Nailner Repair


Nailner Repair pieštukas nuo nagų grybelio 4ml N1
Mediner
Kaina apie 22.49 Eur

Nailner Repair – pieštukas nagų grybeliui gydyti.

Paprastas būdas efektyviai kovoti su nagų grybeliu.

Nailner Repair, sudėtyje yra medžiagų, galinčių pakeisti nago aplinką, kuri bus nepalanki nagų grybeliui. Tai saugi priemonė nagų grybeliui gydyti, o dėl patogaus pieštukinio aplikatoriaus ja paprasta naudotis.

Dėl patentuotos pernašos sistemos Nailner Repair formulė greitai įsigeria į nagą ir efektyviai kovoja su grybeline infekcija. Reguliariai naudojant nagai atrodys gražiau. Nailner Repair efektyvumas yra įrodytas klinikiniais bandymais.

Kodėl verta rekomenduoti Nailner Repair?

* Parduodamas be recepto.

* Išorinio naudojimo t.y. skirtas tiems, kas vengia vartoti vaistus ar nemegsta ryti tablečių.

* Neturi šalutinio poveikio.

* Užtenka beveik 6 mėnesiams.

* Efektyvus ir paprastas naudojimas.

PARDUODAMAS TIK VAISTINĖSE.

Sudėtis: Ethyl Lactate, Callitris Intratropica, Lactic Acid, Lavandula Angustifolia, melaleuca Alternifolia, Linalool, Aqua, Geranioil, Limonene

Naudojimas: du kartus per dieną, ryte ir vakare, maždaug 3-4 savaičių laikotarpyje. Po 3-4 savaičių galima tirpalo naudojimo skaičių sumažinti iki vieno karto per dieną. Reguliariai naudojant nagai atrodys gražiau. Tirpalą reikėtų nuolatos naudoti, kol pilnai užaugs naujas nagas (rankų nagams – 6-8 mėn., o kojų – 8-12 mėn.).

Tirpalas turi padengti visą pažeisto nago paviršių, įskaitant apatinę išorinio nago kraštelio dalį. Leiskite tirpalui įsigerti 1-2 minutes ir tik paskui maukitės kojinę ar aukitės batą. Galima naudoti tiek rankų, tiek kojų nagams. Prieš naudojimą nuvalykite nagų laką. Pieštuko užteks maždaug 300 kartų.

Ispėjimas:
Tik išoriniam naudojimui!
Saugoti nuo vaikų!
Saugokitės, kad tirpalas nepatektų į akis ir nesiliestų su gleivine!
Pastebėję alerginę reakciją ar sudirginimą, toliau nenaudokite!
Laikyti kambario temperatūroje.

Onichomikozė – kojų arba rankų pirštų nagų grybelis, ardantis nago keratiną. Tai dažniausiai pasitaikantis nagų susirgimas, labiau pažeidžiantis kojų pirštų nagus nei rankų. Manoma, jog 15 – 20 proc. 40-60 metų žmonių gali sirgti onichomikoze. Grybelis pakliūna į nagą pro mikroskopinius nago paviršiaus įtrūkimus ir pradeda daugintis nago viduje. Susirgimo rizika didėja didėjant žmogaus amžiui. Taip atsitinka todėl, kad dėl amžiaus mūsų nagai praranda lankstumą, jie lengviau ir dažniau įtrunka.

Simptomai: dėl grybelinių nagų infekcijų paprastai pablogėja nagų išvaizda. Nago paviršių gadina grybelio išskiriami enzimai, kurie ardo nago keratiną. Simptomų gali būti įvairių: nagas gali pabalti, tapti gelsvas arba paruduoti, sustorėti, tapti žvynuotas, gali pakilti nuo nago guolio, deformuotis, arba trupėti.

Grybelinė nagų infekcija yra užkrečiama, jos negydant galima netekti nago. 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.