PerioTherapy rinkinys


PerioTherapy rinkinys (esant parodontozei)
TheraBreath, JAV
Kaina apie 40.26 Eur

PERIOTHERAPY RINKINYS ESANT PARODONTOZEI

Pirkti internetu


Unikalus  natūralių antimikrobinių ir audinių gydomųjų medžiagų mišinys paverčia PerioTherapy burnos priežiūros produktus geriausiomis priemonėmis esant periodonto ligoms (parodontozė, jautrios dantenos, kraujuojančios dantenos, periodontotas) ir nemaloniam burnos kvapui.

PerioTherapy yra skirtas žmonėms, kovojantiems su periodonto ligomis ar turintiems jautrias ir kraujuojančias dantenas. Ši priemonė taip pat kovoja su blogu burnos kvapu. Neskubėkite - kuo ilgiau dantų gelis sąveikauja su pažeistų dantenų audiniu, tuo geriau.

PerioTherapy testuota kliniškai siekiant efektyviai skatinti dantenų audinio ir bendrą burnos sveikatą naudojant kasdienes priemones. Ši pažangi sistema sukurta šeimoms, naudojimui namie ir yra pati geriausia šiandien prieinama burnos priežiūros formulė.

PerioTherapy rinkinio išskirtinės savybės:

  • PeriO2TM aprūpina pažeistą dantenų audinį sveiku deguonimi ir kovoja su anaerobinėmis bakterijomis.
  • ZincRxTM aprūpina natūraliais anti-mikrobiniais cinko jonais ir taip padeda kovoti su bakterijomis.
  • CoQ10 padeda tiekti energiją pažeistoms ląstelėms.
  • Pirofosfatai padeda išvengti apnašų ir akmenų susidarymo ant dantų paviršiaus.
  • Natūralaus mėtinio skonio.
  • Sudėtyje yra alavijo, arbatmedžių aliejaus, ksilitolio.
  • Be natrio laurilsulfato, sacharino ar aspartamo.
  • Be dirbtinių dažiklių ar kvapiųjų medžiagų.

Valymas:

Švelniai nuvalykite savo liežuvį higieniniu liežiuvo valikliu, siekdami patį liežuvio pagrindą. Tada ant higieninio liežuvio valiklio uždėkite šiek tiek dantų pastos (gelio) ir tepkite ja liežuvį kiek galėdami giliau, nesukeldami springimo reflekso. Dantis reikia valyti 1-2 min., o taip pat gomurį, vidinę skruostų pusę ir liežuvį. Jei pajusite norą spjauti, taip ir padarykite, bet neskalaukite burnos vandeniu.
Skalavimas:Skalaukite burną vienu pilnu skalavimo skysčio PerioTherapy dangtelio talpos kiekiu. Kruopščiai išskalaukite skalavimo skysčiu visą burną. Skalaukite gerklę (gargaliuokite) - tai vienitelis būdas pasiekti giliąsias gerklės ertmes!

Atlikus šias procedūras patariame išsivalyti tarpdančius dantų siūlu.

Švirkšto naudojimas (rinkinyje nėra, galima užsisakyti atskirai): pripildykite šiek tiek dantų pastos į švirkštą ir įšvirkškite dantų gelio į visus dantenose esančius plyšelius ir pažeistas vietas. Palikite dantų gelį dantenų plyšeliuose iki 5 minučių.
Antrasis skalavimas: Kruopščiai skalaukite visą burną 1-2 PerioTherapy skalavimo skysčio dangtelio talpos kiekiu. Neskalaukite burnos vandeniu.

Naudokite PerioTherapy priemones 2-3 kartus per dieną.

Priemonių galite įsigyti TIK internetu www.gaivuskvapas.lt

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Parodontoze, Periodontotas, Kraujuoja dantenos, Dantenų paraudimas, Dantenos, Dantenų uždegimas, Dantys, Nemalonus burnos kvapas, Blogas burnos kvapas, Burnos