Aprotusinas sirupas atsikosėjimui 200ml


Aprotusinas sirupas atsikosėjimui 200ml
Medicata Filia
Kaina apie 10.13 Eur

APROTUSINAS

Sirupas atsikosėjimui 200 ml

Veikliosios medžiagos: vandeninis čiobrelių žolės ekstraktas, vandeninis propolio ekstraktas, vitaminas C.

Sudėtis: cukraus sirupas, vandeninis čiobrelių žolės (Thymus herba) ekstraktas (1:1), vandeninis propolio ekstraktas (1 % fenolinių junginių), medus, gliukozės sirupas, vitaminas C (L-askorbo rūgštis). Sudėtyje nėra etilo alkoholio ir dirbtinių saldiklių.

Tai nepakeičiamos priemonės peršalus, sloguojant ir kosint. Vandeninis propolio ekstraktas – labai svarbi šio sirupo sudėtinė dalis. Jame esančios biologiškai aktyvios medžiagos pasižymi stipriu priešvirusiniu poveikiu, o kaip žinia, virusai ir yra dažniausia peršalimo negalavimų priežastis. Propolis veikia ir prieš bakterijas – stabdo jų dauginimąsi ir tiesiogiai naikina. Be to, skirtingai nuo antibiotikų, propoliui neišsivysto bakterijų atsparumas. Propolio ekstraktas derinyje su medumi didina organizmo atsparumą, mažina uždegimą, palengvina kosulį, aprūpina organizmą įvariausiomis naudingomis medžiagomis.

Čiobrelis jau nuo seno gerai žinomas, kaip atsikosėjimą lengvinanti vaistažolė. Čiobrelio ekstrakto veikliosios medžiagos skystina skreplius, lengvina atsikosėjimą, ramina ir mažina kosulio priepuolius, gerina bronchų virpamojo epitelio aktyvumą, veikia antiseptiškai. Čiobrelio ekstraktas padeda esant ir ūmiam, ir lėtiniam kosuliui.

Vitaminas C yra vienas iš svarbiausių vitaminų, palaikančių organizmo atsparumą infekcijoms, saugančių nuo kenksmingų medžiagų poveikio. Jo svarbu gauti kasdien ir sveikiems, ir sergantiems.

Natūralu ir saugu - be spirito ir be dirbtinių priedų!

Aprotusino sirupe naudojami ne spiritiniai, o vandeniniai propolio ir čiobrelio ekstraktai. Todėl šį sirupą galima vartoti net ir mažiems vaikams

.

Vartojimas: atsikosėjimui palengvinti suaugusiesiems ir vyresniems negu 12 metų vaikams vartoti po 1 desertinį šaukštą (10 ml) 2-3 kartus per dieną, 6-12 metų vaikams - po 1 arbatinį šaukštelį (5 ml) 2-3 kartus per dieną, 3-6 metų vaikams po 0,5 arbatinio šaukštelio (2,5 ml) 2-3 kartus per dieną, dėl vartojimo jaunesniems kaip 3 metų vaikams, pasitarti su gydytoju ar vaistininku. 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Aprotusinas, Sirupas, Lengvina, Atsikosėjimą, Peršalus, Sloguojant, Kosint