Phlogenzym N200


Phlogenzym skrandžio sult.atsp.tab.N200
Mucos Pharma
Kaina apie 64.21 Eur

VARTOJIMO INFORMACIJA
FLOGENZIMAS PHLOGENZYM
Tabletės su apvalkalu, atspariu skrandžio sulčių poveikiui.
SUDĖTIS 90 mg bromelaino, 48 mg tripsino, 100 mg rutozido. SAVYBĖS Fermentai dalyvauja beveik visuose, įskaitant imuninę sistemą, organizme vykstančiuose gyvybinės veiklos procesuose. Daugelis ligų prasideda dėl biologinių reakcijų, kuriose dalyvauja fermentai, sutrikimo. Dėl fermentų aktyvumo sumažėjimo dažnai pasireiškia lėtinės ligos.
FLOGENZIMAS yra tikslingai parinktas dviejų vienas kitą papildančių fermentų ir augalinės kilmės rutino derinys. Bromelainas ir tripsinas skatina greitą uždegimo metu atsiradusių metabolitų skaidymą, o rutinas sunormalina kraujagyslių sienelių pralaidumą , todėl greičiau mažėja patinimas ir kraujosruvos.
FLOGENZIMAS mažina kraujo klampumą, neleidžia atsirasti kraujo krešuliams, gerina mikrocirkuliaciją. Patinimas ir kraujosruvos išnyksta greičiau, gerėja kraujo apytaka. Tai palengvina skausmą ir padeda išgyti.
INDIKACIJOS
Ūminis uždegimas ir lėtinio uždegimo paūmėjimas
Potrauminis pabrinkimas ir uždegimasi, atsiradęs dėl sužeidimo, po stomatologinės ar kitokios chirurginės operacijose, sportinės traumos. Reumatinės ligos
Minkštųjų audinių reumatas (raumenų reumatas, "tenisininko alkūnė", sausgyslių uždegimas, pečių ir žasto skausmas), sąnarių ir stuburo degeneracinių ligų paūmėjimas.
Uždegimas
Burnos ertmės, prienosinių ančių, kvėpavimo takų, šlapimo ir lyties organų uždegimas (tokiu atveju flogenzimą galima vartoti kartu su su antibiotikais). Kasos, kepenų ir žarnyno uždegimas (kaip pagalbinė priemonė). Odos uždegimas (nudegimas, sumušimas, pjautinės ir plėštinės žaizdos). Kraujotakos sutrikimas, varikozinės opos, venų, arterijų ir limfagyslių uždegimas, limfinis pabrinkimais gydomas vien flogenzimu arba kartu taikomi kitokie gydymo metodai. KONTRAINDIKACIJOS
Jei yra sunkus įgimtas arba atsiradęs kraujo krešumo sutrikimams (pavyzdžiui, sergama hemofilija, yra sunkus kepenų pažeidimas), jei reikia atlikti dializę arba ligonį operuoti, dėl flogenzimo vartojimo reikia konsultuotis su gydytoju. Nėštumo metu šį vaistą galima vartoti tik gydytojui prižiūrint.
ŠALUTINIS POVEIKIS
Flogenzimą pacientai toleruoja, žalingo šalutinio poveikio nebuvo pastebėta netgi gydant ilgai ir didelėmis dozėmis. Pavieniais atvejais gali pasikeistis išmatų konsistencija ir kvapas, tačiau toks pokytis yra nekenksmingas. Retkarčiais galima alerginė reakcija (dažniausiai odos išbėrimas), kuris išnyksta nutraukus gydymą flogenzimu. Didelė preparato dozė laikinai gali sukelti pilnumo pojūtį skrandyje, vidurių pūtimą, retais atvejais - bendrąjį negalavimą. Tokio poveikio galima išvengti, padalijus dienos dozę į didesnį vienkartinių dozių skaičių. VAISTų SĄVEIKA
Flogenzimą su kitais vaistais vartoti tuo pačiu metu galima. Jeigu preparatas vartojamas kartu su antibiotikais, veikimo vietoje padidėja jų koncentracija. DOZAVIMAS IR VARTOJIMAS
Paprastai kasdien rekomenduojama gerti po 6 tabletes (3 kartus po dvi tabletes arba du kartus po 3 tabletes). Ypatingais atvejais, jei ligos eiga sunki arba uždegimas gydomas "smūginiu" būdu, pasikonsultavus su gydytoju, galima kasdien gerti net 12 tablečių (4 kartus po tris tabletes arba 3 kartus po 4 tabletes). Jas reikia gerti 30 - 60 minučių prieš valgį, nesukramtytas, užsigeriant dideliu kiekiu (250 ml) skysčio.
PASTABOS
Infekcijos sukelto uždegimo flogenzimas neišgydo, tačiau padidina antibiotikų veiksmingumą. Sergant kai kuriomis lėtinėmis ligomis, pačioje gydymo flogenzimu pradžioje ligos simptomai gali pablogėti: tai rodo, kad organizmas teigiamai reaguoja į gydymą šiuo vaistu. Tokiu atveju preparato vartojimo nutraukti nereikia, rekomenduojama laikinai sumažinti dozę.
PPAKUOTĖ
1 tabletėje su apvalkalu yra 138 mg proteolizinių fermentų, gaunamų iš gyvulių kasos (pancreas) ir augalo Ananas comosus.
Lapelis, kuriame yra 20 tablečių su apvalkalu. Dėžutė, kurioje yra 2, 5 arba 10 lapelių.
Pakuotė gydymo įstaigoms. Joje yra 800 tablečių su apvalkalu. Preparatą reikia laikyti kambario temperatūroje, vaikams neprieinamoje vietoje.
Tinkamumo laikas - 2,5 metų.
Gamintojas - MUCOS Pharma GmbH & Co. Vokietija Dėl papildomos informacijos kreiptis telefonais: Lietuva: (8 22) 706426, mob. Tel.: (8 299) 32634. Latvija: (8 10371) 7605037 arba 7619865. 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.