Laimo ligos nustatymo testas


Borrelia infekcijos nustatymui (Laimo liga), TIK‘ALERT testas
Veda Lab., Prancūzija
Kaina apie 35.00 Eur

ĮSIGYTI TESTĄ INTERNETU>>

Reikalingas 1 kraujo lašas

TIK‘ALERT - kas tai?

TIK’ALERT testas skirtas nustatyti Borrelia sukeltą infekciją kapiliarinio kraujo laše iš piršto, įsisiurbus erkei (Laimo liga). Jeigu testo rezultatas teigiamas, reiškia, kad kraujyje rasta Borrelia genties bakterijų antikūnių ir infekciją pradeda vystytis. Pacientui būtinai reikia kreiptis į gydytoją ir parodyti testo rezultatus. Tada gydytojas paskirs gydymą, kad būtų išvengta šios infekcijos sukeliamų komplikacijų.

Kada TIK‘ALERT testą atlikti?

Testą TIK'ALER reikia atlikti praėjus 2–4 savaitėms po įtariamo erkės įsisiurbimo, nes tuo metu kraujyje susidaro antikūnių (IgM) ir juos jau galima aptikti arba iš karto erkės įsisiurbimo vietoje atsiradus apvaliam uždegimo židiniui (eritemai).

Kodėl turėtumėte pasirinkti TIK‘ALERT testą?

- Rezultatai labai tikslūs 91 proc. ir gaunami per 10 minučių;

- Pradėta gydyti pirmoje stadijoje Laimo liga nėra pavojinga, tačiau laiku nepastebėta ji pasiekia antrą arba trečią stadiją ir pažeidžia svarbias organizmo sistemas.

ĮSIGYTI TESTĄ INTERNETU>>

Testų ieškokite vaistinėse:


Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Laimo liga, Laimo ligos testas, Tik Alert, Boreliozė, Erkinis encefalitas, Laimo ligos tyrimas, Erkės, Erkė, Greitieji testai, Diagnostikos testai