Ecocillin


Ecocillin makšties kapsulės N6
Proge Farm S.r.l.
Kaina apie 10.75 Eur

Lactobacillus plantarum P 17630

Atrinktos makšties pieno rūgšties bakterijų mikrofloros palaikymas yra lemiama mikrobinių infekcijų fiziologinės kontrolės sąlyga. Iš tiesų ypatingos pieno rūgšties bakterijos atlieka svarbią funkciją, makšties gleivėse sukurdamos barjerą ir neleisdamos augti ir vystytis patogeniniams mikroorganizmams.

Žinoma, kad dėl antibiotikų, antimikotikų, intymios higienos priemonių naudojimo, taip pat dėl subtilios fiziologinės pusiausvyros nepaisančio gyvenimo stiliaus gali pakisti pieno rūgšties bakterijų kultūros ir atsirasti mikrobinių patologijų.

Makšties kapsulės Lactobacillus plantarum P 17630 – tai medicininė priemonė, kurios sudėtyje yra didelis kiekis Lactobacillus plantarum P 17630 – tipizuotos bakterijų atmainos, atrinktos pagal jos sugebėjimą prilipti prie makšties gleivių.

Todėl makšties kapsulės Lactobacillus plantarum P 17630 veikia prevenciškai ir trukdo augti patogeniniams mikroorganizmams, taip užkirsdamos kelią infekcinių patologijų, ypač nespecifinės kilmės, vystymuisi.

Makšties kapsulės Lactobacillus plantarum P 17630 – tai minkštos želatinos kapsulės, kurių sudėtyje yra ir aliejaus, pasižyminčio sutepamuoju ir minkštinamuoju poveikiu. Taigi, ši medicininė priemonė yra gerai toleruojama net ir esant makšties sausumui.

VARTOJIMO BŪDAS.

Vakare, prieš einant gulti, atsigulus ant nugaros, vieną kapsulę įdėti giliai į makštį.

NAUDOJIMO DAŽNIS.

Produktą naudoti 6 dienas iš eilės arba kaip pataria gydytojas.

ĮSPĖJIMAI.

Produktą laikyti vaikams

nepasiekiamoje vietoje. Produkto naudojimo kontraindikacijos nenumatytos.

LAIKYMO SĄLYGOS.

Produktą laikyti 2 – 8 °C temperatūroje. Tinkamumo laikas nurodytas ant pakuotės. Preparatą laikyti tinkamai, nepažeidžiant pakuotės.

PROGE FARM S.r.l., L.go Donegani 4/A, 28100 NOVARA (Italija) 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Ecocillin, Pieno, Rūgšties, Bakterijos, Makšties, Kapsulės, Gleivėse, Sukuria, Barjerą, Neleidžia, Augti, Vystytis, Patogeniniams, Mikroorganizmams, Mikrobinės, Infekcijos, Patologijos