PoxClin


PoxClin vėsinamosios putos 100ml
YouMedical
Kaina apie 17.86 Eur

PoxClin
V ė s i n a m o s i o s p u t o s

VĖJARAUPIAIS SERGANTIEMS VAIKAMS

Informacija apie vėjaraupius

Vėjaraupiai – dažnai pasitaikanti ūminė infekcinė virusinė liga, kuria paprastai suserga 5–9 metų amžiaus vaikai. Susirgus vėjaraupiais, iš pradžių pakyla nedidelė temperatūra. Ši liga pasireiškia niežėjimą sukeliančiu pūsleliniu išbėrimu, kuris išplinta po visą kūną. Persirgus organizmas paprastai įgyja ilgalaikį imunitetą. Nuolat nusidraskant pūsleles, gali likti randai. Taip paprastai nutinka prasidėjus bakterijai infekcijai, kai ji patenka į atsivėrusias žaizdeles nudrėskus pūsleles. Dažniausiai vėjaraupiais persergama be komplikacijų. Tačiau šios ligos

metu pasireiškia tam tikri simptomai, kuriuos reikia tinkamai prižiūrėti. Atsiradus kuriam nors šių simptomų, rekomenduojama kreiptis į gydytoją.

Apie PoxClin

„PoxClin" vėsinamosios putos – vienintelis nereceptinis preparatas, skirtas palengvinti vėjaraupių simptomus.

„PoxClin" putų sudėtyje yra biologiškai aktyvus antibakterinis kompleksas, kuris efektyviai malšina vėjaraupių simptomus. Sergant vėjaraupiais, susidaro niežėjimą sukeliantys šašai, kuriuos pradrėskus į žaizdelę gali patekti infekcija. „PoxClin" putos malšina niežėjimą ir mažina infekcijos atsiradimo tikimybę. Todėl liga trumpiau trunka ir išvengiama randų susidarymo.
„PoxClin": pagalba vėjaraupiais sergantiems vaikams

• Palengvina vėjaraupių simptomus

• Per akimirksnį numalšina niežėjimą

• Apsaugo nuo mikrobų sukeliamos infekcijos atsiradimo

• Gerina odos būklę

• Apsaugo nuo randų susidarymo

• Pagreitina gijimą

• Saugo odą

• Sudėtyje nėra toksinių medžiagų

• Užtikrina tiesioginį vėsinamąjį poveikį

• Galima naudoti ant pažeistų ir nudraskytų odos vietų

• Sudėtyje yra natūralių medžiagų

„PoxClin" vėsinamosios putos

„PoxClin" vėsinamosios putos malšina vėjaraupių sukeltus nemalonius pojūčius dideliuose odos plotuose. Tepant pažeistas kūno vietas tirštomis medžiagomis, pavyzdžiui, kremais ir tepalais, iškilusios pūslelės gali pratrūkti. Vėsinamąsias putas lengva užtepti nepažeidžiant jautrių odos vietų. Putos per akimirksnį nuramina ir atvėsina odą, kartu slopindamos niežulį. Šią priemonę galima naudoti kiekvienąkart pradėjus niežėti. „PoxClin" putų sudėtyje taip pat yra biologiškai

aktyvus antibakterinis kompleksas. Jis stiprina odos imuninę sistemą, nes sergant vėjaraupiais ji būna susilpnėjusi. Šis biologiškai aktyvus antibakterinis kompleksas stiprina ir palaiko natūralią odos imuninę sistemą.

Antibakterinių medžiagų kompleksas

„PoxClin" putų sudėtyje yra biologiškai aktyvus antibakterinis 2QR kompleksas. Šis medžiagų kompleksas stiprina natūralią odos imuninę sistemą ir apsaugo nuo bakterinės infekcijos atsiradimo. „PoxClin" putų antibakterinį kompleksą sudaro polisacharidai, išgauti iš alijošiaus (Aloe Barbadensis). Jie neleidžia patekti bakterijoms į pažeistą vietą ir apsaugo odą nuo bakterinės infekcijos. Šiame komplekse nėra stiprių cheminių ir toksinių medžiagų, todėl jis, kitaip nei daugelis antibiotikų ir antiseptikų, užtikrina visiškai natūralų procesą. Be to, nėra bakterijų atsparumo rizikos, kuri paprastai iškyla vartojant antibiotikus. 2QR komplekso privalumas 2QR – saugi antiseptikų ir antibiotikų alternatyva.

• Šiame komplekse nėra stiprių cheminių ir toksinių medžiagų.

• Jis nenaikina bakterijų, bet apsaugo nuo jų atakos.

• Neveikia gerųjų ir organizmui naudingų bakterijų.

• Neturi neigiamo poveikio kūno ląstelėms.

• Paspartina natūralų gijimo procesą.

• Nesukelia bakterijų atsparumo.

• Nėra žinoma jokio sukeliamo neigiamo šalutinio poveikio.

Kaip naudoti?

„PoxClin" vėsinamosios putos: skirta dideliems odos plotams tepti

100 ml vėsinamųjų putų dozatoriaus turinys „PoxClin" putų dozatoriuje yra 100 ml visiškai natūralių vėsinamųjų putų. Putos pagamintos naudojant patentuotą biologiškai aktyvų 2QR kompleksą, kuris saugo ir ramina sudirgintą odą.

Dėl sudėtyje esančių levandų ir ramunėlių ekstrakto putos yra švelnaus ir malonaus kvapo.

Kada naudoti „PoxClin" putas?

Gydant vėjaraupių pažeistus didelius odos plotus

Tepkite plačiai paskirstydami „PoxClin" putas tris kartus per dieną arba kiekvienąkart ligoniui pajutus vėjaraupių sukeltus nemalonius pojūčius. Švelniai įtrinkite putas į odą. Dėl lengvos ir vientisos konsistencijos šios putos greitai įsigeria į odą.

Siekiant išvengti randų susidarymo

Dažniau naudojant šią priemonę, ji veikia dar efektyviau. Putos slopina niežulį ir saugo odą. Todėl sumažėja kasymosi poreikis ir infekcijos tikimybė. „PoxClin" putas rekomenduojama tepti kiekvieną kartą prieš vaikui persirengiant ir pradėjus niežėti. yra PoxClin yra medicininis produktas

Platintojas: RevalMed Tading OU
Valge 13. 11415, Tallinn Estonia
www.revalmed.euas. 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.