Canderel®


Saldiklis CANDEREL birus inde 90g

Ko gero seniai svajojate apie skanų naminį pyragą, bet gydytojai Jums liepia riboti saldumynus?
O gal skaičiuojate kalorijas?

Dabar, kai atsirado naujasis CANDERELis, tereikia išsitraukti užsigulėjusias kepimo formas, paieškoti seno gero recepto ir kviestis drauges kavos puodeliui .

Kas yra CANDERELis ?
CANDERELis –tai saldiklis, sudarytas iš mums įprastų amino rūgščių (asparagino ir fenilalanino), kurias gauname su kasdieniniais maisto produktais: mėsa ir pieno produktais, kiaušiniais, vaisiais, daržovėmis, duona.
CANDERELį saugu vartoti. Atlikus daugiau nei 200 mokslinių tyrimų, Pasaulinė Sveikatos organizacija (PSO) patvirtino jo saugumą.
 
Naujiena. Canderelyje dabar yra acesulfamo- k, kuris suteikia dar geresnį skonį ir galimybę kepti dar skanesnius ir įmantresnius pyragus, ruošti įvairiausius patiekalus. Naujų patiekalų receptų ieškokite tinklalapyje www.canderel.uk.com Acesulfamas neturi įtakos gliukozės kiekiui, cholesteroliui, triglicerdams. Tinka vartoti diabetikams. Aspartamo + acesulfamas pagerina CANDERELio termines savybes, todėl kepiniai nepraranda saldumo, net ir kepant aukštesnėje nei 200°C temperatūroje.
Naujojo CANDERELio skonis dar labiau artimesnis cukrui. Jis neturi kartaus prieskonio kuris būdingas kitiems saldikliams (pvz.sacharinui ).
 
CANDERELyje net 98% mažiau kalorijų, jis 180-200 kartų saldesnis nei cukrus.
1 CANDERELio tabletė ar šaukštelis - tai 0.3 kcal. Palyginimui -1 šaukštelyje cukraus yra 16 kcal. Saldumu 1 tabletė ar šaukštelis CANDERELio atitinka 1 cukraus šaukštelį.
 
CANDERELis gaminamas milteliais 75g (kepimui, gėrimų, kokteilių saldinimui), tabletėmis su patogiais dozatoriais (po 100 ir po 300 tablečių ) bei tabletėmis dozatorių papildymui ( 5 maišeliai po 100 tablečių ). Tabletės dažniausiai naudojamos saldinti kavą ar arbatą. Jos labai greitai tirpsta. Labai patogu kelionėse.
 
1 CANDERELio tabletėje yra 15mg aspartamo. Pagal PSO rekomendacijas maksimali saugi paros dozė yra 10mg/1 kg kūno svorio. Taigi, jei Jūs sveriate 60 kg, Jūsų maksimali paros dozė -40 CANDERELio tablečių ar šaukšelių.
CANDERELyje yra phenilalanino.
 
CANDERELis pukiai tinka žmonėms, kurie privalo cukraus kiekį , diabetikams, ir be abejo, visiems, kurie laikosi įvairiausių lieknėjimo dietų.
Su CANDERELiu galima kepti pačius įvairiausius pyragus, plakti grietinėlę, gamintis įvairiausius uogų patiekalus.
 
UAB “ORIOLA Vilnius” , Laisvės pr 75, Vilnius LT-06144, tel. pasiteiravimui 85 2688412

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.