Nailexpert by Wartner


NAILEXPERT by Wartner nuo nagų grybelio 4ml N1
Omega-Teknika
Kaina apie 19.96 Eur

Nailexpert by Wartner

Medicininė priemonė, skirta nagų grybeliui naikinti

Naudojimas
Nailexpert by Wartner yra medicininė priemonė, skirtas nagų grybelio naikinimui ir prevencijai, taip pat saugo nagus, kurie turi polinkį grybelinėms infekcijoms (grybelinėms ir pelėsinėms). Skirtas tiek kojų pirštų, tiek ir rankos pirštų nagų gydymui.

Naudojimo paskirtis
– nedidelio arba vidutinio lygio lokaliai onichomikozei gydyti. Šis preparatas itin rekomenduojamas pacientams, kurie dažnai būna mikozę sukeliančioje aplinkoje (lankomasi baseinuose, sporto salėse, saunose, viešuose dušuose ir t.t.). Nailexpert by Wartner skirtas tik suaugusiems.
Gydymo metodas

Wartner Nailexpert yra medicininė priemonė, pasižymintis naujovišku tiksliniu gydymu, kuriam naudojama unikali formulė, taip pat pridedamas teptukas. Nailexpert gali labai greitai pilnai išnaikinti nagų grybelį:

1. Sunaikina infekciją ir stabdo jos tolesnį plitimą (vartotojui ar kitiems asmenims) - sukuriamas pažangus sluoksnis, kuris apsaugo kitus nagus nuo infekcijos ir suformuoja grybeliui nepalankią terpę

2. Padeda ataugti sveikiems nagams - preparato aktyvūs ingredientai pasižymi drėkinamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis

Veiksmingumas, kuris saugo nuo infekcijos ir neleidžia jai toliau plisti, pagrįstas silikoninių aliejų suformuojamu sluoksniu. Pasirinkti silikonai pasižymi sluoksnio formavimo savybėmis, todėl ant nagų paviršiaus susidaro nepralaidi terpė. Šis sluoksnis saugo nagus nuo onichomikozės ir kitų dermatofitų. Tai taip pat neleidžia jau esančiam grybeliui gauti deguonies ir kitų maistinių medžiagų, kurios būtinos jo augimui ir egzistavimui (išgaunamų iš gyvų ląstelių ir nagų), nes paviršius uždengiamas lipofiliniu ir hidrofobiniu sluoksniu. Kad nagai greičiau ataugtų, be minėtų komponentų Nailexpert by Wartner turi savyje D-pantenolio, kuris pasižymi regeneracinėmis ir taip pat, kai naudojamas su glicerinu, drėkinimo ir maitinimo savybėmis, skatinančiomis sveikų nagų augimą.
Priemonės naudojimas

1) Prieš preparatą naudodami tinkamai nusiplaukite rankas ir kojas, pageidautina, kad naudotumėte silpną bemuilį surfaktanto tirpalą. Gerai jį išmaišykite ir tik tada naudokite.

2) Preparatą reikia tepti ant švarių, nelakuotų, apkarpytų nagų (neturi būti jokių lako valiklio likučių).

3) Ant pažeistos vietos užtepkite reikiamą preparato kiekį su preparato aplikatoriumi. Aplikatorius taip pagamintas, kad garantuotų reikiamą dozę.

4) Užtepkite ant pažeistos vietos ir leiskite nudžiūti. Tepkite 2 kartus.

5) Preparatą naudokite du kartus per dieną

6) Gydymo metu nenaudokite jokių kitų priemonių, kaip nagų lako, miltelių, purškalų ir t.t., nes priešingu atveju gali sumažėti preparato efektyvumas.

7) Gydymą reikia tęsti tol, kol nesumažės bendrų nagų grybelio simptomų, arba tol, kol nebus sunaudotas visas preparatas. Gydymo periodas priklauso nuo nagų augimo ypatybių, tačiau dažniausiai užtrunka 4 – 12 savaičių. Pirmi rezultatai pasimatys po 4 savaičių.

Priemonės užtenka 400 kartų.

Įspėjimai

Preparatas skirtas gydyti suaugusius žmones. Netepkite ant atvirų žaizdų. Nenaudokite, jei pakuotė pažeista. Galima naudoti tik nurodytiems tikslams. Jei ketinate naudoti kitiems atvejams, nei nurodyta (pvz., su vaikais), reikia pasitarti su profesionaliu mediku. Jei vaikai netyčia nurija preparato, nedelsiant reikia kreiptis į profesionalų mediką, taip pat jam reikia parodyti to preparato pakuotę. Nenaudokite preparato, jei nurodytas ant pakuotės galiojimo laikas pasibaigė! Saugokite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei kyla kokių abejonių, reikia kreiptis į profesionalų mediką, taip pat jam reikia parodyti preparato pakuotę

Kontraindikacijos

Priemonė iš esmės yra gerai toleruojama. Nepastebėta jokių sąveikos požymių su kitais preparatais arba vaistais. Nepaisant to vis tiek rekomenduojama nenaudoti jo kartu su kitais tos pačios indikacijos preparatais, jei nesate pasikonsultavę su profesionaliu mediku. Jei pastebimas šalutinis poveikis arba neįprasta organizmo reakcija, nedelsiant kreipkitės į profesionalų mediką, taip pat jam reikia parodyti to preparato pakuotę.

Ingredientai: vanduo, ciklometikonas, glicerinas, pantenolis, natrio dihidroksietilo fosfatas, natrio bikarbonatas, dimetikonolis, alkoholio denatūratas, pieno rūgštis, vandenilio peroksidas, C.I. 77 820, C.I. 77 400

Laikymas

Laikykite kambario temperatūroje tamsioje ir sausoje vietoje.

Pakuotės komponentai

- 4 ml tūbelė su aplikatoriumi

- Naudojimo instrukcija

Preparato klinikinių bandymų metu, kai naudota 4 savaites, nustatyti šie požymiai:

- Nagų paviršius akivaizdžiai pagerėjo (lygesnis, ne toks sausas, trapus ir lūžtantis)

- Nagai tapo minkštesni ir juos lengviau prižiūrėti – formuoti su dilde, karpyti.

- Mažiau niežti

Bandyme dalyvavę pacientai naudojo preparatą griežtai pagal nurodytas instrukcijas. Priemonės sunaudojimas kito priklausomai nuo gydomo ploto.

Gamintojas: „Omega Teknika" – Farnham Drive, Finglas, Dublinas 11, Airija

Platintojas: Richard Bittner AG, Reisnerstraße 55-57, Viena, Austrija

Naujausios peržiūros data: 2011 01 18

Daugiau informacijos žr.: www.wartner.com 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.