Liveril


Liveril tabletės N30
Vitabiotics
Kaina apie 26.69 Eur

LIVERIL - maksimaliai išbaigtas preparatas kepenų funkcijai palaikyti. Sudėtyje yra optimali gerai žinomo kepenų pagalbininko silimarino dozė bei itin platus kitų kepenų funkcijai palaikyti reikalingų medžiagų kompleksas: 

  • Tikrasis margainis - jau tūkstantmečius žinomas kepenims naudingas augalas. Iš šio augalo sėklų yra gaunamas silimarinas, biologiškai aktyvi medžiaga susidedanti iš flavonoidų - silibinino, silidianino, silichristino. Yra įrodyta, kad silimarinas palaiko kepenų funkciją, detoksikaciją, virškinimą. Taip pat ši medžiaga padeda palaikyti normalų kepenų ląstelių hepatocitų membranų pralaidumą. Tai yra svarbu todėl, kad veikiant žalingiems veiksniams, hepatocitų membranos pasidaro pralaidesnės įvairioms toksinėms medžiagoms, patenkančioms į kraują. Svarbu šį pralaidumą mažinti.
  • Dar vienas LIVERIL sudėtyje esantis augalas - artišokas. Jis palaiko detoksikacijos procesą, normalią kepenų funkciją.
  • Normalią kepenų funkciją palaiko ir preparato sudėtyje esantis cholinas.
  • Antioksidantai - cinkas, manganas, riboflavinas, selenas, varis, vitaminai C ir E padeda asaugoti kepenų ląsteles nuo oksidacinės pažaidos.
  • B grupės vitaminai - B12, B6, foliatai - palaiko normalų homocisteino kiekį. Alkoholis turi tiesioginę įtaką homocisteino apykaitai. Žmonės, turintys alkoholinių kepenų pažeidimų paprastai turi aukštą homocisteino koncentraciją, kas įtakoja tolesnius kepenų pažeidimus.
  • Ląstelių atsinaujinimui svarbiame ląstelių dalijimosi procese tam tikrą funkciją atlieka  foliatai, cinkas, geležis, vitaminai B12, D. Svarbu paminėti, kad hepatocitai yra vienos greičiausiai atsinaujinančių ląstelių, tad laiku imantis prevencijos priemonių kepenų funkciją galima pilnai atstatyti.

Be visų išvardintų medžiagų LIVERIL sudėtyje dar yra amino rūgštys, N-acetilcisteinas, cholinas, inozitolis, L-ornitinas, L-karnitinas, daugybė vitaminų ir mineralų.

LIVERIL patogu vartoti - pakanka tik 1-2 tablečių per dieną. Be to, papildomai nereikia vartoti multivitaminų papildų, nes Liveril sudėtyje yra pakankami kiekiai visų būtiniausių vitaminų ir mineralų. 

Vienoje tabletėje yra: RPN%*
Silimarinas (iš tikrųjų margainių) 140 mg **
Vitaminas C 75 mg 94
L-karnitino tartratas 50 mg **
Cholino bitartratas 50 mg **
Inositolis 50 mg **
N-acetilcisteinas 50 mg **
L-ornitinas 50 mg **
Artišokų ekstraktas 50 mg **
L-lizinas 25 mg **
L-gliutationas 15 mg **
Vitaminas E 15 mg 125
Pantoteno rūgštis 10 mg 167
Vitaminas B3 9 mg 57
Cinkas 7,5 mg 75
Vitaminas B6 5 mg 357
Vitaminas B1 5 mg 455
Geležis 3mg 21
Vitaminas B2 3 mg 214
Kofermentas Q10 2,5 mg **
Manganas 2 mg 100
Karotenoidų mišinys 1 mg **
Varis 500 mcg 50
Folio rūgštis 250 mcg 125
Selenas 75 mcg 136
Vitaminas B12 15 mcg 600
Vitaminas D3 10 mcg 200

* RPN - rekomenduojama paros norma

** RPN nenustatyta

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Liveril, Kepenys, Kepenų ligos, Silimarinas, Margainis, Artišokas, Cholinas