Magnesium Diasporal Orange


Magnesium Diasporal Orange 610mg k.pastilės N100
Protina
Kaina apie 12.20 Eur

VAISTO VARTOJIMO INSTRUKCIJA

Mielos pacientės, mieli pacientai!
Prašome atidžiai perskaityti šią vartojimo instrukciją, kadangi joje yra svarbi informacija, į kurią reikia atkreipti dėmesį, jeigu Jūs vartojate šį vaistą. Jeigu iškilo klausimų, kreipkitės į Jūsų gydytoją arba vaistininką. Magnesium-Diasporal Orange

Veiklioji medžiaga: magnio citratas SUDĖTIS 1-je pastilėje yra:
* Vaisto veikliosios sudėtinės dalys: magnio citratas (bevandenis): 610 mg magnio kiekis: 4 mmol = 8 mval = 98,6 mg.
* Kitos sudėtinės medžiagos: Sacharozė, celiuliozės milteliai, citrinos rūgštis, ksantano guma, kalcio behenatas, natrio ciklamatas, aromatinės medžiagos, dažančioji medžiaga E 104.

Nurodymai diabetikams:
Pastilėse yra tik apie 0,1 g sacharozės. Tai atitinka 0,01 DV*, todėl dietos pakeitimai, sergant diabetu, esant nurodytam vaisto dozavimui, nereikalingi.
*-duonos vienetai

PAKUOTĖ
Magnesium Diasporal Orange pastilių pakuotėje yra po 20 (N1), 50 (N2) arba 100 (N3). Medžiagų ir indikacijų grupė Mineralinės medžiagos, magnis.

Gamintojas Protina GmbH Adalperostrače 30 85737 Ismaning Telefon: 089/ 99 65 53-0 Fax: 089/ 96 34 46

INDIKACIJOS
Magnio trūkumas, kuomet tai yra raumenų veiklos sutrikimo (neuromuskuliniai sutrikimai, blauzdos raumenų traukuliai) priežastis.

KONTRAINDIKACIJOS
Kada Jūs negalite vartoti Magnesium Diasporal Orange?
Esant sunkiems inkstų funkcijos sutrikimams ir širdies laidumo sutrikimams (AV blokadai) Magnesium Diasporal Orange nevartojamas.

Į ką reikia atkreipti dėmesį nėštumo ir žindymo krūtimi metu?
Magnesium Diasporal Orange vartojimas nėštumo ir žindymo metu nekelia jokių abejonių.

Sąveika su kitais vaistais Kokie kiti vaistai daro įtaką Magnesium Diasporal Orange vartojimui arba kokį poveikį Magnesium Diasporal Orange turi kitiems vaistams?
Magnio druskos gali sustiprinti neuromuskulinį laidumą blokuojančių medžiagų (pvz.: pankuronijaus bromido, sukcinilcholinhalogenido) poveikį. Tuo pat metu vartojant aminoglikozidų grupės antibiotikus ir magnį gali pablogėti neuromuskulinės funkcijos. Magnis gali įtakoti geležies, natrio fluorido ir tetraciklinų rezorbciją, todėl reikalingas 2 - 3 valandų intervalas tarp Magnesium Diasporal Orange ir šių vaistų vartojimo.

Dozavimas, vartojimo būdas ir trukmė
Jeigu Jūsų gydytojas Magnesium Diasporal Orange nepaskyrė kitaip, reikia laikytis šių nurodymų, kadangi priešingu atveju Magnesium Diasporal Orange gali veikti neigiamai.

Kokiu būdu, kaip dažnai ir kokiais kiekiais Jūs turite vartoti Magnesium Diasporal Orange?
Jūs turite sučiulpti po 1 pastilę 3 kartus per dieną.

Kiek laiko Jūs turite vartoti Magnesium Diasporal Orange?
Apie vartojimo trukmę sprendžia gydantis gydytojas. Ką reikia daryti, jeigu suvartoti per dideli Magnesium Diasporal Orange kiekiai? Jeigu nesutrikusi inkstų funkcija, jokių ypatingų priemonių nereikia.

ŠALUTINIS POVEIKIS
Koks gali būti šalutinis poveikis vartojant Magnesium Diasporal Orange?

Vartojant Magnesium Diasporal Orange didelėmis dozėmis gali suminkštėti išmatos iki viduriavimo. Ilgai vartojant didelėmis dozėmis gali atsirasti nuovargio požymiai.

Kokių priemonių reikia imtis pasireiškus šalutiniam poveikiui?
Prasidėjus viduriavimui, gydymą laikinai reikia nutraukti ir po pagerėjimo arba pranykus šiems simptomams galima vėl vartoti mažesnėmis dozėmis.

Pastabos ir nurodymai apie vaisto tinkamumą
Vaisto tinkamumo data įspausta dėžutėje ir lizdiniame lakšte Nenaudokite vaistų, pasibaigus tinkamumo laikui.

Informacija surinkta: 1995 10 01
Moksliniai duomenys apie Magnesium Diasporal Orange
Kas yra Magnesium Diasporal Orange Magnesium-Diasporal Orange yra vertingas vaistas. Jo vienintelė veiklioji medžiaga yra magnio citratas, kuris gerai toleruojamas. Magnesium Diasporal Orange sudėtyje nėra jokių sintetinių rišančiųjų medžiagų, jokių konservantų ir jokių dirbtinių aromatinių medžiagų! Magnis yra gyvybiškai svarbi mineralinė medžiaga...

Magnis yra gyvybiškai svarbi mineralinė medžiaga, kuri pati negali pasigaminti Jūsų organizme. Taigi jos reikia gauti su maistu. Tačiau dažnai mūsų maiste yra per mažai magnio, todėl gali atsirasti magnio trūkumo reiškiniai. Šį trūkumą pakankamai kompensuoja trys Magnesium Diasporal Orange pastilės per dieną. ... kuri reikalinga sveikai funkcionuojančiam organizmui!

Širdis: slopindamas dirglumą magnis reguliuoja jos susitraukimų dažnį ir taip palaiko stabilų širdies ritmą.
Raumenys: magnis padeda Jūsų raumenų ląstelių veiklai ir užkerta kelią skausmingiems raumenų susitraukimams.
Medžiagų apykaita: Jūsų medžiagų apykaita yra procesas, kuriame dalyvauja daugiau kaip 300 fermentų. Tam kiekvieną dieną kaip "katalizatorius" reikalingas magnis, kad medžiagų apykaita galėtų funkcionuoti nepriekaištingai.
Stresas ir nervai: magnis sumažina streso hormonų (pvz., adrenalino) išsiskyrimą.
Stresinių situacijų kompensavimui reikalingas didesnis magnio kiekis, kuris taip pat nervus veikia raminančiai.
Jūsų Magnesium Diasporal komanda! 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.