Wobenzym skrandžio sultims atsparios tab.N200


Wobenzym skrandžio sultims atsparios tab.N200
Mucos Pharma
Kaina apie 35.36 Eur

Preparato VOBENZIMAS (WOBENZYM) vartojimo INSTRUKCIJA

VOBENZIMAS - oranžinės spalvos tabletės (dražetės) padengtos, skrandžio sulčių poveikiui atspariu, sluoksniu.

SUDĖTIS
1 dražetėje yra 100 mg pankreatino, 60 mg papaino, 45 mg bromelaino, 10 mg lipazės, 24 mg tripsino, 1 mg chimotripsino, 50 mg rutino.

SAVYBĖS
Fermentai (enzimai) dalyvauja praktiškai visuose organizme vykstančiuose gyvybinės veiklos procesuose. Daugelis ligų yra susijusios su enziminių procesų sutrikimais. Sumažėjus fermentų aktyvumui dažnai vystosi lėtinės ligos. VOBENZIMAS yra tikslingai parinktas fermentų derinys, pasižymintis imunomoduliaciniu, fibrinoliziniu ir antriniu skausmą malšinančiu poveikiu, svarbiu gydant uždegimus, pabrinkimus. VOBENZIMAS teigiamai veikia uždegiminio proceso eigą, apriboja patologinių autoimuninių ir imunokompleksinių procesų atsiradimą. VOBENZIMAS pagreitina toksinių medžiagų apykaitos produktų ir nekrotinių audinių suirimą. Pagerina hematomų gyjimą ir pabrinkimų slūgimą, normalizuoja kraujagyslių sienelių pralaidumą. VOBENZIMAS normalizuoja kraujo klampumą ir mikrocirkuliaciją. Pagerina audinių aprūpinimą deguonimi ir maisto medžiagomis.

INDIKACIJOS
Reumatologija: reumatoidinis artritas, minkštųjų audinių reumatas, Bechterevo liga, Šegreno liga. Angiologija: tromboflebitai, potromboziniai sindromai, vaskulitai, obliteruojantis trombangitas, recidyvuojančių flebitų profilaktika, limfedemos, antrinis limfinis pabrinkimas. Terapija: viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų uždegimai, sinusitas, bronchitas, bronchopneumonija, pankreatitas, opinis kolitas, Krono liga, išsėtinė sklerozė. Urologija: urogenitalinio trakto uždegimai, cistitas, cistopielitas, prostatitas. Ginekologija: lėtinės infekcijos, adneksitas, mastopatijos. Chirurgija: priešoperacinės ir pooperacinės uždegiminės būklės, potrauminiai pabrinkimai, plastinės ir rekonstrukcinės operacijos.

KONTRAINDIKACIJOS
Ligos, kuriomis sergant yra padidėjusi kraujavimo rizika. Esant anksčiau minėtoms būklėms bei nėštumo metu preparatas VOBENZIMAS turi būti vartojamas kontroliuojant gydytojui. Dėmesio! Esant infekciniams uždegiminiams procesams šis preparatas nepakeičia antibiotikų, bet padidina jų efektyvumą!

ŠALUTINIS POVEIKIS
VOBENZIMAS pacientų yra gerai toleruojamas, žalingų šalutinių poveikių nebuvo pastebėta netgi gydant preparatu ilgą laiką ir skiriant dideles dozes. Atskirais atvejais buvo stebimas nežymus išmatų koncistencijos ir kvapo pasikeitimas.

SUDERINAMUMAS
Tuo pačiu metu vartojant VOBENZIMĄ ir kitus vaistus nesuderinamumo atvejų nežinoma. Jeigu preparatas vartojamas kartu su antibiotikais, VOBENZIMAS padidina jų koncentraciją uždegimo židinyje.

DOZAVIMAS IR VARTOJIMAS
Priklausomai nuo ligos trukmės ir sunkumo gydymo pradžioje rekomenduojama dozė nuo 5 iki 10 dražečių 3 kartus per dieną. Palaikomoji dozė yra nuo 3 iki 5 dražečių 3 kartus per dieną. Preparato kurso dozė parenka gydytojas, priklausomai nuo ligos klinikos dinamikos. Preparatą rekomenduojama gerti ne mažiau kaip 30 minučių prieš valgį ir užgerti dideliu kiekiu vandens(250 ml). IŠLEIDIMO FORMA 1 dražetėje yra 230 mg proteolitinių fermentų, gaunamų iš gyvulių kasos (pancreas) ir augalų Ananas comosus bei Carica papaya. Tabletės (dražetės) supakuotos į blisterius po 20 vienetų, dėžutėse po 20 ir 200 vienetų. Klinikinė pakuotė - 800 vienetų. Laikyti kambario temperatūroje vaikams nepasiekiamoje vietoje. Preparato laikymo trukmė - 2,5 metų.

Gamintojas - MUCOS Pharma GmbH & Co. Vokietija
Dėl papildomos informacijos kreiptis telefonais: Lietuva:

MUCOS Pharma atstovas Lietuvoje Verslo centras „1000“
Taikos pr. 88A
Kaunas, LT – 51501Telefonas +370 615 64849 

Interneto adresas www.mucos.lt

Latvija: (00 371) 7605037 arba 7619865.

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Wobenzym