Absolute Dry


Stiprus antiperspirantas
Imopolin AB, Švedija
Kaina apie 16.22 Eur

„Absolute Dry“ yra stiprus antiperspirantas, efektyviai (iki 7 dienų) apsaugantis nuo pažastų, delnų, padų prakaitavimo. „Absolute Dry“ sudėtyje yra aliuminio chlorido ir alkoholio. Aliuminio chloridas suformuoja barjerą išorinėje prakaito liaukos dalyje taip apsaugodamas nuo prakaito patekimo ant odos paviršiaus. Aliuminio chloridas taip pat slopina bakterijų dauginimąsi ir apsaugo nuo nemalonaus kvapo. „Absolute Dry“ rekomenduojamas visiems, norintiems ypač efektyvaus, nuolat veikiančio antiperspiranto. „Absolute Dry“ taip pat rekomenduojamas žmonėms, kuriuos vargina per gausus prakaitavimas, vadinamas hiperhidroze. „Absolute Dry“ sudėtyje nėra kvapiųjų medžiagų, konservantų ir dažiklių. „Absolute Dry“ gaminamas losjono ir servetėlių pavidalu. Abu produktai yra tokios pačios sudėties ir veikia 7 dienas esant visų tipų prakaitavimui. 

 „Absolute Dry“ tepamas ant odos dab-o-matic aplikatoriumi. Šis aplikatorius naudojamas vietoje įprasto rutulinio, nes dėl sudėtyje esančio aliuminio kristalizacijos įprasto aplikatoriaus rutuliukas užstringa. Naudojant vieną kartą per savaitę buteliuko užtenka 6 mėnesiams! 

 „Absolute Dry“ servetėlės – tai nauja unikali antiperspiranto forma! Servetėlę patogiau naudoti delnams ir padams. Higieniška ir patogu, lengva nešiotis rankinėje, tinka keliaujant. 

„Absolute Dry“ pagamintas Švedijoje ir parduodamas vaistinėse nuo 1980 metų. Gamintojas ir prekės ženklo savininkas  – Impolin AB.

Daugiau informacijos www.absolutedry.lt

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Absolute Dry, Prakaitavimas, Prakaitas, Gausus prakaitavimas, Padidėjęs prakaitavimas, Prakaituoja delnai, Prakaituoja kojos, Padai, Hiperhidrozė