Lomexin


Lomexin makšties ovulės 600mg N1
Recordati
Kaina apie 8.07 Eur

INFORMACINIS LAPELIS

Ką reikėtų žinoti apie šį vaistą?
Šis lapelis paruoštas tam, kad Jums būtų lengviau vartoti šį vaistą.
Jeigu kyla daugiau klausimų, arba jei dėl ko nors nerimaujate, pasitarkite su gydytoju, vaistininku arba medicinos seserimi.
Šio lapelio pabaigoje nurodyta, ką reikėtų žinoti apie vaistus.
Saugokite šį lapelį iki baigsite vartoti vaistą, kadangi gali prireikti perskaityti jį dar kartą.
LOMEXIN Lomeksinas 200 mg arba 600 mg fentikonazolio nitrato ovulės

Kas yra lomeksinas?
Jums skirto vaisto pavadinimas - LOMEXIN (lomeksinas). Kiekvienoje lomeksino ovulėje yra 200 mg arba 600 mg veikliosios medžiagos - fentikonazolio nitrato. Kiekvienoje 200 mg ovulėje taip pat yra sočiųjų riebiųjų rūgščių trigliceridų ir koloidinio silicio dioksido; kiekvienoje 600 mg ovulėje - skystojo parafino, balto minkštojo parafino ir sojos lecitino. Ovulės apvalkalo sudėtyje yra želatinos, glicerino, titano dioksido, natrio etilhidroksibenzoato ir natrio propilhidroksibenzoato.
Lomeksinas - tai baltos nepermatomos minkštos želatininės ovulės (lapeliuose).
Pakuotėje yra 3 lomeksino ovulės.
Prekybos leidimo savininkas RECORDATI S.p.A. (Italija)

Kada vartojamas lomeksinas? Lomeksino sudėtyje yra fentikonazolio nitrato. Fentikonazolis yra vaistas nuo grybelio, kuris slopina kai kurių rūšių grybelių augimą ir naikina kai kurių rūšių grybelius. Ypač gerai jis naikina pienligės sukėlėją- Candida albicans. Prieš vartodami šį vaistą Pagalvokite, ar nesate alergiška fentikonazolio nitratui arba kuriam nors kitam aukščiau nurodytam šio vaisto komponentui. Jei taip, ar apie tai informavote gydytoją? Jeigu dar ne, tą būtina padaryti nedelsiant, prieš vartojant šias ovules. Gydytojas gali patarti jas vartoti net ir tokiu atveju.

Ką reikėtų žinoti prieš vartojant šį vaistą? Lomeksino nereikėtų vartoti, jei naudojatės barjerine kontracepcija, pavyzdžiui, prezervatyvu arba diafragma. Jei atsirado alergija šiam vaistui, reikėtų nutraukti jo vartojimą ir apie tai pranešti gydytojui, kuris nuspręs, ką geriausia daryti toliau.

Ar vartojate kitus vaistus? Kiti vaistai gali turėti įtakos lomeksino poveikiui, o lomeksinas gali turėtų įtakos jų poveikiui. Jei vartojate arba ruošiatės vartoti kurį nors kitą vaistą, pasakykite apie tai gydytojui.

Kaip vartoti lomeksiną? Kiek vaisto vartoti? Dozuojama pagal gydytojo nurodymą. Paprastai vartojama tris dienas iš eilės po vieną 200 mg ovulę (simptomai gali išnykti greitai, tačiau vaistą būtina vartoti visą nurodytą laiką) arba vieną kartą- viena 600 mg ovulė.

Ovulę reikėtų įsikišti prieš miegą. Kaip įsikišti ovulę? Atsigulkite, sulenkite kelius ir išskėskite kojas. Įstumkite ovulę į makštį kiek įmanoma giliau, tačiau tiek, kad neatsirastų nemalonių pojūčių. Visada, įsikišusi ovulę, nusiplaukite rankas šiltu vandeniu su švelniu muilu.

Ką daryti atsitiktinai nurijus lomeksino? Netyčia nurijus lomeksino ovulę, mėginkite sukelti vėmimą. Nurijusiajam reikėtų duoti gerti daug vandens arba limonado. Jei įmanoma, taip pat reikėtų duoti vidurių laisvinamųjų vaistų. Daugiau patarimų kreipkitės į gydytoją.

Ką daryti užmiršus pavartoti lomeksino? Prisiminus užmirštą dozę reikėtų vartoti tuoj pat. Kokių šalutinių poveikių gali pasireikšti? Įsikišus lomeksino ovulę, gali atsirasti nestiprus deginimo pojūtis, tačiau dažniausiai jis greitai praeina. Jei manote, kad lomeksinas sukėlė kokių nors sutrikimų, pasakykite apie tai gydytojui.

Kaip laikyti šį vaistą? Pasibaigus ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui, šio vaisto vartoti negalima. Laikyti kambario temperatūroje (2-30 laipsn. C), tamsioje vietoje. Laikyti originalioje pakuotėje. Laikyti originalioje pakuotėje. Laikyti vaikams neprieinamoje ir nepastebimoje vietoje.

Ši informacija paruošta 1996 m. lapkričio mėn.

Ką reikėtų žinoti apie vaistus?
1. Šį vaistą vartokite tik ligai, kuria sergate šiuo metu, gydyti. Nevartokite jo kitais atvejais.
2. Neduokite kitiems žmonėms vaistų, kurių buvo skirta Jums, ir nevartokite vaistų, kurių buvo skirta kitiems žmonėms.
3. Visiems Jus gydantiems gydytojams pasakykite, kokius vaistus vartojate. Visada nešiokitės kortelę, kurioje nurodyti Jūsų vartojami vaistai. Tai gali būti labai svarbu įvykus nelaimingam atsitikimui.
4. Nesuvartotus vaistus grąžinkite vaistininkui, kuris juos saugiai sunaikins.
5. Pasirūpinkite, kad šią informaciją perskaitytų ir Jūsų namiškiai arba Jus prižiūrintys žmonės. 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.