OCUhyl C


OCUhyl C 1,2 mg/ml akių lašai, tirplas 10ml
UNIMED PHARMA Ltd., Bratislava, Slovakijos Respublika
Kaina apie 9.09 Eur

Pakuotės lapelis

ATIDŽIAI PERSKAITYKITE ŠIĄ VARTOJIMO INFORMACIJĄ!

OCUhyl C

Natrio hialorunatas 1,2 mg/ml

Forma. Akių lašai, tirpalas.

Gamintojas. UNIMED PHARMA Ltd., Bratislava, Slovakijos Respublika

Medicinos prietaiso sudėtis

Natrio hialorunatas 1,2 mg/ml

Pagalbinės medžiagos: medetkų ekstraktas, natrio chloridas, kalio chloridas, kalcio chlorido dihidratas, magnio chlorido heksahidratas, bevandenis dinatrio fosfatas, injekcinis vanduo.

Savybės

OCUhyl C yra sterilūs akių lašai, sukeliantys drėkinamąjį, raminamąjį ir tepamąjį poveikį, ypač jei akys yra jautrios. Dėl sudėtyje esančios hialurono rūgšties (medžiagos, natūraliai atsirandančios akyse ir kitose organizmo vietose) šie akių lašai veiksmingi mažina akių sausumą, deginimą ir nuovargį bei sukelia ilgalaikį akių komforto pojūtį. Be to, OCUhyl C akių lašuose yra natūralaus medetkų ekstrakto, kuris apsaugo nuo dirginimo ir veikia akių epitelio regeneraciją. OCUhyl C sudėtyje nėra jokių konservantų ar antimikrobinių priedų, todėl šių akių lašų gali vartoti žmonės, kurių akys jautrios ar kurie nešioja kontaktinius lęšius. OCUhyl C gali vartoti suaugę žmonės, paaugliai ir vaikai.

Vartojimas

OCUhyl C skirtas tik vartoti iš išorės. Jo vartojama kaip papildomo preparato sumažėjus ašarų išsiskyrimui, atsiradus svetimkūnio pojūčiui akyje, nuovargiui ar dirginimui. Be to, šių akių lašų vartojama apsauginei ašarų plėvelei ant akių ragenos ir junginės palaikyti.

OCUhyl C negalima vartoti, jei yra padidėjęs jautrumas veikliajai medžiagai arba bet kuriai sudedamajai OCUhyl medžiagai.

Šalutinis poveikis

Retai pacientams gali pasireikšti nestiprus laikinas deginimo pojūtis iš karto po pavartojimo. Be to, gali atsirasti alerginių reakcijų.

Apie bet kokį minėtą šalutinį poveikį ar kitokias neįprastas reakcijas praneškite gydytojui.

Sąveika

Jei kartu su OCUhyl Creikia vartoti kitokių akių lašų, tarp jų lašinimo turi praeiti ne mažiau kaip 5 minutės. Jūsų gydytojas turi žinoti apie visus vaistus, kurių vartojate, neseniai vartojote ar planuojate vartoti, įskaitant įsigytus be recepto. Jei vartojate kitokių akių preparatų, akių gydytojo paklauskite, ar galite tęsti jų vartojimą.

Dozavimas ir vartojimo metodas

Jei gydytojas nenurodė kitaip, paprastai į junginės maišelį 1-3 kartus per dieną lašinamas 1 lašas OCUhyl C, tačiau jo galima vartoti ir dažniau. Vaikams dozę nustato gydytojas.

Šio preparato gali vartoti suaugę žmonės, paaugliai ir vaikai.

Pastaba

Iš karto po preparato sulašinimo matomas vaizdas gali tapti neryškus. Dėl šios priežasties nerekomenduojama vairuoti, valdyti mechanizmų ar dirbti aukštyje maždaug 20 minučių po preparato pavartojimo.

Jei šio preparato netyčia nuryja vaikas, būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Darbo su medicinos priemone metodas

1. Nuo plastiko buteliuko nusukite spaudžiamojo oftalmologinių preparatų dozatoriaus (angl. Ophthalmic Squeeze Dispenser (OSD)) dangtelį.

2. Prieš pirmąjį vartojimą nuo OSD dangtelio nuplėškite saugumo juostelę.

3. Nuimkite viršutinę OSD dangtelio dalį.

4. Atloškite galvą. Buteliuką laikykite tarp nykščio ir kitų pirštų nukreiptą žemyn. Pirštais atsargiai patraukite žemyn pažeistos akies voką, įlašinkite nurodytą kiekį lašų ir lėtai užmerkite akį, kad OCUhyl C tolygiai pasiskirstytų akies paviršiuje. Lašinimo metu lašintuvo galiukas negali liesti akies ar voko. Po vartojimo dangtelį būtina tvirtai uždėti ant buteliuko viršutinės dalies, kad neužsiterštų lašintuvo, kuriuo preparato lašinama į akį, galiukas.

Su vartojimu susiję perspėjimai

Kiekvieną kartą paspaudus plastikinį buteliuką, iškrenta tik vienas OCUhyl C lašas.

Jei reikia daugiau lašų, leiskite orui būti įsiurbtam į plastiko buteliuką, kad jis grįžtų į pradinę padėtį.

Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima. Atidaryto buteliuko turinį galima vartoti ne ilgiau kaip 3 mėnesius.

Pakuotė

1 x 10 ml

Laikymas

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 oC temperatūroje.

Negalima šaldyti ar užšaldyti.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Paskutinės teksto peržiūros data. 2011 m. sausio mėn.

Orieskova 11, 821 05 Bratislava

Slovakijos Respublika

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Ocuhyl c, Sausos akys, Sausų akių sindromas, Sausų akių liga, Akių sausumas, Akių paraudimas, Akių nuovargis