Trichomonozės ir candida multitestas


Multitestas “Trichomonas ir Candida” diagnostikai šlapime (moterims ir vyrams)
JD, Taivanis
Kaina apie 38.96 Eur

Multitestas “Trichomonas ir Candida” diagnostikai šlapime

  • Multitestas Trichomonas ir Candida diagnostikai  šlapime.
  • Tiek moterims, tiek ir vyrams.
  • Tyrimui rekomenduojama naudoti rytinio šlapimo mėginį.
  • Rezultatai gaunami tik per 15 minučių.
  • Gavus teigiamą rezultatą, reikia kreiptis ir pasikonsultuoti su gydytoju specialistu.
  • Trichomonozė (Trichomonas vaginalis) – tai viena labiausiai paplitusių lytiškai plintančių infekcijų pasaulyje. Dažnai trichomonoze sergantys asmenys serga ir kitomis lytiškai plintančiomis ligomis, pvz.: chlamidioze, gonorėja, mikoplazmine infekcija, Candida rūšies grybeliais ir kitomis. Trichomonozės simptomai: lytinių organų niežėjimas, „deginimo" pojūtis makštyje, gausios išskyros, žuvies kvapo išskyros iš lytinių takų, skausmingi lytiniai santykiai, skausmas šlapinantis.
  • Candida – Pienligė (makšties kandidozė) – tai išorinių moters lytinių organų ar makšties gleivinės grybelinis uždegimas (lot. candidus – blizgantis). Tai labai dažna grybelinė infekcija. Pienligės (makšties kandidozės) simptomai: „deginimo" pojūtis makštyje, skausmas šlapinantis, negausus kraujavimas iš makšties, opelės makšties gleivinėje, išorinių lytinių organų patinimas, makšties perštėjimas, makšties niežėjimas, makšties išskyros baltos, panašios į varškę, tirštos išskyros iš makšties.

Testo rinkinys: multitestas (kasetė), plastikinė pipetė, šlapimo indelis, mėginio mėgintuvėlis violetiniu kamšteliu su skiedikliu, instrukcija lietuvių kalba.

PIRKTI INTERNETU>>

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Trichomonozė, Trichomonos, Trichomonozės testas, Trichomonozės tyrimas, Trichomonozės diagnostika, Candida albicans, Candida testas, Candida tyrimas, Interlux