Caelyx


Caelyx 2mg/ml konc.infuz.tirpalui 10ml N1(LI)
Lex ano
Kaina apie 742.58 Eur

Caelyx
doksorubicino hidrochloridas
Šis dokumentas yra vaisto Caelyx Europos viešo vertinimo protokolo (EPAR) santrauka. Jame paaiškinama, kaip Žmonėms skirtų vaistinių preparatų komitetas (CHMP) įvertinęs vaistą priėmė nuomonę, kuria rekomenduoja suteikti Caelyx rinkodaros teisę, ir pateikia jo vartojimo rekomendacijas.
Kas yra Caelyx?
Caelyx yra koncentratas, iš kurio gaminamas infuzinis (į veną lašinamas) tirpalas. Jo veiklioji medžiaga yra doksorubicino hidrochloridas (2 mg/ml).
Kam vartojamas Caelyx?
Caelyx skirtas šių rūšių vėžiu sergantiems suaugusiesiems gydyti:

metastaziniu, t. y. į kitas kūno dalis išplitusiu, krūties vėžiu, esant padidėjusiai širdies veiklos sutrikimų rizikai. Šiuo atveju Caelyx vartojama be kitų vaistų;

progresuojančiu kiaušidžių vėžiu pacientėms, kurioms ankstesnis gydymas platinos antivėžiniais vaistais tapo neveiksmingas;

Kapoši sarkoma (kraujagyslių vėžiu) įgytuoju imuninio nepakankamumo sindromu (AIDS) sergantiems pacientams, kurių imuninė sistema smarkiai pažeista, o sarkoma išplitusi odoje, gleivinėje ar vidaus organuose.

progresuojančia daugine mieloma (kaulų čiulpų ląstelių vėžiu) pacientams, kuriems jau taikytas bent vienas gydymas ir kuriems jau persodinti kaulų čiulpai arba kuriems jų persodinti negalima. Šie pacientai gydomi Caelyx ir bortezomibo (kito vaisto nuo vėžio) deriniu.
Šio vaisto galima įsigyti tik pateikus receptą. 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Caelyx, Doksorubicinas, Vėžys, Metastazinis, Krūties, Progresuojantis, Kiaušidžių, Kapoši sarkoma, Kraujagyslių, Dauginė, Mieloma