Menopauzės testas


Kaina apie 5.88 Eur

Menopauzė sukelia reikšmingų pokyčių organizme dėl hormonų balanso. Nereguliari menstruacijų ciklo trukmė dažnai yra pirmasis ženklas, kad Jūs jau menopauzės pradžioje. Karščio pylimas, nemiga, širdies plakimas, burnos opa, dantenų uždegimas, plaukų slinkimas, osteoporozė, šaltkrėtis ar padidėjęs prakaitavimas gali būti menopauzės požymiai. FSH-Check-1 testas skirtas folikulus stimuliuojančio hormono (FSH) aukšto kiekio šlapime nustatymui. Teigiamas testas rodo, kad FSH lygis yra lygus arba didesnis nei 25 mIU / ml, o tai reiškia, kad Jūs greičiausiai menopauzės procese.
Rinkinį sudaro du FSH kontroliniai testai. Patikimumas 92,8% 
Naujas etapas neša naujus pakeitimus į  Jūsų gyvenimą, Jums jau nebereikės jaudintis dėl kontracepcijos, ir Jūs galite mėgautis seksualiniu gyvenimu kaip ir anksčiau. Menopauzės metu vyksta moters lytinių organų senėjimo procesai, kurie yra negrįžtami ir linkę progresuoti., todėl labai svarbu užtikrinti gerą gyvenimo kokybę moterims menopauzėje.  Apie 30% moterų sulaukus menopauzės kenčia nuo hormonų trūkumo. Plaukų slinkimas, nagų lūžinėjimas, kaulų ir sąnarių skausmai, o taip pat vystosi osteoporozė – kaulinio audinio retėjimas, keičiantis kaulo mikroarchitektūrą, bei didinantis kaulų lūžių tikimybę net po minimalių traumų.  Todėl svarbu kuo greičiau nustatyti pradinį menopauzės periodą ir pasikonsultuoti su ginekologe apie būtinybę pritaikyti hormonų terapiją, kuri padės išvengti osteoporozės.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.