Sensa TONE. Daugiau čia >>Dubens dugno raumenu stiprinimas kaip veikia, kada rekomenduojama?

Šia, diskomfortą sukeliančia liga, serga ir jaunos, ir senos. Statistika teigia, kad ji vargina kas penktą šeštą trisdešimtmetę, kas antrą penkiasdešimtmetę, apie 80 proc. aštuoniasdešimtmečių. Rečiau šią problemą turi ir vyrai.
Diskomforto kęsti nereikia! Body Clock TENS prietaisai padės sustiprinti dubens dugno raumenis ir pagerins gyvenimo kokybę.
Dubens dugno raumenis rekomenduojama treniruoti nuolat, tai pagerins Jūsų seksualinį gyvenimą, sustiprins patiriamą pojūtį sekso metu bei padės ateityje išvengti galimų šlapimo nelaikymo problemų. Rekomenduojama moterims ir vyrams. Vyrams skirtas analinis elektrodas Anuform.
Elektros stimuliacijos pagrindiniai privalumai:
Gydymas paprastas, natūraliai stiprinant raumenis ir pojūčius, nenaudojant vaistu.
Diskretiškas, naudojamas namų sąlygom, padeda išvent chirurginės intervencijos.

Kaip stimuliacija veikia?

Elektros impulsai perduodami intravaginaliniu elektrodu arba analiniu elektrodu (labiau taikytina vyrams). Analinis elektrodas tinka ir moterims jei reikalingas mažesnis elektrodas. Išoriniai elektrodai gali būti naudojami, jei reikalinga alternatyva -  jei vidinio elekrodo naudojimas yra nepriimtinas.
Elektros stimuliacija veikia skirtingais būdais priklausomai nuo pasirinktos programos. Sustiprėjus raumenims, jie tampa labiau pajėgūs sulaikyti šlapimo pratekėjimą esant išoriniui šlapimo puslės spaudimui, kurį sukelia  čiaudėjimas, kosulys, ar kita fizinė įtampa. Jei raumenys yra labai nusilpę, dažniausiai yra sudėtinga jausti raumenis, kuriuos reikia stiprinti mankštinantis, o nenaudojamos nervų skaidulos neleis teisingai kontroliuoti Jūsų raumenis. Stimuliatorius siunčia signalus, labai panašius į tuos, kuriuos Jūsų smegenys siunčia, tik stipresnius ir labiau koncentruotus į reikiamą vietą. Vidutinio dažnio srovė priverčia raumenį susitraukti (reaguoti) ir dirbti. Raumuo dirba ir stiprėja.
Stimuliacija analiniu elektrodu naudojama ir kaip Analinio sfinkterio raumens stiprinimui, gydant fekalijų nelaikymo problemą tiek vyrams tiek moterims.

Kokie pagrindiniai šlapimo nelaikymo tipai būdingi moterims?

Egzistuoja trys šlapimo nelaikymo tipai ir jiems visiems galima naudoti „Femme Elite" arba "Sensa Tone" prietaisą.
1. Įtampos šlapimo nelaikymas - pasireiškia, kai čiaudėjama, kosėjama, juokiamasi, keliama arba mankštos metu, dėl šios problemos išteka nedidelis šlapimo kiekis.
2. Ūmus šlapimo nelaikymas - pasireiškia kaip stiprus, staigus ir nevaldomas noras šlapintis.
3. Mišrus šlapimo nelaikymas - ūmaus ir įtampos šlapimo nelaikymo derinys.
Perspėjimas! Labai daug priežasčių gali sąlygoti nelaikymą. Prieš užsisakant prietaisą prašome pasitarti su gydytoju ir išsiaiškinti nelaikymo priežastis.

Elektros stimuliacija - Ūmus šlapimo nelaikymas

Ūmus šlapimo nelaikymas pasireiškia kaip stiprus, staigus ir nevaldomas noras šlapintis dėl šlapimo puslės raumens nevalingo susitraukimo.
Žemesnio dažnio srovė turi didelį efektą mažinant nevalingus šlapimo pūslės susitraukimus, esant ūmiam šlapimo nelaikymui. Šis būdas veikia mažinant klaidinančių signalų siunčiamų į smegenis dažnį. Ūmaus nelaikymo programa jausis kaip švelnus pulsavimas. Intensyvumą didinkite iki raumenų susitraukimo ribos.
Esant įtampos nelaikymui pagerėjimas juntamas pamažu didinant raumenų skaidulas, nervinių skaidulų  jautrumą bei gerinant kraujo apytaką. Teigiamas rezultatas gali būti pasiektas per 1-3 mėnesius stimuliuojant kartą per dieną.
Ūmaus nelaikymo pagerėjimas pastebimas jau po 2 savaičių.

Elektros stimuliacija - Įtampos nelaikymas

Intensyvumą padidinkite kol pajusite stiprų, bet vis dar konfortabilų raumenų susitraukimą. Stimuliuojant impulsai įjungiami 5 min. ir išjungiami 5 min. Didinkite intensyvumą tol, kol vis dar jausitės pakankamai konfortabiliai. Vidutinio dažnio impulsai veiksmingi tik tuomet, kai raumuo atsako reakcija (susitraukia), nors stimuliacijos pojūtis atsiras dar prieš raumens reakciją.
Procedūros eigoje Jums gali tekti padidinti intensyvuma, organizmui pripratus ir pojūčiams palaipsniui mažėjant. Stimuliacija padės Jums sužinoti ir pajusti kur dubens dugno raumenys yra. Sustiprėjus raumenims, kai baigiasi stimuliacijai skirtas laikas pasistenkite raumenis išlaikyti įtemptus. Tai padės Jums atkurti raumenų ir smegenų natūralų sąryšį. Kaip ir kiekvieną raumenį, reikia treniruoti pakankamai intensyviai, bet prisiminkite treniruotės neturi būti skausmingos ar ypač nemalonios. Kaip ir po kiekvienos treniruotės raumenims reikalingas poilsis.

Ar stimuliacija nemaloni?

Stimuliacija nėra nemaloni. Jusite pulsavimą, kurio intensyvumą, galėsite individualiai reguliuoti, pagal poreikį didinti, arba mažinti. Taip pat jusite raumenų susitraukinėjimą.
Geriausi rezultatai pasiekiami dirbant su raumenimis be stimuliacijos. Todėl sustiprėjus raumenims ir pojučiams stenkites nenustoti reguliariai treniruoti Jūsų raumenis savarankiškai.

Analinis nelaikymas

Analinio nelaikymo atveju procedūros yra tokios pat kaip ir dubens dugno raumenų stiprinimo. Stimuliacija analiniu elektrodu Analinio sfinkterio raumens stiprinimui gydant fekalijų nelaikymo problemą tiek vyrams tiek moterims.

Ar elektros stimuliacija padės vyrams esant nelaikymui?

TAIP.

Daugiau informacijos: www.babycaretens.lt, info@babycaretens.lt

Telefonu: +370 (605) 12359

Gamintojas Body Clock Health Care Ltd

Atstovas Lietuvoje UAB „GERA DIENA

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Šlapimo nelaikymas, Femme Elite, Sensa Tone