Pro-Visio


Pro-Visio Unimed Pharma tabletės N30
Kaina apie 9.72 Eur

Informacija vartotojui, perskaitykite atidžiai!

PRO-VISIO tabletės

30 tablečių

Maisto papildas

Žmogaus akis yra jutimo organas, kuriuo suvokiama išorinė aplinka. Daugiau kaip 80 % nuolat didėjančio informacijos srauto mes gauname matydami. Dėl bendro progreso pastaruosius dešimtmečius žymiai pailgėjo žmogaus gyvenimo trukmė, tačiau šis gyvenimo trukmės pailgėjimas labai susijęs su žmogaus organų veiklos sutrikimų pavojais. Dar svarbiau tampa apsaugoti mūsų akis nuo nuolat stiprėjančio neigiamo išorinės aplinkos (televizijos, kompiuterių, saulės radiacijos, stipraus apšvietimo, tabako dūmų ir kt.) poveikio. Pro-Visio kaip tik tinka šiai apsaugai užtikrinti.

Leiskite ir mums prisiimti atsakomybę ir apsaugoti Jūsų akis – vertingiausią mūsų turtą.

Pro-Visio tinka:

Esant regėjimo įtampai arba pavargusioms akims, ypač dėl darbo kompiuteriu, televizoriaus žiūrėjimo ar ryškios šviesos.

Amžiumi nulemtų akių pakitimų pavojams, ypač geltonosios dėmės susilpnėjimo (makulos degeneracijos) atveju, sumažinti.

1 tabletės sudėtis

Alternatyvus saldiklis sorbitolis, standartizuotas natūralus medetkų (Calendula officinalis) ekstraktas (liuteinas ir zeaksantinas), DL-alfa-tokoferilacetatas (vitaminas E), sausos mėlynių sultys, standartizuotas natūralus mėlynių ekstraktas (antocianidinas), rūgštingumą regualiuojanti medžiaga natrio citratas, identiška naturaliai mėlynių kvapo medžiaga, lipnumą reguliuojančios medžiagos augalinis magnio stearatas ir magnio silikatas, natrio selenito pentahidratas.

Vienoje tabletėje yra

Svoris.

1 tabletėje

g/100 g

Rpn*, %

Liuteinas

6 mg

0,86

Nenustatoma

Zeaksantinas

0,3 mg

0,1

Nenustatoma

Antocianidinai

5 mg

0,71

Nenustatoma

Vitaminas E

30 mg

4,28

300

Selenas

50 mikrogramų

0,007

100

Energinė vertė: 1060 kJ/100 g (7,42 kJ/tab.).

*RPN – rekomenduojama paros norma.

Liuteino svarba

Liuteinas yra vienas iš reikšmingų ir stiprių antioksidantų – pagrindinis komponentas, padedantis sumažinti neigiamą oksidacijos procesų (senėjimo) bei laisvųjų radikalų, susidarančių žmogaus organizme, poveikį. Liuteinas yra vienas iš įprastai žmogaus akyje esančių karotinoidų. Jie yra svarbūs, nes patekę į organizmą, kaupiasi dviejose skirtingose akies dalyse: lęšiuke ir geltonojoje dėmėje – aštriausio regėjimo srityje, esančioje tinklainės centre. Manoma, kad šioje srityje esantys liuteinas akyje veikia kaip tam tikras filtras, iš dalies sugeriantis šviesą ir taip saugantis tinklainės aštriausio regėjimo sritį nuo oksidacijos bei kitų galimų ryškios šviesos sukeliamų pakenkimų.  Harvardo universitete atliktas tyrimas patvirtino, kad žmonėms kasdien vartojusiems po 6 mg liuteino, net 43% sumažėjo amžiaus nulemto geltonosios dėmės susilpnėjimo (makulos degeneracijos) atvejų, lyginant su žmonių nevartojusių liuteino grupe. Tyrimų metu taip pat patvirtinta, kad, vartojant didesnius karotinoidų kiekius, padidėja liuteino ir zeaksantino koncentracija kraujyje, tuo pačiu ir geltonojoje dėmėje. Reikia paminėti, kad didesnis amžiaus nulemto geltonosios dėmės susilpnėjimo atsiradimo pavojus yra rūkantiesiems bei asmenims su šviesiomis rainelėmis, kadangi jų aštriausio regėjimo zonoje liuteino kiekis yra mažesnis.

Mėlynių ekstrakto svarba

Antocianai (antocianozidai) sustiprina rodopsino atsinaujinimą akies lazdelėse – taip veiklusis mėlynių ekstrakto komponentas pagerina regėjimą prieblandoje. Tiriant lakūnų ir vairuotojų regėjimą, nustatyta, kad iš mėlynių gautas antocianų ekstraktas pagerino jų regėjimą ir adaptaciją tamsoje. Taip pat ekstraktas pasižymi antioksidaciniu poveikiu. Yra duomenų, kad antocianai padeda saugoti akių kapiliarus nuo kraujavimo, tai ypatingai svarbu cukriniu diabetu sergantiems pacientams.

Vitamino E ir seleno svarba

Vitaminas E teigiamai veikia kraujotaką bei kartu su selenu jie veikia kaip antioksidantai.

Rekomenduojama paros dozė

Suaugusiesiems ir paaugliams sučiulpti po vieną tabletę per parą, arba vartoti taip, kaip nurodė akių gydytojas. Vyresniems kaip 3 metų amžiaus vaikams vartoti po ½ tabletės per parą, prieš vartojimą būtina pasitarti su gydytoju.

Pro-Visio tinka ilgalaikiam vartojimui.

Pakuotė

30 tablečių, svoris – 21 g.

Pastaba

Rekomeduojamos paros dozės viršyti negalima.

Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Šis maisto papildas nepakeičia įprastinio maisto.  Gaminio negalima vartoti jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams.

Tinka vartoti diabetikams.

Vartojimas dideliais kiekiais gali laisvinti vidurius.  Gaminio sudėtyje nėra jokių konservantų ir pieno cukraus.

Laikyti 10 – 25 °C temperatūroje, kruopščiai uždarytoje pakuotėje.

Saugoti nuo drėgmės ir tiesioginio apšvietimo.

Geriausias iki žr. ant išorinės pakuotės.

Gamintojas: Unimed Pharma spol.s.r.o., Orieskova,

82105 Bratislava, Slovakijos Respublika.

Leaflet: PRO-VISIO tabletės, LIT/ROM

Size: 150x210 mm

Colour: P Black

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.