Aprotusinas sirupas atsikosėjimui 100ml


Aprotusinas sirupas atsikosėjimui 100ml
Medicata Filia
Kaina apie 7.12 Eur

APROTUSINAS
Sirupas atsikosėjimui

Natūralių medžiagų derinys, atsikosėjimui palengvinti peršalus.

Propolio ekstraktas ir medus
Tai nepakeičiamos priemonės peršalus, sloguojant ir kosint. Vandeninis propolio ekstraktas – labai svarbi šio sirupo sudėtinė dalis. Jame esančios biologiškai aktyvios medžiagos pasižymi stipriu priešvirusiniu poveikiu, o kaip žinia, virusai ir yra dažniausia peršalimo negalavimų priežastis. Propolis veikia ir prieš bakterijas – stabdo jų dauginimąsi ir tiesiogiai naikina. Be to, skirtingai nuo antibiotikų, propoliui neišsivysto bakterijų atsparumas. Propolio ekstraktas derinyje su medumi didina organizmo atsparumą, mažina uždegimą, palengvina kosulį, aprūpina organizmą įvariausiomis naudingomis medžiagomis.

Čiobrelio (Thymus vulgaris) ekstraktas
Čiobrelis jau nuo seno gerai žinomas, kaip atsikosėjimą lengvinanti vaistažolė. Čiobrelio ekstrakto veikliosios medžiagos skystina skreplius, lengvina atsikosėjimą, ramina ir mažina kosulio priepuolius, gerina bronchų virpamojo epitelio aktyvumą, veikia antiseptiškai. Čiobrelio ekstraktas padeda esant ir ūmiam, ir lėtiniam kosuliui.

Vitaminas C

Šis vitaminas antioksidantas yra vienas iš svarbiausių vitaminų, palaikančių organizmo atsparumą infekcijoms, saugančių nuo kenksmingų medžiagų poveikio. Jo svarbu gauti kasdien ir sveikiems, ir sergantiems.

Natūralu ir saugu - be spirito ir be dirbtinių priedų!

Aprotusino sirupe naudojami ne spiritiniai, o vandeniniai propolio ir čiobrelio ekstraktai. Todėl šį sirupą galima saugiai vartoti net ir mažiems vaikams. Šiame sirupe nėra jokių dirbtinių konservantų, nes jų paprasčiausiai nereikia – apsaugančias funkcijas čia puikiai atlieka propolio ekstraktas. 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Aprotusinas, Sirupas, Lengvina, Atsikosėjimą, Peršalus, Sloguojant, Kosint