Neurozan


Neurozan, Neurozan PLUS
Vitabiotics
Kaina apie 18.72 Eur

 

NEUROZAN – subalansuotas maistas smegenims!

NEUROZAN – protingoji tabletė, kurioje racionaliai subalansuoti protinei ir nervų sistemos veiklai, pažintinei funkcijai, psichologinei būklei palaikyti reikalingi elementai, o taip pat platus spektras antioksidantų, saugančių smegenų ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.

NEUROZAN PLUS sudėtyje yra dar daugiau bioaktyviųjų medžiagų smegenų funkcijai, protinei veiklai ir atminčiai. Tai tobulai suderintas biologiškai aktyvių medžiagų – ginkmedžio, 5 HTP, omega-3 (ypač DHR), amino rūgščių, fostatidilcholino ir fostatidilserino, kofermento Q10, daugelio vitaminų bei mineralų kompleksas.

Ginkmedžio ekstraktas palaiko kraujotaką smegenyse ir visame organizme, padeda palaikyti atmintį ir pažintinę funkciją senstant bei yra naudingas protiniam darbingumui. NEUROZAN PLUS sudėtyje esantys aukščiausios farmacinės kokybės žuvų taukai iš Norvegijos yra ypač koncentruoti, juose pasiektas maksimalus smegenims naudingos DHR kiekis. 

Kokybė, nauda, patogumas

NEUROZAN ir NEUROZAN PLUS puikiai tinka vartoti dirbantiems intensyvų protinį darbą, patiriantiems emocinę įtampą, studentams, moksleiviams, vyresnio amžiaus žmonėms.

Šie preparatai sukurti ir pagaminti Jungtinėje Karalystėje laikantis aukščiausių farmacinės kokybės standartų. Iš kitų panašaus poveikio preparatų jie išsiskiria plačia aktyviųjų medžiagų įvairove, optimalia kiekvienos medžiagos doze, sinerginiu sudėtinių medžiagų poveikiu. Vartojama vieną kartą per dieną, nereikia papildomai vartoti bendrųjų multivitaminų papildų.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Neurozan, Neurozan Plus, Vitaminai smegenims, Smegenų veiklai, Kraujotaka, Ginkmedis, Stresas