ar gydymas vis dar būtinas.

- Pasakykite gydytojui, jeigu sergate arba sirgote kepenų ar inkstų liga. Gydytojas gali atlikti tam tikrus kraujo tyrimus ir ištirti šių organų funkciją, jeigu Jums reikia ilgą laiką gydytis šiuo vaistu.

- Sunkių kepenų pažeidimų atveju kasdieninė dozė neturėtų viršyti 20 mg.

- Jeigu Jūsų kepenų funkcija yra sunkiai pažeista, kepenų fermentų rodmenys, gydant omeprazolu, turi būti periodiškai tikrinami.

- Jeigu gydytojas Omeprazole STADA skyrė kartu vartoti kitų vaistų, vadinamų antibiotikais (gydoma Helicobacter pylori bakterijų sukelta infekcija), arba vaistų nuo uždegimo (malšinamas skausmas arba gydomas reumatas), atidžiai perskaitykite ir šių vaistų pakuotės lapelius.

- Jeigu vartojate vaistų nuo uždegimo ir skausmą mažinančių vaistų (NVNU).

Omeprazole STADA draudžiama vartoti vaikams ir kūdikiams, jaunesniems negu 1 metų amžiaus.

Jeigu yra arba anksčiau buvo išvardytų būklių, kreipkitės patarimo į gydytoją.

Kitų vaistų vartojimas

Kartu vartojami vaistai gali keisti vieni kitų veikimą ir (arba) nepageidaujamą poveikį. Tai vadinama vaistų sąveika. Sąveika pasireikšti gali ir tuo atveju, jeigu kitų vaistų vartojote neseniai arba netrukus pradėsite vartoti. Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Labai svarbu pasakyti gydytojui, jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, kuriuose yra:

· ciklosporino ir takrolimuzo (vaistų, kurie slopina imunitetą, vartojamų persodinto organo atmetimo profilaktikai);

· digoksino (gydoma širdies liga);

· disulfiramo (gydomas alkoholizmas);

· kitų kepenyse metabolizuojamų vaistų, pavyzdžiui:

- benzodiazepinų (raminamųjų, migdomųjų ir (ar) raumenis atpalaiduojamųjų vaistų), pavyzdžiui, diazepamą, triazolamą, flurazepamą;

- fenitoino (pvz., gydoma epilepsija);

- varfarino (vartojamas kraujo krešulių formavimosi profilaktikai);

- vorikonazolo (vartojamas grybelių sukeltų infekcijų gydymui);

- kai kurių vaistų nuo depresijos, pavyzdžiui, citalopramo, imipramino ir klomipramino.

· ketokonazolo ir itrakonazolo (gydomos grybelių sukeltos infekcijos) bei kitų vaistų, kurių pasisavinimas priklauso nuo skrandžio rūgštingumo;

· makrolidų (gydomos tam tikros infekcijos arba vartojama jų profilaktikai), pavyzdžiui, klaritromicino, roksitromicino ir eritromcicino;

· jonažolių ekstrakto (dažnai vartojamo kaip natūralus antidepresantas);

· vitamino B12.

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Įspėjimas. Jūs galite žinoti kitokį anksčiau išvardytų vaistų pavadinimą – prekinį pavadinimą. Šiame skyriuje išvardytos tik veikliosios medžiagos ar vaistų terapinės grupės, bet ne prekiniai pavadinimai. Taigi visada perskaitykite jau vartojamų vaistų pakuotės lapelius ir sužinokite, kokia yra jų veiklioji medžiaga arba kokiai terapinei grupei priklauso vartojamas vaistas.

Omeprazole STADA vartojimas su maistu ir gėrimais

Reikia nuryti visą kapsulę prieš valgį (pvz., pusryčius ar pietus), užsigeriant pakankamu kiekiu skysčio (pvz., viena stikline vandens). Kapsulių kramtyti ar traiškyti negalima.

Nėštumas ir žindymo laikotarpis

Jeigu esate nėščia, galvojate, kad pastojote, arba planuojate pastoti, pasakykite gydytojui. Gydytojas turės įvertinti galimą Omeprazole STADA vartojimo riziką. Iki šiol sukaupta per mažai duomenų apie Omeprazole STADA veikliosios medžiagos omeprazolo šalutinį poveikį vaisiui. Šalutinio poveikio iki šiol nenustatyta.

Jeigu žindote kūdikį, Omeprazole STADA vartoti negalima, išskyrus atvejus, kai gydytojas nusprendžia, kad tai neabejotinai būtina. Iki šiol sukaupta per mažai duomenų apie riziką žindomam kūdikiui.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Poveikio gebėjimui vairuoti ar valdyti mechanizmus nenustatyta. Reikia prisiminti, kad gali pasireikšti šalutinis poveikis, pavyzdžiui, mieguistumas ir regos sutrikimai, kurie gali veikti gebėjimą vairuoti ar valdyti mechanizmus.

Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Omeprazole STADA medžiagas

Vaisto sudėtyje yra cukraus (sacharozės). Jeigu gydytojas yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

3. KAIP VARTOTI OMEPRAZOLE STADA

Dozavimas ir vartojimas

Vartojimas

Reikia nuryti visą kapsulę prieš valgį, užgeriant stikline vandens (pvz., prieš pusryčius ar pietus), esant tuščiam skrandžiui. Kapsulių kramtyti ar traiškyti negalima.

Jeigu sunku nuryti kapsulę arba vaistu gydomas vaikas, kapsulę galima atidaryti ir turinį sumaišyti su mažu jogurto ar vaisių sulčių kiekiu ir iš karto suvartoti (kramtyti negalima).

Lizdinės plokštelės atidarymas

Lizdinė plokštelė atidaroma, atskyrus du aliuminio folijos sluoksnius toje vietoje, kur maža dalis folijos yra nesulipusi.

Jeigu manote, kad Omeprazole STADA kapsulės veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

Omeprazole STADA visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprastinės dozės išvardytos toliau.

Dvylikapirštės žarnos (iš skrandžio išeinančios žarnos) opos

2‑4 savaites gerti po vieną kapsulę, kurioje yra 20 mg omeprazolo, per parą. Jeigu prireiks, gydytojas dozę gali padidinti ir skirti vartoti po 40 mg per parą. Įprastinė dozė dvylikapirštės žarnos opų pasikartojimo profilaktikai – 20 mg, bet kartais gali pakakti ir 10 mg dozės per parą.

Skrandžio opos (opos, esančios skrandyje)

Dažniausiai 4 savaites reikia gerti po vieną kapsulę, kurioje yra 20 mg omeprazolo, per parą. Gydymą galima pratęsti iki 8 savaičių. Jeigu prireiks, gydytojas dozę gali padidinti ir skirti vartoti po 40 mg omeprazolo per parą.

Refliuksinis ezofagitas (skrandžio sulčių ištekėjimo į burną ir skrandį jungiantį vamzdelį sukeltas uždegimas)

Dažniausiai 4 savaites reikia gerti po vieną kapsulę, kurioje yra 20 mg omeprazolo, per parą. Gydymą galima pratęsti iki 8 savaičių. Jeigu prireiks, gydytojas dozę gali padidinti ir skirti vartoti po 40 mg omeprazolo per parą.

Palaikomajam gydymui, ligos pasikartojimo profilaktikai gali būti skiriama vartoti po vieną kapsulę, kurioje yra 10‑20 mg omeprazolo, per parą.

Gastroezofaginis refliuksas (simptomai, kurių atsiranda dėl skrandžio sulčių ištekėjimo į burną ir skrandį jungiantį vamzdelį)

2‑4 savaites gerti po vieną kapsulę, kurioje yra 10 mg ar 20 mg omeprazolo, per parą. Jeigu per 2 savaites simptomai nepagerėja, gydytojas gali nuspręsti atlikti papildomus tyrimus.

Zolingerio Elisono sindromas (kasos auglys, kuris skatina per didelę skrandžio rūgšties sekreciją)

Dažniausiai gydymas pradedamas 60 mg omeprazolo paros doze. Jeigu reikia vartoti didesnę nei 80 mg paros dozę, ją reikia išgerti lygiomis dalimis per du kartus.

Vaistų nuo uždegimo sukeltų opų gydymas

Įprastinė paros dozė – 20 mg. Gydymo trukmė – 4‑8 savaitės.

Palaikomasis opų, atsiradusių vartojant vaistų nuo uždegimo, gydymas

Įprastinė paros dozė – 20 mg.

Jeigu turite opą ir nustatyta, kad ją sukėlė Helicobater pylori bakterijos, Omeprazole STADA turi būti vartojamas kartu su antibiotikais

Įprastinė dozė – po vieną kapsulę, kurioje 20 mg omeprazolo, du kartus per parą. Gydytojas nurodys vieną savaitę vartoti du iš šių antibiotikų: amoksiciliną, klaritromiciną, metronidazolą.

Rekomenduojamos šios gydymo antibiotikais schemos:

- 20 mg omeprazolo + 1000 mg amoksicilino + 500 mg klaritromicino;

- 20 mg omeprazolo + 250 mg klaritromicino + 400‑500 mg metronidazolo.

Visus vaistus reikia gerti du kartus per parą. Gydytojas nurodys, pagal kurią schemą turite gydytis.

Įprastinė gydymo trukmė – viena savaitė. Nenutraukite vaistų vartojimo pirma laiko, nes gali likti neišnaikintų bakterijų (ir tapti atspariomis).

Vyresni negu 4 metų vaikai

Vartojama kartu su antibiotikais Helicobacter pylori sukeltų dvylikapirštės žarnos opų gydymui.

Parenkant tinkamą gydymą vaistinių preparatų deriniu, reikia atsižvelgti į šalyje galiojančias bakterijų atsparumo, gydymo trukmės (dažniausiai 7 paros, bet gali būti ir iki 14 parų) ir atitinkamų antibakterinių preparatų vartojimo rekomendacijas.

Gydymą turi prižiūrėti specialistas.

Svoris Dozavimas

15-≤30 kg Vartojama kartu su dviem antibiotikais – omeprazolas 10 mg, amoksicilinas 25 mg/kg kūno svorio ir klaritromicinas 7,5 mg/kg kūno svorio yra vartojama kartu savaitę du kartus per parą.

30-≤40 kg Vartojama kartu su dviem antibiotikais – omeprazolas 20 mg, amoksicilinas 750 mg ir klaritromicinas 7,5 mg/kg kūno svorio yra vartojama kartu savaitę du kartus per parą.

>40 kg Vartojama kartu su dviem antibiotikais – omeprazolas 20 mg, amoksicilinas 1 g ir klaritromicinas 500 mg kūno svorio yra vartojama kartu savaitę du kartus per parą.

Specialių grupių pacientai

Vaikai

Jaunesnių kaip 1 metų vaikų gydymas omeprazolu nenumatytas.

Ligoniai, sergantys kepenų funkcijos sutrikimais (kepenų liga)

Jeigu sergate kepenų liga, gali tekti sumažinti omeprazolo dozę. Tokiu atveju galite vartoti ne didesnę kaip 20 mg omeprazolo paros dozę.

Pavartojus per didelę Omeprazole STADA dozę

Pavartoję per didelę Omeprazole STADA dozę, nedelsdami kreipkitės į gydytoją ar vaistininką.

Pamiršus pavartoti Omeprazole STADA

Jeigu pamiršote išgerti Omeprazole STADA, padarykite tai, kai tik prisiminsite. Jeigu greitai bus kitos dozės vartojimo laikas, pamirštą dozę praleiskite ir toliau vartokite vaistą įprasta tvarka. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

Omeprazole STADA gali sumažinti baltųjų kraujo ląstelių kiekį ir Jūsų atsparumas infekcijai gali sumažėti. Jeigu Jums pasireiškia infekcijos simptomai, tokie kaip karščiavimas ir rimtas bendros būklės pablogėjimas arba karščiavimas su vietinio uždegimo simptomais, tokiais kaip gerklės, ryklės, burnos skausmas ar šlapinimosi sutrikimai, Jūs turėtumėte nedelsiant apsilankyti pas gydytoją. Kraujo tyrimai bus paimti, siekiant patikrinti galimą baltų kraujo ląstelių sumažėjimą (agranuliocitozę). Svarbu apie vaisto vartojimą informuoti gydytoją.

Turėtumėte nutraukti Omeprazole STADA vartojimą ir nedelsiant apsilankyti pas gydytoją, jeigu Jums pasireiškia angioedemos simptomai, tokie kaip:

· Ištinęs veidas, liežuvis ir/ar ryklė;

· Pasunkėjęs rijimas;

· Dilgėlinė ir pasunkėjės kvėpavimas.

Omeprazole STADA, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Gali pasireikšti išvardytas nepageidaujamas poveikis.

Dažni (pasireiškia nuo 1 iki 10 iš 100 pacientų)

- viduriavimas, vidurių užkietėjimas, dujų susikaupimas virškinimo trakte (dėl kurio gali atsirasti pilvo skausmas), pykinimas ir vėmimas;

- mieguistumas, miego sutrikimas (nemiga), galvos svaigimas ir galvos skausmas. Šie simptomai įprastai dingsta gydymo metu.

Nedažni (pasireiškia nuo 1 iki 100 iš 1000 pacientų)

- niežulys, išbėrimas, nuplikimas, odos pūslės, padidėjęs jautrumas šviesai, smarkesnis prakaitavimas;

- miglotas matymas, regėjimo lauko sumažėjimas, klausos ar skonio pojūčio sutrikimas;

- skysčių kaupimasis (edema);

- kraujo tyrimų, skirtų kepenų funkcijai tikrinti, rezultatų pakitimai.

Reti (pasireiškia nuo 1 iki 10 iš 10 000 pacientų)

- kartu vartojant klaritromiciną (gydomos infekcijos ir vartojamas jų profilaktikai), liežuvis tampa rudai juodas, gali atsirasti gerybinių cistų liaukose (ertmių, užpildytų skysčio);

- raumenų silpnumas, raumenų skausmas ir sąnarių skausmas;

- dėl neaiškių priežasčių atsiradęs dirginimas, niežulys ar dilgsėjimas (parestezija) ir lengvas apsvaigimas. Sumišimas ir nesančių daiktų jautimas (haliucinacijos), ypač sunkiai sergantiems ir senyviems ligoniams;

- anemija vaikams;

- deguonį pernešančio pigmento, hemoglobino, kiekio sumažėjimas vaikų kraujyje.

Labai reti (pasireiškia rečiau nei 1 iš 10 000 pacientų arba dažnis nežinomas (negali būti įvertintas pagal turimus duomenis)

- burnos džiūvimas, burnos gleivinės uždegimas, grybelių sukelta užkrečiamoji liga (kandidamikozė), kasos uždegimas (pankreatitas);

- kepenų uždegimas (hepatitas), pasireiškiantis su gelta arba be geltos (gelsvas odos ar akių atspalvis), smegenų pažeidimas, pavyzdžiui, pasireiškiantis spazmais ar sąmonės pritemimu ligoniams, kurie serga kepenų liga;

- nenormalūs laboratorinių tyrimų rodmenys;

- kraujo ląstelių skaičiaus pakitimai – grįžtamas kraujo plokštelių (trombocitų), baltųjų (leukocitų) arba baltųjų (leukocitų) ir raudonųjų (eritrocitų) ląstelių kiekio sumažėjimas ir baltųjų kraujo ląstelių gamybos trūkumas;

- nenormaliai maža natrio kraujyje koncentracija;

- sunkios alerginės reakcijos, pavyzdžiui, sunkios odos ligos, karščiavimas, staigus skysčių kaupimasis odoje ir gleivinėse (pavyzdžiui, gerklės ar liežuvio), kvėpavimo sutrikimas, kraujagyslių uždegimas ir šokas (smarkus kraujospūdžio sumažėjimas, blyškumas, silpnas pulsas, pasireiškiantys kartu su dažnu pulsu, prakaitavimu, sąmonės pritemimu);

- inkstų uždegimas (nefritas), pasireiškiantis kraujo atsiradimu šlapime, karščiavimu, abipusiu nugaros skausmu;

- sujaudinimas ir depresija, ypač sunkiai sergantiems ir senyviems ligoniams;

- krūtų padidėjimas vyrams.

Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

5. KAIP LAIKYTI Omeprazole STADA

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Ant kartono dėžutės, buteliuko etiketės po ,,Tinka iki" ir lizdinės plokštelės po „EXP" nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Omeprazole STADA vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

Laikyti žemesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

OPA/Al/PVC/Al lizdinės plokštelės. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas drėgmės.

DTPE buteliukai. Buteliuką laikyti sandarų, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

6. KITA INFORMACIJA

Omeprazole STADA sudėtis

- Veiklioji medžiaga yra omeprazolas.

Omeprazole STADA 10 mg kapsulės. Kiekvienoje kapsulėje yra 10 mg omeprazolo.

Omeprazole STADA 20 mg kapsulės. Kiekvienoje kapsulėje yra 20 mg omeprazolo.

Omeprazole STADA 40 mg kapsulės. Kiekvienoje kapsulėje yra 40 mg omeprazolo.

- Pagalbinės medžiagos.

· Kapsulės turinys: cukraus branduoliai (kukurūzų krakmolas ir sacharozė), natrio laurilsulfatas, bevandenis dinatrio fosfatas, manitolis (E421), hipromeliozė, makrogolis 6000, talkas, polisorbatas 80, titano dioksidas (E171), metakrilo rūgšties ir etilakrilato kopolimeras.

· Kapsulės apvalkalas: želatina. 10 mg ir 20 mg kapsulėse dar yra chinolino geltonojo (E104) ir titano dioksido (E171). 40 mg kapsulėse yra indigokarmino (E132) ir titano dioksido (E171).

Omeprazole STADA išvaizda ir kiekis pakuotėje

Omeprazole STADA 10 mg kapsulės. Nepermatomos geltonos kapsulės, kuriose yra beveik baltų ar kreminio atspalvio sferinių mikrogranulių.

Omeprazole STADA 20 mg kapsulės. Nepermatomos geltonos kapsulės, kuriose yra beveik baltų ar kreminio atspalvio sferinių mikrogranulių.

Omeprazole STADA 40 mg kapsulės. Nepermatomos mėlynos ir baltos spalvos kapsulės, kuriose yra beveik baltų ar kreminio atspalvio sferinių mikrogranulių.

Preparatas tiekiamas lizdinėmis plokštelėmis, kuriose yra 7, 14, 15, 28, 30, 50, 56, 60, 90, 98, 100, 140, 280 arba 500 kapsulių, ir DTPE buteliukais, kuriuose yra 5, 7, 14, 15, 28, 30, 50, 56, 60, 90 arba 100 kapsulių.

Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

Rinkodaros teisės turėtojas

STADA Arzneimittel AG

Stadastraße 2 – 18

D-61118 Bad Vilbel

Vokietija

Gamintojas

LABORATORIOS LICONSA, S.A.

Av. Miralcampo, Nº 7, Polígono Industrial Miralcampo

19200 Azuqueca de Henares (Guadalajara)

Ispanija

Šis vaistinis preparatas EEE šalyse narėse yra registruotas tokiais pavadinimais:

Airija: Omeprazole Clonmel

Austrija: Omeprazol STADA

Belgija: Omeprazole Eurogenerics

Bulgarija: Omeprazol STADA

Čekija: Omeprazol STADA

Danija: Omestad

Estija: Omeprazole STADA

Italija: Omeprazolo Eurogenerici

Latvija: Omeprazole STADA

Lenkija: Omeprazol STADA

Lietuva: Omeprazole STADA

Luksemburgas: Omeprazole Eurogenerics

Norvegija: Omeprazol STADA

Olandija: Omeprazol CF 10 mg/20 mg/40 mg, maagsapresistente capsule, hard

Portugalija: Omestad

Rumunija: Omeprazol STADA

Slovakija: Omeprazol STADA

Slovėnija: Omeprazol STADA

Suomija: Omestad 10 mg

Švedija: Omestad

Vengrija: Omeprazol STADA

Vokietija: Omeprazol STADA

Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

UAB „STADA-Nizhpharm-Baltija"

Goštauto 40A

LT-01112 Vilnius

Lietuva

Tel. +37052603926

ofisas@stada.lt

Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2010-12-13 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.