Multi-Gyn


Multi-Gyn tabletės makšties plovimo skysčiui N10
BioClin
Kaina apie 6.37 Eur

"Multi-Gyn" Tabletės makšties plovimo skysčiui

Prieš naudojimą atidžiai perskaitykite informacinį lapelį.

„Multi-Gyn" tablečių paskirtis:· Makšties plovimo skysčiui gaminti. Viena tabletė skirta paruošti vieną „Multi-Gyn"makšties plovimo skysčio dozę buteliuke.

„Multi-Gyn" tablečių savybės:

· Puikiai tinka intensyviai makšties higienai.

· Padeda išvengti makšties infekcijų.

· Palaiko optimalią makšties mikrofloros pusiausvyrą.

Natūralus produktas, sudėtyje nėra konservantų, kvapiųjų medžiagų.

Skatina gerųjų pieno rūgšties bakterijų (Lactobacillus) dauginimąsi.

· Sumažina nemalonų kvapą ir gausias išskyras iš makšties.

Plovimo skystis, pagamintas naudojant „Multi-Gyn" tabletes, saugus ir be šalutinio poveikio reiškinių.Naudoti su „Multi-Gyn" makšties plovimo įtaisu.

Putojančios „Multi-Gyn" tabletės, naudojamos kartu su „Multi-Gyn" makšties plovimo įtaisu, užtikrina optimalią intymią higieną norint apsisaugoti nuo makšties infekcijos ir makšties negalavimų, tokių kaip: perštėjimas, sudirginimas, deginimo pojūtis ir pernelyg gausios išskyros iš makšties ir/ar nemalonus kvapas.

Natūralus ir saugus produktas

Koncentruotos putojančios tabletės yra natūralus produktas, kurio sudėtyje nėra konservantų. Koncentruotame skystame plovimo skystyje paprastai yra konservantų, kurie sutrikdo makšties gerųjų pieno rūgšties bakterijų (Lactobacillus) dauginimąsi ir natūralią makšties terpę. Plovimo skystis, pagamintas naudojant „Multi-Gyn" tabletes, saugus ir efektyvus makšties plovimui. „Multi-Gyn" tablečių sudėtyje esančios medžiagos skatina gerųjų pieno rūgšties bakterijų (Lactobacillus) dauginimąsi, o alavijų (Aloe Barbadensis) ekstraktas gerina makšties audinių būklę.

Rekomenduojama „Multi-Gyn" tabletes naudoti kartu su „Multi-Gyn" makšties plovimo įtaisu (Medicinos prietaisas, I klasė) optimaliai intymiai higienai, norint apsisaugoti nuo makšties infekcijų ir kaip palaikomojo gydymo dalis esant makšties grybelinei ar bakterinei infekcijoms.

Sudėtis: Alavijų (Aloe Barbadensis) milteliai, askorbo rūgštis, citrinų rūgštis, laktozė, natrio bikarbonatas, polietilenglikolis (PEG-150).

Nėštumo ir žindymo laikotarpisPlovimo skystį, pagamintą naudojant „Multi-Gyn" tabletes, galima naudoti nėštumo metu ir maitinant kūdikį krūtimi.

Indikacijos:

· Bendrai makšties higienai palaikyti.

· Intensyviai makšties higienai, kai vargina gausios, nemalonaus kvapo ar neįprastos spalvos išskyros, perštėjimas, sudirginimas ir deginimo pojūtis.

· Apsaugo nuo makšties infekcijų ir padeda gydant mielinį grybelį bei bakterinės kilmės infekcijas.

Naudojimas

Tabletės skirtos vidinio naudojimo makšties plovimo skysčiui paruošti. Ištirpinkite vieną „Multi-Gyn" tabletę plovimo įtaiso buteliuke, pripildytame drungno vandens. Prie buteliuko prisukite aplikatorių, po to įveskite aplikatorių į makštį. Suspaudus buteliuką, iš jo ištekantis skystis švelniai ir pilnai išplauna makštį.

Jei simptomai nepraeina, kreipkitės į gydytoją.

Privalumai

· Padeda išvengti nemalonaus kvapo ir normalizuoti gausias išskyras iš makšties.

· Padeda apsisaugoti nuo makšties negalavimų ir palaikomajam makšties infekcijų (grybelinės ar bakterinės) gydymui.

· Skatina gerųjų pieno rūgšties bakterijų (Lactobacillus) dauginimąsi ir palaiko optimalią makšties mikrofloros pusiausvyrą.

Šalutinis poveikisPlovimo skysčio, pagaminto naudojant „Multi-Gyn" tabletes, šalutinio poveikio reiškinių iki šiol nėra žinoma.

Produkto sudėtyje nėra hormonų, konservantų, kvapiųjų ir toksinių medžiagų.

Laikymo sąlygos

Laikyti 0°C - 50°C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Gamintojas: BioClin BV, Delftechpark 55, 2628 XJ Delft, Nyderlandai, www.multi-gyn.com

Rinkodaros teisės turėtojo atstovas: UAB „Baltic Medical Exchange", info@bme.lt

CE

06-2009

BC130l.2 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.