Milgamma N


Milgamma N kapsulės N100
Worwag Pharma
Kaina apie 26.94 Eur

Informacinis lapelisMilgamma ® N

Kapsulės "Milgamma-N"

Preparatas nuo neuropatijos Sudėtis

Vienoje kapsulėje yra 40 mg benfotiamino (vitamino B1) ir 90 mg piridoksino hidrochlorido (vitamino B6), 250 mcg cianokobalamino (vitamino B12).

Pagalbinės medžiagos: kietieji riebalai, sojos lecitinas, glicerolis, kalcio hidrofosfatas, etilvanilinas, dažai E-171, E-172.

VartojimasVitaminų B1, B6, B12 stygiaus būklės, tokios kaip nervų uždegimas ir skausmas dėl nervų pažeidimo (pvz., diabetinė ir alkoholinė polineuropatija), skausmingas raumenų įtempimas (stuburo šaknelių dirginimo sindromas, kaklo ir stuburo sindromas, peties ir rankos sindromas), per lėtas sveikimas, senatvės ligos.

Kontraindikacijos

Jei įtariama, kad jautrumas tiaminui padidėjęs.

Nėštumo ir žindymo laikotarpis Kasdien vartoti iki 25 mg vitamino galima be jokių abejonių. Kadangi preparato sudėtyje yra 90 mg vitamino B6 , nėštumo ir žindymo laikotarpiu jo patariama negerti. Šalutinis poveikisPastebėta pavienių padidėjusio jautrumo atvejų (dilgėlinė, odos išbėrimas).

Sąveika su kitais vaistais

Gydomosiomis dozėmis vartojamas vitaminas B6 gali susilpninti levodopos poveikį. Be to, pastebėta sąveika su izonikotino rūgšties hidrazidu (INH), d‑penicilaminu ir cikloserinu.

Dozavimas ir vartojimo būdasVienkartinė ir paros dozė

Po 1 kapsulę 3 - 4 kartus per parą. Kai liga

lengva ir jei vaistas labai padeda, perd ieną pakanka 1-2 kapsulių.Vartojimo būdas ir trukmė

Kapsulę reikia praryti po valgio nesukramtytą, užsigerti trupučiu skysčio.

Laikyti apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių vietoje, ne aukštesnėje kaip 25° C temperatūroje.

Tinkamumo laikas išspausdintas ant pakuotės. Jam pasibaigus, vaisto vartoti negalima.

Vaisto forma ir pakuotė Originali pakuotė, kurioje yra 20, 50 arba 100 kapsulių.Pakuotė gydymo įstaigai (grupinė pakuotė).

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Informacija mūsų pacientams

B komplekso vitaminai tinka ne tik trūkumui šalinti, bet didesnės jų dozės turi žymiai daugiau farmakologinių savybių, kuriomis remiantis galima paaiškinti vitaminų skausmą mažinantį ir regeneraciją skatinantį poveikį. Jis pasireiškia, vartojant milgama–N preparato.

Benfotiaminas yra riebaluose tirpi vitamino B1 forma, kuri yra taip pagaminta, kad organizme rezorbuojama daug geriau negu tokia pati įprastinio vandenyje tirpaus vitamino B1 dozė. Patekęs į organizmą, benfotiaminas virsta vitaminu B1. Vitaminas B1 reguliuoja angliavandenių skaldymą, kuris ypač svarbus nervų medžiagų apykaitai.

Vitaminas B6 reguliuoja baltymų, riebalų ir angliavandenių skaldymą.

Vitaminas B12 būtinas ląstelės medžiagų apykaitai, normaliai kraujodaros ir nervų sistemos funkcijai, katalizuoja biologinę nukleino rūgščių sintezę, todėl atsiranda naujų ląstelių branduolių

Wörwag Pharma GmbH & Co.KG

Calwer Straße 7, 71034 Böblingen, Vokietija

Tel. ++49-7031/6204-0

Faks. ++49-7031/6204-31

Informacinio lapelio parengimo data2003 m. vasario mėn. 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.