Parasidose


Parasidose gydomasis losjonas nuo utėlių 50ml
Gilbert Laboratoires
Kaina apie 11.98 Eur

Parasidose gydomasis losjonas nuo utėlių 100 ml

Natūraliai aktyvus

100% veiksmingas nuo utėlių ir glindų

Moksliškai įrodyta

* Be cheminių insekticidų
Be atsparumo rizikos

Tinka vyresniems nei 3 mėnesių amžiaus vaikams

PARASIDOSE gydomasis losjonas yra vartojamas nuo plaukuotosios galvos dalies pašalinti utėles ir glindas. Preparato sudėtyje yra natūralių augalinių riebalų be cheminių insekticidų ar konservantų, kurių pagalba preparatas veikia mechaniškai: kokoso riešutų aliejus padengia utėles ir glindas riebalų plėvele, kuri jas suminkština. Utėlės ir glindos uždūsta ir žūva.

PARASIDOSE gydomasis losjonas leidžia pašalinti glindas nuo plaukų šaknų: atskirtos nuo plauko jos nebegali vystytis.

Atidžiai perskaitykite vartojimo instrukciją.
Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją ar vaistininką.

Nėra kontraindikacijų:
- Vartojimui nėštumo ar žindymo metu
- Vyresniems nei 3 mėnesių amžiaus vaikams

ŠALUTINIS POVEIKIS

Tinkamai vartojant nepageidaujamų reiškinių nepastebėta.

LAIKYMAS

Buteliuką laikyti sandarų, išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo oro ir šviesos poveikio, vėsioje, sausoje vietoje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

NIEKADA nekeiskite PARASIDOSE gydomojo losjono talpos dėl bakterinės infekcijos, kuri gali lemti nenumatytus šalutinius poveikius, pavojaus.

ĮSPĖJIMAI VARTOJIMUI

Netepkite ant pažeistos ir/ar sudirgintos odos. Jautrumo vienai iš sudedamųjų dalių rizika. Venkite bet kokio kontakto su akimis ir gleivinėmis. Atsitiktinio kontakto su akimis atveju gausiai nuplaukite vandeniu.

Saugoti nuo vaikų.
Nevartoti preparatų, kurių pakuotė yra pažeista arba pasibaigęs preparato tinkamumo laikas.

SVARBU: losjono veiksmingumas yra užtikrinamas tik jei griežtai laikomasi vartojimo instrukcijos. Siekiant 100% efektyvumo, būtinas produkto kontaktas su visomis utėlėmis ir glindomis.

VARTOJIMO INSTRUKCIJA

1. Užtepkite pakankamą kiekį PARASIDOSE gydomojo losjono (nuo 5 iki 25 ml, ar daugiau, jei plaukai ilgi), kad būtų pilnai padengiami plaukai ir plaukuotoji galvos dalis bei gerai įtrinkite preparatą, kad išputotų, tuomet iššukuokite šepečiu ar šukomis.

2. Palikite produktą ant plaukų ir plaukuotosios galvos dalies 45 minutėms.

3. Naudodami įprastą šampūną šiltame vandenyje išplaukite galvą du kartus po 5 minutes gerai išskalaujant.

4.Nedelsiant kruopščiai iššukuokite naudojant PARASIDOSE šukas glindoms, kad pašalintumėte negyvas utėles ir inertiškas glindas iš plaukų.

5. Išdžiovinkite plaukus.
Svarbu: antroji procedūra turi būti atliekama praėjus 3 - 5 dienoms po pirmosios. Patarimas Siekiant išvengti bet kokio pakartotino užsikrėtimo po procedūros pavojaus, nepamirškite išvalyti aplinkos, naudojant specialius detergentus audiniams, kurie gali būti skalbiami mašina (galvos apdangalai, paklodės, ir t.t.) bei specifinį aplinkos purškiklį audiniams, kurie negali būti skalbiami mašina (sofos, kiti galvos apdangalai, ir t.t.).

Utėlės yra perduodamos tiesioginio kontakto tarp 2 asmenų metu.

Siekiant išvengti užsikrėtimo, pageidautina susirišti plaukus ir nesidalinti plaukų šepečiais, plaukų segtukais, šalikais, ausinėmis ir pan. Utėlės gerai plaukia. Siekiant išvengti užsikrėtimo, baseine naudokite maudymosi kepuraitę.

* Tik griežtai laikantis nuorodų bei įspėjimų.
Tikrinimai atlikti nepriklausomoje laboratorijoje. (LHS Institutas, Austrija). 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.