Mastu tepalas


Mastu tepalas su aplikatoriumi 30g
HÄLSA Pharma GmbH
Kaina apie 4.73 Eur

 

Mastu


Mastu – laikas spręsti nutylėtas problemas

Pastovus sėdimas darbas, nėštumas, senyvas amžius (sumažėja jungiamojo audinio atsparumas), virškinamojo trakto sutrikimai (dažni vidurių užkietėjimai) stipriai padidina hemorojaus atsiradimo tikimybę. Pirmieji simptomai: kraujavimas, kartais skausmas, perštėjimas, niežėjimas toli gražu ne visada paskatina žmones kreiptis į gydytoją bei rimtai pasirūpinti savo sveikata. Mastu – vienintelė tokios sudėties antihemorojinė medicinos priemonė Lietuvoje, veiksmingai slopinantis ligos sukeltus negalavimus.

Kuo Mastu ypatingas?
Mastu yra sukurtas taip, jog spręstų jūsų problemą, nesukeldamas nepageidaujamų pasekmių. Kai kurie vaistiniai preparatai, kurių sudėtyje yra steroidinių priešuždegiminių veikliųjų medžiagų, turi neigiamą pašalinį poveikį, dėl to jų ilgai vartoti negalima, o kiti, savo ruožtu, gali sukelti įvairias alergines reakcijas. Atnaujintos sudėties medicinos priemonėje Mastu esančios medžiagos veikia kompleksiškai: slopina negalavimus, kurie dažnai atsiranda, esant hemorojui: sudirginimą, niežulį, uždegimą, šlapiavimą; skatina žaizdų gijimą, džiovina audinius ir turi sutraukiamųjų savybių.

Daugiau informacijos www.mastu.lt


INFORMACINIS LAPELIS

Atidžiai perskaitykite informacinį lapelį.

Jame pateikiama Jums svarbi informacija.

 

 

Mastu® tepalas

skirtas naudoti esant hemorojui

Kokia Mastu® tepalo sudėtis?

Bismuto subgalatas, titano dioksidas (E 171), izopropilo palmitatas, skystasis parafinas, polietileno vaškas, sorbitano seskvioleatas, 70 % sorbitolio tirpalas, išgrynintas vanduo, vilnų riebalai.

Kaip atrodo Mastu® tepalas ir kiek tepalo yra vienoje tūbelėje?

Mastu® tepalas yra minkštas, geltonos spalvos. Vienoje tūbelėje yra 30 g tepalo. 

Kam naudojamas Mastu® tepalas?

Mastu® tepalas – medicinos priemonė, skirta naudoti esant hemorojui. Tepalas slopina negalavimus, kurie dažnai atsiranda, esant hemorojui: sudirginimą, niežulį, uždegimą, šlapiavimą, skatina žaizdos gijimą.

Kada ir kaip naudojamas Mastu® tepalas?

Tepti pakankamą Mastu® tepalo kiekį 2-3 kartus (pagal poreikį) per dieną išangėje ir (arba) išangės srityje. Prieš tepalo vartojimą odą reikėtų nuplauti šiltu vandeniu be muilo ir nušluostyti minkštu audiniu.Mastu® tepalą galima tepti pirštais arba pasinaudoti pakuotėje esančiu aplikatoriumi. Užsukite aplikatorių ant tūbelės ir įkiškite jį į išangę, lengvai paspauskite tūbelę ir įveskite reikiamą tepalo kiekį. Paskui aplikatorių nusukite ir išplaukite šiltu vandeniu. Būtina užsukti tūbelės dangtelį, nes kitaip tepalas išdžius. Mastu® tepalą naudoti ne ilgiau kaip 30 dienų.

 

Kada draudžiama naudoti Mastu® tepalą?

Mastu® tepalą vartoti draudžiama, jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) vienai iš sudedamųjų dalių. 

Kas žinotina prieš naudojant ir naudojant Mastu® tepalą?

Esant kraujavimui ar pastebėjus išmatose kraujo, pakilus temperatūrai ar atsiradus skausmams, nebenaudoti Mastu® tepalo ir kreiptis į gydytoją. Taip pat reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju, jei kamuoja nuolatiniai negalavimai, sukelti hemorojaus. Mastu® tepalas skirtas naudoti išoriškai išangės srityje, jo negalima nuryti.

 

Kas žinotina, naudojant Mastu® tepalą su kitais preparatais?

Sąveikos su kitais preparatais nebuvo pastebėta. Vis dėlto reikėtų informuoti gydytoją ar vaistininką apie vartojamus ar neseniai vartotus medicinos produktus ar vaistus, net jei tai nereceptiniai vaistai. Nenaudoti Mastu® tepalo su kitais tepalais ar kremais, skirtais naudoti išangės srityje, ar medicinos produktais ir vaistais, skirtais naudoti tiesiojoje žarnoje (pvz., žvakutės). Prieš tepdami Mastu® tepalą, pašalinkite iš išangės srities galimus kitų naudotų tepalų ar kremų likučius. Taip pat prieš pradėdami naudoti kitus tepalus ar kremus, pašalinkite iš išangės srities galimus Mastu® tepalo likučius. 

 

Pastaba:

Vartojant kartu Mastu® tepalą ir prezervatyvą, gali sumažėti pastarojo atsparumas trūkimui, taigi ir patikimumas.

 

Kas žinotina, naudojant Mastu® tepalą nėštumo ir žindymo laikotarpiu?

Patirties, ar galima naudoti Mastu® tepalą nėštumo metu ir žindymo laikotarpiu, nėra. Prieš naudojant Mastu® tepalą, reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju, kuris nustatys, ar laukiama nauda yra didesnė negu pavojus, ir nuspręs, ar galima naudoti produktą. 

Kas žinotina, gydant vaikus ir paauglius Mastu® tepalu?

Mastu® tepalo vartojimo vaikams ir paaugliams patirties nėra. Prieš naudojant produktą reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju.

Koks yra galimas šalutinis poveikis?

Gali atsirasti padidėjusio jautrumo reakcija.

Į Mastu® tepalo sudėtį įeina vilnų riebalai, galintys sukelti vietinį odos dirginimą (pvz., kontaktinį dermatitą).   Pasireiškus vienam iš išvardintų šalutinių poveikių ar atsiradus šiame lapelyje nepaminėtam šalutiniam poveikiui, reikėtų informuoti savo gydytoją arba vaistininką.

Kaip laikyti Mastu® tepalą?

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.Pasibaigus ant tūbelės ir dėžutės nurodytam galiojimo laikui, produkto vartoti negalima.  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25° temperatūroje. 

 

Informacija paskutinį kartą patvirtinta  2016 m. gegužės mėn.

Platinimas ir informacija   

„UAB „STADA-Nizhpharm-Baltija“, Goštauto 40A, LT-03163

Vilnius, Tel. +370 5 260 39 26. El.paštas: [email protected] 

Gamintojas

„HÄLSA Pharma GmbH“, Maria-Goeppert str. 5, D-23562 Lübeck, Vokietija.

0482 Medicinos priemonė

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Stada, Mastu tepalas, Mastu, Hemorojus, Hemarojus, Himorojus, Himarojus, Išangė, Analinė anga, Išangės įplėša, Išangės egzema, Išangės uždegimas, Tiesioji žarna, Tiesiosios žarnos uždegimas, Išangės perštėjimas, Išangės niežėjimas, Išangės niežulys, Skausmingas tuštinim