Širdies ir kraujagyslių ligų tyrimų programa


Širdies ir kraujagyslių ligų tyrimų programos
Kaina apie 29.00 Eur

Įsigykite programą dabar >

Išsitirkite dėl širdies ir kraujagyslių ligų! 

Širdis yra vienas iš svarbiausių gyvybinių organų, kuris išstumia deguonimi praturtintą kraują iš širdies į kraujagysles, taip visą organizmą aprūpindama deguonimi ir įvairiomis maisto medžiagomis. Susirgus ir sutrikus jos veiklai, blogėja bendra fizinė sveikata. Tyrimai rodo, kad nuo aterosklerozės, hipertenzijos, miokardo infarkto, insulto ir širdies nepakankamumo šiuo metu pasaulyje miršta daugiausia žmonių, o daugelį jų galima išgelbėti laiku nustačius ligą ir parinkus tinkamą gydymą.

Kam rekomenduojama pasitikrinti?

Širdies ir kraujagyslių ligų rizika didėja:

* esant dideliam arteriniam kraujo spaudimui,

* padidėjus cholesterolio kiekiui kraujyje,

* turint antsvorio ar nutukus,

* sergant cukriniu diabetu ar skydliaukės ligomis,

* rūkant ar piktnaudžiaujant alkoholiu,

* netaisyklingai maitinantis,

* mažai judant,

* esant didelei emocinei įtampai, pervargus,

* jei šeimoje yra sirgusiųjų miokardo infarktu, insultu ar kojų arterijų ligomis (ypač jauname amžiuje).

Daugelį sergančiųjų vargina nuovargis, silpnumas, mažėja darbingumas, dažnai plaka širdis ar trinka širdies ritmas, skauda krūtinę ar tarpumentę, skausmas plinta į rankas, apatinį žandikaulį, skrandžio sritį, trūksta oro fizinio krūvio metu ar naktį, svaigsta galva, tinsta kojos.

Sergantieji širdies ir kraujagyslių ligomis simptomų gali ir nejausti, tad visada rekomenduojama profilaktiškai tirtis. Laboratoriniai kraujo tyrimai daugeliu atvejų padeda laiku ir tiksliai nustatyti įvairias ligas bei jų rizikos veiksnius.

LABORATORINIŲ TYRIMŲ PROGRAMOS 

VšĮ Karoliniškių poliklinika 

 

Įsigykite programą dabar >


Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Karoliniškių poliklinika, Tyrimai, Širdies ir kraujagyslių tyrimas, Širdis, Kraujagyslės, Laboratoriniai kraujo tyrimai, Tyrimų programos