ALLERGOMEDICA išsami alergijos diagnostikos programa


ALLERGOMEDICA išsami alergijos diagnostikos programa
ALLERGOMEDICA

Allergomedica išsami alergijos diagnostikos programa

Išsami alergijos diagnostikos programa

Vargina užsitęsusi ar sezoninė sloga, bėrimai, akių ašarojimas ar kosulio priepuoliai? O gal įtariate alergiją maistui? Allergomedica programa padės nustatyti tikruosius alergijos sukėlėjus!

Tai yra vieninteliai alergijos tyrimai Lietuvoje, kurių metu tiriami svarbiausi bei mūsų regione dažniausiai aptinkami alergenai iki molekulinio lygmens, o gautus sertifikuotos laboratorijos rezultatus kartu su Jūsų užpildyta paciento anketa įvertina ir pakomentuoja gydytojas alergologas ir klinikinis imunologas.

Po 7 dienų nuo kraujo pridavimo el. paštu Jūs gaunate išsamų laboratorijos tyrimo atsakymą su gydytojo alergologo ir klinikinio imunologo įžvalgomis, ligos valdymo ir gydymo rekomendacijomis. Kraujo mėginį galite priduoti artimiausioje klinikoje ar laboratorijoje, kurias rasite net 16-oje Lietuvos miestų! Prieš tyrimą galite valgyti ir vartoti medikamentus (įskaitant vaistus alergijos simptomams malšinti) kaip įprasta, todėl atvykti priduoti kraujo mėginį galite Jums patogiu metu!

Registruotis tyrimams >

 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Raktiniai žodžiai

Alergija, Alergijos tyrimai, Alerginė sloga, Šienligė, Rinitas, Dilgėlinė, Egzema, Alergija maistui, Bėrimai, Alergenų tyrimai, Alerginiai tyrimai, Astma, Niežulys, Perštėjimas, Kosulys, Čiaudulys, Akių ašarojimas.