Rowo Vėsinantis Gelis Sport-Gel


Rowo Vėsinantis Gelis Sport-Gel 100ml
Forans Eesti
Kaina apie 8.21 Eur

ROWO Vėsinantis Gelis SPORT-GEL su Japonišku mėtų aliejumi, 100ml.Nereceptinė medicininės paskirties priemonė

RÖWO SPORT-GEL vėsina ir atpalaiduoja, atgaivina pavargusias kojas ir nuima sunkumo jausmą, užkerta kelią ankstyvam nuovargiui sportuojant ar dirbant fizinį darbą. Sukelia vėsinimo efektą, esant raumenų skausmams, patempimams, išnarinimams, sumušimams ir spazmams. Mažina vabzdžių įkandimo niežulį.

DĖMESIO! Skirtas tik išoriniam naudojimui. Vengti patekimo į akis ir gleivinę. Saugoti nuo vaikų ir ne aukštesnėje, nei 30°C temperatūroje. Nenaudoti esant alergijai vienai iš sudedamųjų dalių. Nenaudokite naujagimiams ir kūdikiams. Sudėtyje yra: mentolio ir mėtų aliejaus. Prašome perskaityti viduje esančią instrukciją.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA

ROWO Sport – gelis

Gerbiamas paciente,

Prašome, įdėmiai perskaitykite naudojimo instrukciją, nes joje yra Jums svarbi informacija.

Jeigu kyla abejonių, kreipkitės į gydytoją ar vaistininką.

Sudėtis: Aqua, Isopropyl Alcohol, Triethanolamine, Menthol, Mentha Arvensis Leaf Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Alcohol Denat., Chamomilla Recutita(Matricaria) Flower Extract, Arnica Montana Flower Extract, Hamamelis Viginiana(Witch Hazel) Leaf Extract, D-Limonene, Echinacea Pupurea Root Extract, Citral, Linalool, Eugenol.

Produktas skirtas išoriniam naudojimui. Vėsinantis, malonus įtrinti į odą.

Naudojimo sritis: esant raumenų ir sąnarių skausmams po didelių fizinių krūvių. Sport – gelis vėsina pažeistas kūno sritis, turi ilgalaikį poveikį ir nuima skausmą. Be to, naudojant lokaliai, jis padeda gydant traumas (pavyzdžiui sporto traumos). Nuima skausmą pasitempus raumenis ar raiščius, susimušus, esant išnarinimams ar uždegimams. Taip pat galima įkandus vabzdžiams, kad sumažinti niežulį.

Nenaudoti Sport – gelio:

• Jeigu yra alergija nors vienam iš sudedamųjų dalių;

• Jeigu yra atvirų žaizdų;

• Po raiščiu (ypač po stipriai užnerštais raiščiais);

• Ant gleivinės;

• Netinka kūdikiams ir mažiems vaikams.

Ką turėtumėte žinoti apie tai, kas susiję su gelio daudojumu kūdikiams ir mažiems vaikams?

Nenaudoti Sport – gelio kūdikiams ir mažiems vaikams, išskyrus tuos atvejus, kai gydytojas rekomenduoja.

Į ką reikia atkreipti dėmesį nėščioms ir kūdikius žindančioms moterims?

Laktacijos laikotarpiu netepti Sport – gelio krūtinės srityje. Prieš pradedant naudoti, pasikonsultuokite su gydytoju ar vaistininku.

Į ką vertėtų atkreipti dėmesį?

Sport – gelį tepti TIKTAI ant nepažeistos odos. Vengti sąlyčio su pažeista oda, žaizdomis, akimis ir gleivine. Netepti Sport – gelio po raiščiais. Nenaudoti kūdikiams ir mažiems vaikams.

Sąveika su kitais vaistais: duomenų nėra.

Dozavimas ir naudojimas: sekite Sport – gelio naudojimo instrukcija, jeigu gydytojas neliepė kitaip. Būtinai vadovaukitės naudojimo instrukcija, nes kitaip Sport - gelis neturės norimo efekto.

Kiek ir kaip dažnai tepti Sport – gelio?

5mm. storiu tepti ant pažeisto ploto keletą kartų per dieną.

Jokiais būdais nepraryti!

Patarimai daktarui ir fizioterapeutui: Sport – gelis tinka naudoti kartu su fiziniais gydymo būdais.

Ar ilgai reik naudoti Sport – gelį? Sport – gelį naudokite iki kol neišnyks skausmas, bet ne ilgiau, kaip 30 dienų, išskyrus atvejus, kai sergame lėtinėmis ligomis, galimas ilgesnis naudojimas. Galite pasikonsultuoti su gydytoju ar vaistininku.

Šalutinis poveikis:

kokių šalutinių poveikių turi Sport-gelis?

Galimas odos sudirgimas, retais atvejais gelis gali sukelti alergiją. Esant dideliam jautrumui, gelis gali sukelti padidintą alerginę reakciją (tame tarpe ir pasunkintą kvėpavimą).

Jeigu pastebėjote kitų šiame informaciniame lapelyje nenurodytų poveikių, pasikonsultuokite su gydytoju ar vaistininku.

Kokių priemonių imtis, pastebėjus šalutinį poveikį?

Jeigu pajutote nepageidaujamą poveikį, nedelsiant nustokite vartoti. Šalutinis poveikis turėtų išnykti, vos tik nustosite tepti.

Saugojimas: Saugoti su gerai užsukta dangteliu, ne aukštesnėje kaip 30°C temperatūroje. Galiojimo laikas nurodytas ant pakuotės. Nenaudoti po nurodyto galiojimo laiko. Visas gydomąsiais priemones laikykite vaikams neprieinamoje vietoje. 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.