Tichė


Tichė - natūralus lietuviškas mineralinis vanduo
Baltijos mineralinių vandenų kompanija, UAB

Tichė – natūralus lietuviškas mineralinis vanduo


TICHĖ – tai nepagamintas, nemineralizuotas, neskiestas, ypač retos sudėties, pačios gamtos idealiai subalansuotas iš natūralių mineralų, tinkantis ne tik atsigaivinti, bet ir aprūpinti žmogaus organizmą reikalingiausiomis mineralinėmis medžiagomis vanduo, išgaunamas nerūdijančio plieno vamzdžiais be sąlyčio su oru. Pasak Lietuvos mokslinės medicininės S. Kneippo asociacijos prezidento dr. Vytauto Meškos, TICHĖ yra maloni staigmena korortologams, nes vidutinės mineralizacijos sulfatinis-hidrokarbonatinis vanduo, priešingai negu natrinis-chloridinis, randamas gana retai ir yra labai efektyvus gydant vis dažnėjančius virškinimo sistemos susirgimus, ypač lėtinį gastritą, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opas, kepenų, tulžies pūslės, inkstų ligas, medžiagų apykaitos sutrikimus (antsvorį, aterosklerozę), neurozes. Kadangi mineraliniame vandenyje TICHĖ yra daug sulfatų ir magnio jonų, jis mažina dirglumą, nemigą, galvos skausmą, širdies ritmo sutrikimus, cholesterolio kiekį kraujyje, iš organizmo pašalina daugiau kenksmingų medžiagų.
TICHĖ vidutinės mineralizacijos natūralus vanduo, kurį pati gamta aprūpino reikiamomis mineralinėmis medžiagomis, ypač kalciu ir magniu, stiprinančiais kaulus, gerinantis raumenų, širdies, nervų sistemos veiklą.

Kalcis – svarbi maistingoji medžiaga sveikų dantų ir kaulų vystymuisi, ypač reikalinga augančio vaiko organizmui bei žmonėms, vyresniems nei 40 metų, osteoporozės profilaktikai.

Magnis – labai naudingas raumenų ir nervų sistemos stiprinimui tiek vaikams, tiek suaugusiems.

 Sulfatai – gerina medžiagų apykaitą, virškinimą, ypač tinka žmonėms, kuriems dažnai būna funkcinio pobūdžio vidurių užkietėjimai.

 
Šis vanduo yra vienintelis vidutinės mineralizacijos (1,3-1,45 g/l) natūralus vanduo, išgaunamas pačiu giliausiu 689 m gylio gręžiniu iš šaltinio TICHĖ, esančio Telšiuose, nepralaidžių, tvirtų lyg cementas geologinių žemės sluoksnių aklinai apsaugotas nuo bet kokios aplinkos, atmosferinės, radiacinės ar kitokios taršos.

Natūralus mineralinis vanduo TICHĖ

Natūralus mineralinis vanduo – vidutinės mineralizacijos sulfatinis kalcinis magninis natūralus mineralinis vanduo išgaunamas iš giluminio 689 m gylio gręžinio Telšiuose.


Tiekiamas 0,33 l, 0,5 l, 1 l, 2 l, 5 l talpos buteliais

 

 


Gazuotas natūralus mineralinis vanduo TICHĖ

 Vidutinės mineralizacijos sulfatinis kalcinis magninis natūralus mineralinis vanduo išgaunamas iš giluminio 689 m gylio gręžinio Telšiuose, prisodrintas anglies dvideginio.

Tiekiamas 0,33 l, 0,5 l, 1,5 l talpos buteliais

 

 

 

Gazuotas, aromatizuotas mineralinis vanduo TICHĖ citrinų skonio

 Tai vidutinės mineralizacijos sulfatinis kalcinis magninis mineralinis vanduo išgaunamas iš giluminio 689 m gylio gręžinio Telšiuose, aromatizuotas natūraliomis kvapiosiomis medžiagomis, prisotintas anglies dvideginio.

Tiekiamas 0,5 l, 1,5 l talpos buteliais

 

 

Natūralaus mineralinio vandens negazuotas gaivusis gėrimas TICHĖ ACTIVE persikų-alavijo skonio

 Negazuotas, mažai kalorijų turintis gaivusis gėrimas iš natūralaus mineralinio vandens TICHĖ su natūraliu kalciu ir magniu, papildytas B grupės vitaminais, kvapiosiomis medžiagomis, turinčiomis alavijo, be dažiklių, be saldiklių, silpnai saldintas cukrumi.
Alijošiaus (alavijo) sultys maitina, atgaivina organizmą - anot senovės egiptiečių, jos suteikia grožio, sveikatos ir nemirtingumo.

Tiekiamas 0,5 l talpos buteliais

 

Natūralaus mineralinio vandens negazuotas gaivusis gėrimas TICHĖ ACTIVE braškių-alavijo skonio
Negazuotas, mažai kalorijų turintis gaivusis gėrimas iš natūralaus mineralinio vandens TICHĖ su natūraliu kalciu ir magniu, papildytas B grupės vitaminais, kvapiosiomis medžiagomis, turinčiomis alavijo, be dažiklių, be saldiklių, silpnai saldintas cukrumi.
Alijošiaus (alavijo) sultys valo, gydo, jaunina organizmą – ne be reikalo amerikiečiai šį augalą vadina nebyliuoju gydytoju, o rusai - šimtmečių eliksyru.


Tiekiamas 0,5 l talpos buteliais 

 

www.tiche.lt

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Mineralinis vanduo Tichė, Tiche, Negazuotas, Geriamasis vanduo, Kalcis, Magnis, Sulfatai, Virškinimas, Prakaitavimas, Gausus prakaitavimas, Viduriavimas, Vidurių užkietėjimas, Dehidratacija