Mabron 100mg/2ml injekcinis tirpalas N5


Mabron 100mg/2ml injekcinis tirpalas N5
Medochemie
Kaina apie 4.44 Eur

INFORMACINIS LAPELIS

Prieš pradėdami vartoti Mabron, atidžiai perskaitykite visą šį informacinį lapelį. Jame pateikiama informacijos apie šį vaistą santrauka. Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją ar vaistininką.

Mabron injekcinis tirpalas

Ką jums reikia žinoti apie šį vaistinį preparatą?Jūsų vaistas yra Mabron injekcinis tirpalas. Vienoje ampulėje yra 50 mg veikliosios medžiagos tramadolio hidrochlorido.

Tirpale yra pagalbinių medžiagų: natrio acetato ir injekcinio vandens.

Tramadolis yra skausmą malšinamasis preparatas (analgetikas).

Registravimo liudijimo turėtojas ir gamintojas

Medochemie Ltd, p.o. box 1409,

Limassol, CY-3505, Kipras.

Mabron vartojamas skausmo malšinimui ir profilaktikai. Jis slopina vidutinio stiprumo ir stiprų skausmą.

Kas žinotina prieš vartojant Mabron?

Prieš pradedant vartoti šį vaistinį preparatą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku, kai yra:

padidėjęs jautrumas Mabron ar kitiems preparatams, kurių sudėtyje yra tramadolio hidrochlorido, ar kuriai nors pagalbinei medžiagai, ūminis apsinuodijimas alkoholiu, migdomaisiais, kitais skausmo malšinamaisiais ar psichotropiniais preparatais (vaistiniai preparatai, kurie daro poveikį centrinei nervų sistemai), priklausomybė nuo stiprių skausmo malšinamųjų preparatų (kurie daro poveikį centrinei nervų sistemai, pvz., opijaus preparatai). traukulių priepuoliai arba epilepsija, neseniai patirta galvos trauma (tai gali padidinti spaudimą kaukolės viduje). mieguistumas, susilpnėjęs sąmoningumas, kvėpavimo slopinimas, sunkios inkstų ligos, sunkios kepenų ligos, nėštumas, planuojamas nėštumas arba žindymas.

Prieš pradedant vartoti Mabron būtina informuoti gydytoją arba vaistininką, jeigu vartojate:

Prieš pradedant vartoti Mabron būtina informuoti gydytoją arba vaistininką, jeigu vartojate:

monamino oksidazę slopinančius preparatus (MAOI) šiuo metu arba per paskutines keturiolika dienų, kitus centrinę nervų sistemą veikiančius vaistus, karbamazepiną, ličio preparatus, antidepresantus (sužadinančius 5HT ir noradrenaliną).

Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, taip pat įsigytus be recepto, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

Kaip vartoti Mabron?

Gydytojas nurodys, kokiomis dozėmis ir kas kiek laiko Jums reikia vartoti tramadolio. Įprastinė dozė yra 50 mg arba 100 mg kas valanda. Vėliau vartoti po 50 mg arba 100 mg kas 4-6 valandos. Dozė priklauso nuo skausmo stiprumo. Paprastai, per parą skiriama 400 mg dozė. Didžiausia dozė yra 600 mg.

Sutraukti ampulėje esantį tirpalą į švirkštą ir sušvirkšti į sėdmens raumenį. Į veną reikia leisti vienos ar dviejų minučių laikotarpyje. Ampulėje esantį tirpalą galima skiesti ir lėtai infuzuoti į veną.

Galimi šalutiniai poveikiai

Kaip ir kiti vaistai, Mabron daryti šalutinį poveikį.

Galimi šie šalutiniai poveikiai:

negalavimo pojūtis ar negalavimas burnos sausumo pojūtis nuovargis, mieguistumas galvos skausmas sumišimas ir haliucinacijos poveikis širdies ir kraujagyslių sistemai. Gali padažnėti širdies ritmas (pulsas). Galite apalpti arba pargriūti, ypač tada, jei stovite odos reakcijos, kaip antai niežulys ar išbėrimas

Jei Jums pasireiškė minėti šalutiniai poveikiai arba šiaip neramu dėl jų, pasakykite apie tai gydytojui arba vaistininkui.

Kadangi Mabron gali sukelti mieguistumą, ypač tais atvejais, jei kartu vartojama alkoholis ar kai kurie kiti vaistai, gydantis šiuo preparatu negalima vairuoti

automobilio, valdyti mechanizmų.

Šalutinis poveikis nebūtinai turi pasireikšti kiekvienam vartojančiajam vaistą, taigi ir Jums.

Jei Mabron sukėlė šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, apie tai pasakykite gydytojui ar vaistininkui.

Preparato laikymo sąlygos

Vaistą reikia laikyti medicinos personalo patalpoje ne aukštesnėje kaip 25 °C ( kambario)

temperatūroje. Ampulę nulaužti reikia prieš pat vartojimą. Nevartoti pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant dėžutės ir kiekvienos ampulės.

Kita informacija

Šiame lapelyje pateikiama ne visa informacija apie Mabron. Jei norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

NEPAMIRŠKITE, šis vaistas paskirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima.

Lapelis paskutinį kartą patvirtintas

2004-04-01 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.