Moller‘s Cardio


MÖLLER‘S CARDIO OMEGA-3+ kapsulės N76
Kaina apie 16.75 Eur

MÖLLER’S CARDIO OMEGA-3+

76 kapsulės

Maisto papildas

 

Norvegų gamintojas MÖLLER’S jau daugiau kaip 150 metų garsėja savo aukščiausios kokybės žuvų taukų produktais.

MÖLLER’S CARDIO OMEGA-3+ – tai natūralios žuvinės kilmės omega-3 su folio rūgštimi ir vitaminais B6 ir B12, kurie mažina mūsų organizmui žalingo homocisteino kiekį. Nepakeičiamos riebalų rūgštys omega-3 labai svarbios visoms mūsų organizmo ląstelėms, o ypač reikalingos normaliai širdies ir kraujagyslių sistemos funkcijai palaikyti. Riebalų rūgštys omega-3 nesigamina mūsų organizme, todėl jų turi būti gaunama su maistu.

MÖLLER’S CARDIO OMEGA-3+ - patikimas, aukščiausios kokybės, norvegiškas produktas, padėsiantis Jums pasirūpinti savo ir artimųjų širdimi. Vartojimas: gerti po 2 kapsules per dieną.

MÖLLER’S CARDIO OMEGA-3+ rekomenduoja Norvegijos širdies ir plaučių asociacija.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Mollers, Omega-3, Riebiosios rūgštys, DHR dokozaheksaeninė rūgštis, EPR eikozapentaeninė rūgštis, Žuvų taukai, Širdies apsauga, Širdies ligos, Cholesterolis, Trigliceridai, Aterosklerozė, Kraujo spaudimas, Arterinė hipertenzija, Kraujagyslių apsauga, Kraujagyslių ligo