Pinovit spray nosies purškalas 10ml


Pinovit spray nosies purškalas 10ml
Farmak
Kaina apie 2.91 Eur

PINOVIT

Nosies lašai ir purškalas

Apibūdinimas:

Fizinės ir cheminės savybės: skaidrus, blankus arba gelsvas aliejingas skystis, turintis specifinį kvapą.

Sudėtis: trigliceridai, kalninės pušies aliejus, pipirmėčių aliejus, eukaliptų aliejus, α-tokoferolio acetatas, timolis.

Forma: lašai arba purškalas.

Savybės: „Pinovit" preparatas drėkina nosies landą, mažina jos gleivinės paburkimą, suminkština sausą nosies sekretą ir lengvina jo pašalinimą. Gaivina ir lengvina kvėpavimą.

Vartojimo indikacijos: vartojamas gleivinės sausumui mažinti, kai ilgai būnama kondicionuojamose patalpose, dirbama dulkėtoje aplinkoje, rūkantiems. „Pinovit" gali būti naudojamas orui pirtyse gaivinti ir aromatizuoti.

Vartojimo instrukcija: suaugusiems ir vaikams nuo 12 metų purkšti po 1 dozę arba lašinti po 2-3 lašus į kiekvieną nosies landą 3–6 kartus per dieną; vaikams nuo 2 metų lašinti po 1-2 lašus į kiekvieną nosies landą 3–4 kartus per dieną.

Prieš vartojimą nuimti apsauginį lašintuvo dangtelį arba dozavimo pompą. Truputį paspausti ir pabandyti lašinti (arba purkšti), tik ne į nosį. Prieš vartojimą buteliuką su preparatu reikia palaikyti saujoje, kad jis sušiltų iki kūno temperatūros. Purškalas: naudojantis purškalu, buteliuką laikyti statmeną, purkštuką nukreipti į viršų. Nuimti apsauginį dangtelį, įkišti purkštuvo antgalį į nosies landą, paspausti dozavimo pompą ir ištraukti ją iš nosies landos. Lašai: nuimti apsauginį dangtelį, truputį paspausti guminį įterptą lašintuvą ir lašinti į kiekvieną nosies landą.

Purškiant rekomenduojama negiliai įkvėpti per nosį. Po vartojimo buteliuką gerai uždaryti apsauginiu dangteliu.

Perspėjimas

Individualiam vartojimui.

Jei problema išlieka, kreiptis į vaistininką ar gydytoją.

Nevartoti preparato pasibaigus jo tinkamumo laikui.

Vengti preparato sąlyčio su akimis.

25ºC

Specialioji informacija: prieš vartojimą būtina patikrinti individualią paciento reakciją į preparatą vieną kartą jo įlašinus (įpurškus) į nosį. Pasireiškus alerginėms reakcijoms, preparato nevartoti. „Pinovit" galima vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Preparato vartojimas netrikdo gebėjimo vairuoti motorinę transporto priemonę ar valdyti kitus mechaninius prietaisus.Laikymo sąlygos: laikyti gamintojo pakuotėje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. 8ºC

Tinkamumo laikas: 2 metai. Atidarius buteliuką – 28 dienos.

Pakuotė: 10 ml stikliniai buteliukai, apsaugoti nuo saulės spindulių, su lašintuvu arba dozavimo pompa.

Platintojas: UAB „Baltijos farmacijos centras", Mokslininkų g. 39–1, LT-12187 Vilnius, Lietuva

„Farmak" OAO, ul. Frunze 63, Kijevas, 04080 Ukraina

Obelis s.a., Bd. Général Wahis 53, 1030 Briuselis, Belgija

Tel.: +(32) 2 732-59-54; faks.: +(32) 2 732-60-03; [email protected]

Paskutinio peržiūrėjimo data: 24/10/2009 

Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai.