Home Kidney Function Check


Testas inkstų funkcionavimo įvertinimui šlapime.
Atlas Medical UK
Kaina apie 8.69 Eur

ĮSIGYTI TESTĄ INTERNETU>>

Namų sąlygomis atliekamas testas inkstų funkcionavimo įvertinimui šlapime.

Home Kidney Function Check N2

Home Kidney Function Check – tai testas skirtas inkstų būklės įvertinimui neišeinant iš namų. Reagentinės juostelės šlapimui tirti, suteikia galimybę atlikti išankstinį inkstų sutrikimų diagnozavimą ir laiku kreiptis į gydytoją dėl papildomų tyrimų.

Kodėl šis testas yra svarbus?

Testo rezultatai gali suteikti informaciją apie inkstų būklę. Reagentinė testo juostelė yra skirta ištirti šiuos šlapime esančius elementus: kreatiną, proteinus ir SG (specifinį santykinį tankį). Testas skirtas asmeniniam naudojimui namuose.

Kaip turėčiau atlikti šį testą?

Norint atlikti šį testą Jums reikės pasinaudoti į nedidelį indelį surinktu šlapimo mėginiu. Įmerkite testo juostelę i šlapimo mėginį ir po 30-60 sekundžių patikrinkite rezultatus.

Ką man pasakys rezultatas?

Testo rinkinį sudaro 2 testo juostelės, kurios įmerktos į šlapimo mėginį nusidažo spalvomis ir leidžia matyti jame esančių elementų koncentraciją. Rezultatai vertinami testo juostelę palyginus su rezultatų vertinimo lentelėje pateiktomis spalvų reikšmėmis. Testo rezultatai yra vertinami vizualiai.

Laikyti testą reikia kambario temperatūroje (15-30oC). Testo negalima laikyti šaldytuve ar šaldiklyje. Testo juostelės yra jautrios drėgmės, karščio ir šviesos poveikiui. Atidarius pakuotę, testą būtina sunaudoti iš karto.

Testas atitinka Europos normų reikalavimus, turi CE sertifikatą ir pagaminti pagal ISO13485 standartus.

Gamintojas: Atlas Medical UK

Pakuotėje yra 2 atskiri testai.

ĮSIGYTI TESTĄ INTERNETU>>


Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.