FertilitySCORE Kit


Vyrų nevaisingumo testas
FERTIPRO Industriepark Noord 32, 8730 Beernem, Belgium
Kaina apie 41.05 Eur

ĮSIGYTI TESTĄ INTERNETU>>

FertilitySCORE Kit – savidiagnostikos vyrų vaisingumo potencialo testas

Nevaisingumas vargina apytiksliai 10-15% reproduktyvaus amžiaus porų ir 40-50% nevaisingumo priežasčių - problemos su sperma.FertilitySCORE testas leidžia nustatyti, ar sperma yra normaliai aktyvi. Normalus spermos aktyvumas siejamas su didesne tikimybe pastoti.

Testas yra labai paprastas ir patogus atlikti. Tereikia surinki spermą į mėgintuvėlį, užlašinti dažų ir įdėti į indelį su karštu vandeniu.

Gauta spalva turėtų būti nuo tamsiai mėlynos iki šviesiai rožinės. Jei gauta spalva yra iš Teigiamo (+) stulpelio - 86%, reiškia, kad sperma yra vaisinga ir aktyvi (20 ar daugiau mln aktyvių spermatozoidų 1 ml) ir vaisingumo potencialas yra geras. Jei gauta spalva yra iš Neigiamo (-) stulpelio - 86%, reiškia, kad sperma yra žemiau vaisingumo ir aktyvumo normos (mažiau nei 20 mln aktyvių spermatozoidų 1 ml) ir pastojimas yra mažiau tikėtinas.

Rinkinyje yra visos priemonės, kurių reikės testui atlikti. Pati dėžutė (įpakavimas) yra pritaikyta atlikti laikiklio funkciją.

Pakuotėje yra 2 atskiri testai.

Galiojimo laikas: 24 mėn

ĮSIGYTI TESTĄ INTERNETU>>

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Testas, Nevasingumo, Spermos suletėjimas, Spermos neveiklumas, Vyrams testas, Neštumas