Antanas Balvočius

Sritis:Urologija
Darbovietės: UROLOGO ANTANO BALVOČIAUS KABINETAS

Papildoma informacija:

Adresas:Sėlių g. 13, Vilnius
Telefonai:(8 5) 2425914
El. paštas:

Specializacija:

Prostatos, šlapimo pūslės, šlaplės, apyvarpės uždegimų ir lytiškai plintančių ligų diagnostika ir gydymas; asnkstyvoji prostatos vėžio diagnostika; lytinių disfunkcijų diagnostika ir gydymas.


Užduoti klausimą

2017-02-14 12:44
Laba diena norejau paklausti man pasireiskiantys simptomai ira tokie kad siek tiek pakraujuoju is maksties ir atsirado zalsvos iskiros. Ginekologe tirimuose mate tik uzdegima. Kas cia galetu buti?

Peržiūrėti atsakymą

Jums reikalinga ginekologo konsultacija.

2017-02-11 12:09
Sveiki, pamačiau ant apyvarpes mažas kaip ir baltas ar truputi geltonas demeles, galvojau praeis, bet pradėjo dabar rausti apyvarpė. Viskas prasidėjo , kai pasimylėjau su mergina. Ar padėtų klotrimazolio tirpaliukas? Ar vertėtų labiau sunerimti?

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, galima pabantyti klotrimazolio tepalą, geriau būtų nustatyti kokrečią priežastį ir gydyti.

2017-02-11 11:55
Laba diena,
šiuo metu gyvename užsienyje. Auginame 3 sūnus. Mums pediatrė primygtinai ragina apipjaustyti berniukus. Niekaip negalime suprasti kam to reikia. Kaip manote, ar verta tai padaryti?

Peržiūrėti atsakymą

SVEIKI,jei sūnūs sveiki (nėra apyvarpės susiurėjimo) galima ir taip ir taip, be religinių įsitikinimų, griežtų nurodymų nėra.

2017-02-10 06:44
Sveiki. 5 menesiai turiu kazkokia slapimo taku infekcija ar kita liga, nes daznai varo slapintis, per ta laika liga vos vos aprimo, taciau jauciu skausma paspaudus pilva, atrodo, jog kutena slaple tik isejus is wc, o tuojau pat ji ir vel prisipildo (nors slapimo buna nedaug). Ejau ir pas ginekologe, ir pas urologa, ir pas nefrologa, visur tyrimai geri. Mano simptomai: daznas slapinimasis, jei laiku nespeju i wc, pradeda tirpt galunes. Darytas ir paselis, ir echoskopija ir daug kitu tyrimu, niekas nieko nerodo. Gal yra koks slaples tyrimas?

Peržiūrėti atsakymą

SVEIKI, galima jums įtarti intesticinį cystitą, patarčiau kreiptis pas mane . Tel:869988309

2017-02-06 13:27
Laba diena, gyvenu Airijoj, turiu problema ant inksto akmenuka jis gan didelis, babde man ji skaldyti su scanu, bet nepavyko, laukiu laisko jau metai del operacijos. Vartoju antibijotikus daznai. Paskutines dvi dienas dirbau sunku fizini darba ir sendien man labai skauda desine puse kur Ira akmenukas tiesiog kaip su peiliu bado net uzeina silpnumas, ar reiketu sunerimt?aciu

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, reikia ilgai nelaukus tuo akmenuku atsikratyti, -jei negalima suskaldyti reikia operuoti.

2017-02-04 10:38
Sveiki, per kiek laiko nuo nesaugiu lytiniu santykiu gali islysti lytiskai plintanti bakterija Ureplasma Parvum? Aciu.

Peržiūrėti atsakymą

SVEIKI, ureoplazma parvum simptomai būna silpni, kartai visai nejaučia,(gali neišlysti ,... kol nebus atlikti tyrimai.) .

2017-02-04 00:55
Sveikas , kazkas nutiko staigiai slapinantis skauda , atsirado baltos iskyros is varpos . Kas gali but ?

Peržiūrėti atsakymą

SVEIKI, tai šlapimo takų infekcija, gali būti ir lytiškai plintanti.

2017-02-03 17:16
Laba diena, turiu problema kad mano varpa paraudusi ir kartais atsiranda baltos isskyros, bei buna niezti, pirma taip nebudavo. Bei varpai sustandejus negaliu atsmaukti nes atrodo kad persiaura. Esu isvaziaves is lietuvos ir negaliu greitu metu kreiptis pas gyditoja. Todel gal turite pasiulymu kaip namu salygomis galima butu tai bent apgyditi kad nebutu blogiau, aciu uz suprantinguma.

Peržiūrėti atsakymą

SVEIKI, PADARYKITE VARPOS VONELĖS SU CHLORHEXIDINO 0,02% SKIEDINIU, PATEPKITE TRAVAKORT TEPALU, ESANT GALIMYBEI PASIRODYTI UROLOGUI.

2017-02-01 16:28
Laba diena pastebejau ant varpos galvutes t.yra isorines slapinimosi angos paraudima kuris nepraeina kuris laikas,paskauda,niezti naudojau gydytojos rekomenduota clotrimotozol tepaliuka nepadejo gal ka rekomenduotumete

Peržiūrėti atsakymą

Sveiki, reikia atlikti papildomus tyrimus, kad nustatyti kokia infekcija( ar kitos priežastys ) sukelia tą paraudimą

2017-02-01 08:39
Turejau lytiniu santykiu be apsaugos ir po 1 dienos pradejo persteti siek tiek niezeti apyvarpe. Pries tai kiek esu turejes lytiniu santykiu irgi be apsaugos nieko panasaus nera buve. Kas tai galetu buti? Ar skubu kreiptis į gydytoją?

Peržiūrėti atsakymą

SVEIKI, taip reiakia kreiptis į gydytoją, nes yra pirminiai požymiai infekcijos.