Mastu žvakutės


Mastu žvakutės N10
HÄLSA Pharma GmbH
Kaina apie 5.67 Eur

 

Mastu


Mastu – laikas spręsti nutylėtas problemas

Pastovus sėdimas darbas, nėštumas, senyvas amžius (sumažėja jungiamojo audinio atsparumas), virškinamojo trakto sutrikimai (dažni vidurių užkietėjimai) stipriai padidina hemorojaus atsiradimo tikimybę. Pirmieji simptomai: kraujavimas, kartais skausmas, perštėjimas, niežėjimas toli gražu ne visada paskatina žmones kreiptis į gydytoją bei rimtai pasirūpinti savo sveikata. Mastu – vienintelė tokios sudėties antihemorojinė medicinos priemonė Lietuvoje, veiksmingai slopinantis ligos sukeltus negalavimus.

Kuo Mastu ypatingas?
Mastu yra sukurtas taip, jog spręstų jūsų problemą, nesukeldamas nepageidaujamų pasekmių. Kai kurie vaistiniai preparatai, kurių sudėtyje yra steroidinių priešuždegiminių veikliųjų medžiagų, turi neigiamą pašalinį poveikį, dėl to jų ilgai vartoti negalima, o kiti, savo ruožtu, gali sukelti įvairias alergines reakcijas. Atnaujintos sudėties medicinos priemonėje Mastu esančios medžiagos veikia kompleksiškai: slopina negalavimus, kurie dažnai atsiranda, esant hemorojui: sudirginimą, niežulį, uždegimą, šlapiavimą; skatina žaizdų gijimą, džiovina audinius ir turi sutraukiamųjų savybių.

Daugiau informacijos www.mastu.lt


INFORMACINIS LAPELIS

Atidžiai perskaitykite informacinį lapelį.

Jame pateikiama Jums svarbi informacija. 

Mastu® žvakutės

skirtos naudoti esant hemorojui

 

Kokia Mastu® žvakučių sudėtis?

Bismuto subgalatas, titano dioksidas (E 171), aukštos dispersijos silicio dioksidas, kietieji riebalai. Kaip atrodo Mastu® žvakutės ir kiek žvakučių yra vienoje pakuotėje? Pakuotėje yra 10 torpedos formos, gelsvai žalsvos spalvos žvakučių.

Kam naudojamos Mastu® žvakutės?

Mastu® žvakutės – medicinos priemonė, skirta naudoti esant hemorojui. Žvakutės slopina negalavimus, kurie dažnai atsiranda, esant hemorojui: sudirginimą, niežulį, uždegimą, šlapiavimą, skatina žaizdos gijimą.

Kada ir kaip naudojamos Mastu® žvakutės?

2 kartus per dieną į išangę arba į tiesiąją žarną įkišti po vieną žvakutę (geriau tai daryti po išsituštinimo).  Mastu® žvakutes naudoti ne ilgiau kaip 30 dienų.

Kada draudžiama naudoti Mastu® žvakutes?

Mastu® žvakutes vartoti draudžiama, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) vienai iš sudedamųjų dalių. 

Kas žinotina prieš naudojant ir naudojant Mastu® žvakutes?

Esant kraujavimui ar pastebėjus išmatose kraujo, pakilus temperatūrai ar atsiradus skausmams, nebenaudoti Mastu® žvakučių ir kreiptis į gydytoją. Taip pat reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju, jei kamuoja nuolatiniai negalavimai, sukelti hemorojaus.  Mastu® skirtas naudoti išoriškai išangės srityje, jo negalima nuryti.

Kas žinotina, naudojant Mastu® žvakutes su kitais preparatais?

Sąveikos su kitais preparatais nebuvo pastebėta. Vis dėlto reikėtų informuoti gydytoją ar vaistininką apie vartojamus ar neseniai vartotus medicinos produktus ar vaistus, net jei tai nereceptiniai vaistai. Nenaudoti Mastu® žvakučių su kitais medicinos produktais ir vaistais, skirtais naudoti tiesiojoje žarnoje (pvz., kitos žvakutės).

Kas žinotina, naudojant Mastu® žvakutes nėštumo ir žindymo laikotarpiu?

Patirties, ar galima naudoti Mastu® žvakutes nėštumo metu ir žindymo laikotarpiu, nėra. Prieš naudojant Mastu® žvakutes, reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju, kuris nustatys, ar laukiama nauda yra didesnė negu pavojus, ir nuspręs, ar galima naudoti produktą. 

Kas žinotina, gydant vaikus ir paauglius Mastu® žvakutėmis?

Mastu® žvakučių vartojimo vaikams ir paaugliams patirties nėra. Prieš naudojant produktą reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju.

Koks yra galimas šalutinis poveikis?

Gali atsirasti padidėjusio jautrumo reakcija. Pasireiškus šalutiniam poveikiui ar atsiradus šiame lapelyje nepaminėtam šalutiniam poveikiui, reikėtų informuoti savo gydytoją arba vaistininką.

Kaip laikyti Mastu® žvakutes?

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Pasibaigus ant žvakučių ir dėžutės nurodytam galiojimo laikui, produkto vartoti negalima. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25° temperatūroje. 

Informacija paskutinį kartą patvirtinta  2012 m. rugsėjo mėn.

Platinimas ir informacija   

„UAB „STADA-Nizhpharm-Baltija“, Goštauto 40A, LT-03163

Vilnius, Tel. +370 5 260 39 26. El.paštas: [email protected]

Gamintojas

„HÄLSA Pharma GmbH“, Maria-Goeppert str. 5, D-23562 Lübeck, Vokietija.

0482  Medicinos priemonė

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Stada, Mastu žvakutės, Mastu s forte, Hemorojus, Hemarojus, Himorojus, Himarojus, Išangė, Analinė anga, Išangės įplėša, Išangės egzema, Išangės uždegimas, Tiesioji žarna, Tiesiosios žarnos uždegimas, Išangės perštėjimas, Išangės niežėjimas, Išangės niežulys, Skausmingas